Gönderen Konu: 01.02.2022 Şahin Çelik 4200 greft  (Okunma sayısı 1281 defa)

Supergazi

• Yeni üye
  • *
Ynt: 01.02.2022 Şahin Çelik 4200 greft
« Yanıtla #15 : 14 Şubat 2022, 00:06:25 »
Yorumlariniz icin teşekkür ederim. Şahin hoca başta saç tellerin zayıf orta halli bir sıklığın olur beklentini cok yükseltme cok da düşürme gibi bir yorum yapmıştı. Sonradan saç köklerinin beklediğinden iyi çıktığını soyledi. Umarim güzel sonuçlar alırım. Aydan aya paylaşacağım. Suan 14. gün oldu. Saç kılları görmem normaldir degil mi? 2 gunde bir yıkayabilirsin dedi Ergin Bey. Evocapil şampuan ile yıkıyorum başka bir uygulamam yok. Tavsiyeniz olursa değerlendirmeye çalışırım.

xshot

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 14 Şubat 2022, 18:16:29 »
Hayırlı olsun kabuk dökümü sonrası görüntü temiz, umarım süreç sonunda mutlu olursunuz.

Supergazi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 14 Şubat 2022, 19:29:04 »
Hayırlı olsun kabuk dökümü sonrası görüntü temiz, umarım süreç sonunda mutlu olursunuz.
Teşekkür ederim, umarım guzel olur sonuç.

Supergazi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 19 Şubat 2023, 17:48:00 »
Herkese merhaba, işlerim yogunlugu sebebiyle sac ekimjmden 1 sene sonra msj atabiliyorum. 1 senelik sureci tamamlamiş bulunuyorum. Takip edenler onceki halimi ve ekim surecini fotigraflarda gormuslerdir. Oncelikle ekim sureci de, sonraki surec de benim icin rahatti. Acikcasi cok saclarima bakamadim. Sahin beyin onerdigi sampuani kullandim. Hap tavsiye etmislerdi onu da tam bitiremedim. Hatta 2. Aya dogru gunesten yandi kafa derim sonrasinda soyuldu. Biraz korkuttu ama ben istedigim sonucu aldim. Ekstra hicbirsey yapmadim iyi bakabilsem, beslenebilsem belki cok daha iyi bir sonuc elde edebilirdim. Dedigim gibi sonuctan memnunum hatta bilenler pozitif dusuncelerle yaklasiyorlar. Ektirmek isteyenlerde benden bilgi almak icin ariyorlar. Muthis gür bir sac olmadi ama cok seyrek de olmadi, dogal durdugu kanaatindeyim. Tepe bolgeme az bir ekim olmustu, orasi da cok kapanmadi ama eskisinden iyi oldu. Cunku onceden tam acikti diyebilirim. Fotograflari yukluyorum. Ekim yaptirmak isteyen arkadaslar kesinlikle bu surece gecikmeden girmeliler. Ben bunkadar rahat olacagini dusunsem hic beklemezdim. Ayrica yara, kasinti veya sivilce gibi rahatsizliklar hic olmadi bende. Herkese selam ederim. Bu grup gercekten amacina cok iyi hizmet ediyor.

Supergazi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 19 Şubat 2023, 17:49:56 »
Onden gorunum

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 19 Şubat 2023, 18:19:10 »
merhaba, saclar gayet doğal güzel gözüküyor bencede ekilenler çıkmış ancak tepede ki açıklık zamanla açılırsa bu durum rahatsız edecek boyuta gelebilir şuan tam sınırda. Nerden biliyorsun diye sorarsanda şuan 2. ekim için yer arastırıyor tam tepe için :) önler gür orası acık durunca sac ekimi daha cok belli olmaya basladı. eskiden tras oldugum berberler bile ekim mi demezken şuan yeni biriyle tanıstıgımda ya sacıma bakarak sohbet ediyor yada illa sac mı ektirdin diye soruyor. Şuan seninkide tam sınırda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 19 Şubat 2023, 18:23:11 »
açık alan ve ekim öncesi durumunuza göre bence güzel ve doğal bir sonuç sizin adınıza mutlu olduk güzel bilgilendirici konunuz emekleriniz için teşekkür ederiz
çok güzel bir konu oldu umarım herkese faydası olur bu konunungüzel günlerde tarayın saçlarınızı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram