Gönderen Konu: Saç Ekimi Düşünüyorum  (Okunma sayısı 470 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2022, 18:03:47 »
Biraz saçları güçlendirip medikal destek alarak öyle düşün saç ekimi

Ayrıca burada konu paylaşılmaz uygun bölüme açmalısın

O yüzdentaşıyacağım konunu
Global Moderator

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2022, 19:14:05 »
Biraz saçları güçlendirip medikal destek alarak öyle düşün saç ekimi

Ayrıca burada konu paylaşılmaz uygun bölüme açmalısın

O yüzdentaşıyacağım konunu

zaten medikal tedavilerden sıkıldığım için saç ekimi düşünüyorum.şuan 2 farklı markanın losyonunu ve multivitamin , biotin haplarını kullanıyorum.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2022, 20:13:07 »
zaten medikal tedavilerden sıkıldığım için saç ekimi düşünüyorum.şuan 2 farklı markanın losyonunu ve multivitamin , biotin haplarını kullanıyorum.

Kardeşim medikal tedavi dediğimiz şey agaya yani erkek tipi saç dökülmesine neden olan dht hormonunu finasteride gibi maddelerle baskılamak. Losyonla vitaminle maalesef agada sonuç alınmıyor yoksa kel kalmazdı değil mi?

Forumun medikal tedavi kısmına göz atabilirsin detaylar için
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2022, 20:38:21 »
Kardeşim medikal tedavi dediğimiz şey agaya yani erkek tipi saç dökülmesine neden olan dht hormonunu finasteride gibi maddelerle baskılamak. Losyonla vitaminle maalesef agada sonuç alınmıyor yoksa kel kalmazdı değil mi?

Forumun medikal tedavi kısmına göz atabilirsin detaylar için

bundan önce 3 yıl minoxil kullandım.geçen sene finasterid kullandım zaten 1 yıla yakın süre.çok gelişme olmayınca bıraktım kullanmayı , artık sakıncalı haplar ve minoxil felan kullanmayı bıraktım.

webumut

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2022, 22:10:58 »
Önlere ve aralara sıkılaşma yapılabilir bence
  • Ekim Merkezi ismi data hair saç ekimi merkezi
Data hair Saç ekim konum 5700 greft :https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25750.msg488037

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2022, 23:01:54 »
dr serkan aygın planlamalarını incele tamda onun yaptığı planlamalara uygun bir ekim yaptırırsan iyi sonuç alabilirsin yoksa kafana 5000 greft gömüp hem saçma sapan bir sonuç hemde olan saçındanda olabilirsin birde üstüne donör bölgendende olursun.
piayasada kendi saçlarının arasına lüzumsuz bir şekilde ekim yapan bir sürür yer var özellikle öyle yerlerden uzak dur.

Facebook Twitter Instagram