Gönderen Konu: Yıkama sonrası beyaz dokular  (Okunma sayısı 617 defa)

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yıkama sonrası beyaz dokular
« : 20 Şubat 2022, 14:29:17 »
Arkadaşlar bugün ekimin 3. günü evde yıkamalardan sonra beyaz dokular görünüyor. Bunlar sıkıntı mıdır? Kuruduktan sonra pek belli olmuyor. Saçlar da beyazlarda var o yüzden pek belli olmuyor.

Açıkcası endişendim , bugün pazar olduğu için ekim yaptırdığım yere soramadım tecrübeli arkadaşlar bir fikir verebilir mi acaba?

Grandealtay

• Full Member
Ynt: Yıkama sonrası beyaz dokular
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2022, 14:34:08 »
Aynısı bende de oluyor, 5.gündeyim. mutlaka başkasında da olmuştur. kağıt havlu kalıntısı diye düşündüm ben , çok büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum.
  • Ekim Tarihi: 15.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar Finasteride günde 1/4, Nature's Bounty Biotin 5000

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2022, 17:52:34 »
Aynısı bende de oluyor, 5.gündeyim. mutlaka başkasında da olmuştur. kağıt havlu kalıntısı diye düşündüm ben , çok büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Kağıt havlu vs gibi kalıntıları düzgünce yıkayın iltihap yapabilir ve kurularken sadece bastır çek hareketiyle kurulayın cok bastırmadan , pecetenin dağılmayan olanından kullanın.
  • Yaşınız 24

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2022, 17:59:42 »
Hayır peçeteyi çok hafif bastırıyorum , peçete kalıntısı değil. Bir arkadaşım bunun epitel doku olduğunu zamanla kuruyup döküleceğini söyledi ama emin olamadım.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Facebook Twitter Instagram