Gönderen Konu: Ekimin 4.günü sivilce??  (Okunma sayısı 475 defa)

marshmello

• Yeni üye
  • *
Ekimin 4.günü sivilce??
« : 07 Mart 2022, 17:29:11 »
Merhabalar değerli abilerim sevgili kardeşlerim, şakaklarımın açılması sonucunda geçtiğimiz cuma günü şahin çelike ekim yaptırdım, 2825 greft ekildi. Pazartesi yıkamaya çağrıldım gittiğimde ise sivilce çıkmış kıl köklerinde onları patlatlamalıyız yıkamayı erteleyelim dediler, tek tek patlatıp pansuman yapıldı küçük bi yıkama yaptılar yine de göstermek amaçlı, perşembeye kadar gün aşırı kontrol edelim sivilce çıkarsa patlatıp pansuman yapalım deyip antibiyotiği de değiştirdiler, saç ekimine olumsuzluğu olabilecek bi durum olduğunu biliyorum, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı çok tribe girdim değerli yorumlarınız bekliyorum. İlk fotoğraf kliniğe gittiğimde çekilen kıl köklerinde sivilce oluşan fotoğraf ikincisi ise patlatıp pansuman yapıldıktan sonraki hali.

marshmello

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekimin 4.günü sivilce??
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2022, 19:50:40 »
abiler beni hiç mi sevmiyosunuz gerçekten hiç bi başlığıma yorum yapmıyosunuz..
  • Yaşınız 28

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2022, 20:03:55 »
Antibiyotik olarak ne verdiler? Enfeksiyon kapılma ihtimaline karşı size böyle bir durumdan bahsettiler mi? Normalde nekroz harici çıkışları bu tarz durumlarda etkilemez. Yani boşuna stres yapmayın. Eğer sivilceden dolayısıysa zaten herkeste olan bir durum bu.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

marshmello

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2022, 20:49:16 »
Antibiyotik olarak ne verdiler? Enfeksiyon kapılma ihtimaline karşı size böyle bir durumdan bahsettiler mi? Normalde nekroz harici çıkışları bu tarz durumlarda etkilemez. Yani boşuna stres yapmayın. Eğer sivilceden dolayısıysa zaten herkeste olan bir durum bu.
Hocam Augmentin verdiler önce bugün Stafine olarak değiştirdiler ona devam ediyorum, enfeksiyondan bahsetmediler sivilce oluşmuş kıl köklerinde onları patlattı temizledi. Bunların tek zararı deri altı kuru olmadığı için yoğun olan yerlerde köklerin tututanama ihtimalinden bahsetti ama kesin olacak demedi 4.aydan sonra belli olur hiç bi sıkıntı olmayadabilir dedi. Yorumun için teşekkür ediyorum bu arada.
  • Yaşınız 28

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2022, 22:45:06 »
O ihtimal varsa minoksidil seçeneğini de bir sorsanız Şahin Beye. Stafine enfeksiyon için kullanılmıyor mu? İlk fotoğrafta bakınca bana sanki enfeksiyon varmışta o yüzden tedavi değiştirilmiş gibi geldi. Gerçi ekim yaptırdığınız merkez güvenilir bir merkez. Sivilcesi olanda, enfeksiyon olanında forumda saçları çıktı. Şuan müdahale de ediyorsunuz boş yere stres yapmayın. Son attığınız fotoğraf da zaten çok sorun gözükmüyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

marshmello

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2022, 23:57:13 »
O ihtimal varsa minoksidil seçeneğini de bir sorsanız Şahin Beye. Stafine enfeksiyon için kullanılmıyor mu? İlk fotoğrafta bakınca bana sanki enfeksiyon varmışta o yüzden tedavi değiştirilmiş gibi geldi. Gerçi ekim yaptırdığınız merkez güvenilir bir merkez. Sivilcesi olanda, enfeksiyon olanında forumda saçları çıktı. Şuan müdahale de ediyorsunuz boş yere stres yapmayın. Son attığınız fotoğraf da zaten çok sorun gözükmüyor.
İlerleyen zamanda gidişata göre minoksidil seçeneğini düşüneceğim hocam, Bilmiyorum iki antibiyotiğin içinde de enfeksiyon yazıyor ama olabilir sıktığında sarıya çalan irin çıktı diplerinden. Bu şekilde kuruyana kadar devam edeceğiz kuruması halinde de perşembe günü yıkama gerçekleşecek, teşekkürler yorumlarınız çok faydalı ve rahatlatıcı oldu varsa başka böyle bi süreç yaşayan tecrubelerini paylaşırsa sevinirim.
  • Yaşınız 28

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2022, 17:32:33 »
Saç ekimi yapılmadan önce donör alanında sivilce var mıydı? iltihap vs var mıydı.

duman134

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Mart 2022, 12:52:33 »
Saç ekimi konusu açmalısınız

Facebook Twitter Instagram