Gönderen Konu: Esenler Avicenna Hastanesi Saç Ekimi ( 4000 greft )  (Okunma sayısı 6782 defa)

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esenler Avicenna Hastanesi Saç Ekimi ( 4000 greft )
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2017, 11:50:01 »
Bunlarda ekimden sonra 10.gün

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2017, 11:52:53 »
Ekim yaptığım merkez donör bölgemdeki saçların epey ince telli olduğunu , belli bölgelerde sıklığı iyi olsada belli bölgelerde çok iyi olmadığını ama 4000 greft çıkarabildiklerini belirtti , resimlerde koymadım ama tepe bölgemde arkada bir boşluk kaldı , ve onu da doldurup önleride beraberinde sıklaştırmak için 10 ay sonra 2.ekim için gelebileceğim söylendi , beklentilerim çok yüksek olmasada ortalama iyi bir görüntü elde etmek istiyorum . Sonuç nasıl olur , yorumu olan varsa bekliyorum . Teşekkürler .

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2017, 12:03:37 »
Hayırlı olsun. dedikleri gibi dönor sağlam değil ve saçlar ince telli.dönorden güzel bir alım yapmışlar. umarım tatmin edici bir görüntü yakalarsınız. yalnız benim anlamadığım bu ekimde güç bela 4000 toplamışlar. ikinci ekimi nasıl yapacaklar

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2017, 12:15:41 »
Hayırlı olsun. dedikleri gibi dönor sağlam değil ve saçlar ince telli.dönorden güzel bir alım yapmışlar. umarım tatmin edici bir görüntü yakalarsınız. yalnız benim anlamadığım bu ekimde güç bela 4000 toplamışlar. ikinci ekimi nasıl yapacaklar

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için . 10 aya kadar donörün toparlanacağını söyledilediler . 2.ekim için sadece tepe bölgesine ufak bir alana ihtiyaç duyulacağını belirttiler o yüzden donörün o kadar ihtiyaca karşılık vereceğini belirttiler . İnce telli ve seyrek bir yapıda olduğu için saçlarım , sonucumun çok sık olmasa bile eskisinden çok iyi olacağını söylediler ve gören ve anlayan bazı arkadaşlarımda ön tarafa iyi denebilecek bir sıklıkta ekim yapıldığını belirttiler .  3 gün sonra kabukların dökülmesi için yıkamaya gideceğim .

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2017, 12:23:59 »
Hayırlı olsun güzel bir ekime benziyor. Ücret olarak ne ödediniz?

Teşekkür ederim kardeşim . 3000 tl ödedim . 1 seansta PRP yapıldı aynı gün içerisinde .

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2017, 12:41:17 »
Oncelikle hayirli olsun sizinle gercekci konusup durumu iyi ozetlemisler donorunuzu suanlik goruntu olarak cok kotu kullanmamislar ekiminiz ile ilgili yorumlar kabuk dokumu sonrası daha net olacaktir bol sacli gunler

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2017, 12:47:01 »
Oncelikle hayirli olsun sizinle gercekci konusup durumu iyi ozetlemisler donorunuzu suanlik goruntu olarak cok kotu kullanmamislar ekiminiz ile ilgili yorumlar kabuk dokumu sonrası daha net olacaktir bol sacli gunler

Teşekkür ederim . Evet , gerçekçi bir konuşma oldu kurum ile aramızda . Ama ortalama güzel bir saçlı görünüme kavuşacağımıda belirttiler. . Şu an Biotin kullanıyorum ve her zaman kullandığım multivitaminide alıyorum . 31 Ağustosta kabuk dökme yıkamasından sonra resimlerimide paylaşacağım .

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2017, 13:03:52 »
Hayırlı olsun kardeşim dilerim olumlu sonuçlar alırsın. Aynı yerde ben de yaptırdım. 51.gündeyim

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2017, 13:12:52 »
Hayırlı olsun kardeşim dilerim olumlu sonuçlar alırsın. Aynı yerde ben de yaptırdım. 51.gündeyim

Teşekkür ederim kardeşim umarım güzel bir sonuç alırım . Belli aralıklarla paylaşıcam . 

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ağustos 2017, 14:04:01 »
13.gün kabuk dökme yıkamasi yapıldı.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2017, 14:11:27 »
Geçmiş olsun. Durumu net bir şekilde ifade etmeleri ve gerçekçi yaklaşımları çok hoş. Umarım bu işi yapan herkes hastalarına karşı gerçekçi olur, hayal satmazlar.

Donörden homojen alım yapılmış bence. Donör sıkıntısı yasayacağınızı düşünmüyorum şahsen.
🏇🏇

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2017, 14:46:00 »
Geçmiş olsun. Durumu net bir şekilde ifade etmeleri ve gerçekçi yaklaşımları çok hoş. Umarım bu işi yapan herkes hastalarına karşı gerçekçi olur, hayal satmazlar.

Donörden homojen alım yapılmış bence. Donör sıkıntısı yasayacağınızı düşünmüyorum şahsen.

Teşekkür ederim . Bugünki yikamada donörün hızlı toparlanacağıni belirttiler . 10 ay sonra tepedeki seyrek kısımlar için 2000 greftlik bir ekim yapacak kadar verim alacaklarini soylediler , ayrıca önlere sıklaştırma yapabileceklerini de belirttiler , şimdi artık bekleme surecine giriyoruz , sizce ekimim nasıl gözüküyor ?

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 31 Ağustos 2017, 15:24:08 »
Geniş bir alana yayarak ekim yapmışlar. Şakak kısmına ağırlık vermişlerse ön hat güzel olur diye düşünüyorum
🏇🏇

Uğur27

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Ekim 2017, 22:48:50 »
65.gün normalmidir ?

Facebook Twitter Instagram