Gönderen Konu: Fin tepe vertex  (Okunma sayısı 1603 defa)

ahmetbird

• Full Member
Fin tepe vertex
« : 29 Ocak 2022, 16:56:54 »
Tepe dökülmesinde fin ne kadar etkili olabilir sizce haftada 3 kere 1 mg atmayı düşünüyorum yaş 29

ahmetbird

• Full Member
Ynt: Fin tepe vertex
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2022, 17:03:04 »
Şakaklardan falan toparlama yapar mı sizce
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2022, 00:17:18 »
Malesef bu aralar forumda konulara pek geri dönüşler alamıyoruz ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım malesef benim vertekste bu şekilde 22 yaşındayım ve bu pandemi döneminde sayısızca araştırma yapma fırsatı buldum bende bu önümüzdeki hafta dutasteride başlayacağım ilgili süreci paylaşacağım konumu takip edersiniz bunun dışında esas önemli olan sorunuza gelecek olursak size gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bu saçın tepedeki kısmını  fınasteridle çok rahat toparlarsınız fakat ön şakaklar için bir şey denilemez ben de sürekli ilk zamanlar düşünüyordum ama bu ilaçların bünyeden bünyeye ne kadar fayda edeceği bile değişiyor o yüzden size tavsiyem eğer kararınızı verdiyseniz bu ilacı kullanma noktasında netleştirdiyseniz vakit kaybetmeden alın ve aksatmadan günlük kullanımınızı devam ettirin minimum 8 ay sonra aradaki farkı karşılaştırdığınızda tatmin oluyorsanız yan etkiler konusunda da sıkıntı yaşamadıysanız bu süreç içerisinde ilaç size fayda sağlayana kadar devam edersiniz uzun yıllar şakak konusunda da gerçekten çok çok bir açıklığınız yok çok düşük bir graft sayısıyla isterseniz o bölgeleri de ekimle halledersiniz ve saç sorununuz bitmiş olur o yüzden kapatır mı kapatmaz mı diye düşünmeyin derim eğer kararınız kesinse başlayın ne kadar erken o kadar iyi

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2022, 00:35:22 »
Kardeşim maşallah yaşına göre canavar gibi saçın var hem çok hem kalın canlı kaliteli duruyor fotolarda. Şakaklarında ön çizginde de bence sorun yok. tek sorun temple picklerin gitmiş o yüzden açık gibi duruyor. Vertex de antiandrojenle kapanır bence. İstersen konuma bir göz at. Tavsiyem haftada 3 gün 5 gün değil de her gün düzenli 3-5 ay denemen olur.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2022, 00:42:06 »
Abi imzasına dikkat et 2 yıl minoxidil kullanıyormuş konunun sahibi abi ben onu görmedim bence vakit kaybetmeden finasteridle başlarsın abi olmadı bırakırsın abi minimum 6 ay bir deneyimle bencede

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2022, 00:47:35 »
Abi imzasına dikkat et 2 yıl minoxidil kullanıyormuş konunun sahibi abi ben onu görmedim bence vakit kaybetmeden finasteridle başlarsın abi olmadı bırakırsın abi minimum 6 ay bir deneyimle bencede

Kardeşim minoxla saçı bu hale geliyorsa  dünyanın en iyi minox alıcısı ilan etmeliyiz kardeşimizi maşallah diyorum tekrar :)

Bence saçının orjinali güçlü minox çok düşük bir ilave sağlıyordur bu kaliteye ama androjene yenik düşmeye başlamış.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2022, 01:18:59 »
:D valla harbiden öyle iyi dedin gerçekten ama dediğin gibi ya saçları kaliteli baksana belli sabah dediğimiz mevzu aslında burdaki saçlar minox sürecinden sonra androjene yenik düşmeye başlamış ve genetik kodlanmış dökülme bu noktada patlak vermeye başlamış artık ne olur ne kadar gider orasını elbet bilemeyiz belki 40 45 e kadar böyle gider monxla belki 35 te daha da açılır bilinmez ama gerçekten bence finasteride başlayabilir yaşta 29

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2022, 13:01:21 »
Yorumlarınız için teşekkürler ilk konumdaki fotoğraflar maalesef gitmiş aslında 2 yıl öncesinden bu zamana kadar gerileme gözle görülür şekilde şu an fotoğraflar biraz aldatıcı olabilir özellikle şakaklarımın ve ön tarafın artık tel tel olduğunu görebiliyorum bu aralar elimi attığımda 3 5 tel geliyor ya artık agresifleşiyor ya da minox döngüsüne denk geldim finasa hiç bulaşmak istemiyodum ama bi zamandan sonra hepimizin kaderi finasta buluşuyo ve buna olabildiğince düşük doxda başlamak istiyorum vertex ve şakaklarda toparlama yaparsa iyi

Sawpoo Şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2022, 13:04:59 »
kardeşim hala aynı şeyi düşünüyorum senin saçın zaten güçlüymüş min çok küçük bir etki yapmıştır ve androjen saldırısında gibi bir durum var. az kuru az pilav gibi bir mantığı olmaz finin bence günlük 1 mg onaylı dozunu tavsiye ederim tabi tercih senin...
avodart&minox&xpecia

tedavim

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2022, 20:02:45 »
güzel yorumlarınız için tekrar teşekkürler fin konusunda biraz daha kararlı hissediyorum kendimi şimdi

Sawpoo Şampuan

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2022, 18:53:39 »
Kullanmaya basladinmi fin ahmet kardes.

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2022, 21:39:35 »
başlamadım kardeşim büyük bir gazla gittim aldım ama başlayamadım :D

Sawpoo Şampuan

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2022, 12:03:22 »
Hocam akşamları sadece 10 fiş minoxidil etki ediyormu ?

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #13 : 28 Şubat 2022, 21:02:03 »
hocam bilmiyorum valla etki ediyo mu kullanmasam daha kötü olurdu diye düşünüyorum, bırakırsamda daha kötü olur diye düşünüyorum o yüzden kullanıyorum öyle 2.5 sene oldu alışkanlık oldu zaten ama bu aralar gerileme ve dökülme çok fazla sanırsam artık etki etmiyor örneğin şakağım düz gibi çıkmış fotolarda ama aslında nw3 yuvarlaklığında ışık vurunca derim belli oluyor tel tel oldu anlayacağın

Sawpoo Şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 28 Şubat 2022, 22:19:47 »
 minoxu 2 ye çıkartabilirsin veya tek kullancaksan gunluk finle kombine et.dermollerde ekle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram