Gönderen Konu: Medeks Hair Center 3700 Greft  (Okunma sayısı 3581 defa)

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Medeks Hair Center 3700 Greft
« : 13 Mart 2022, 13:02:03 »
Merhaba 10 Mart itibari ile bende uzun zamandır planladığım fakat bir türlü karar veremediğim saç ekimi operasyonumu en sonunda Medeks Hair Center da yaptırdım.
Karar verme aşamasında en etkili faktör bu forum oldu gerek izlenimlerim gerek yaptıran arkadaşların yorumları sayesinde Gökhan bey ile görüşme talebim oldu .
Tüm sorularıma tatmin edici cevaplar aldım rahat ve kendinden emin tavırları beni ikna etmeye yetti açıkçası ..
10.03.2022 tarihinde opereasyon gerçekleşti .
Genel olarak bahsetmek gerekirse sabah işlemlerin tamamlanmasının ardından kan tahlillerim yapıldı ..
Lokal anestezi aşaması beni düşündüren en sıkıntılı kısımdı Gökhan beyle bunu görüşme esnasında paylaşmıştık basınçlı lokal anestezi ile yapacağını soyledi anestezi işlemini ve gerçekten korktuğun gibi olmadı oldukça konforlu ve acısız geçti fazla korkutmuşlar beni sanırım .
Merkezde 3 ayrı ekip var benim alım ve kanal açımı işlemimi talip bey gerçekleştirdi ön çizgi Gökhan bey tarafından çizildi ve bir hayli uğraştı beni tatmin etmek için şakak bölgelerindeki açıklıktan dolayı çok rahatsızdım genel anlamda içime sinen bir ön hat oluşturdu ekim sırasında göktuğ bey ve Aleyna hanım bana eşlik etti ..Hepsine buradan teşekkürlerimi iletiyorum..
Merkezde ki tüm çalışanlar işinde tecrübeli ilgili ve oldukça neşeli arkadaşlar ..Bu işlem için 13.000 TL ödedim merkez sabit fiyat çalışıyor ..
Operasyon günü oldukça kalabalık bir ortam vardı gerek hasta yakınları ,gerek daha önce işlem yaptıranlar ,gerekse görüşme talepleri aktif çalışan bir merkez o sebeple biraz daha büyük bir çalışma alanı olması gerektiğini düşünüyorum diye Gökhan bey ‘e naçizane beyanda bulundum :)Mayıs itibari ile yeni yerimizdeyiz tadilatı devam etmekte olan yerlerine geçeceklermiş buradan bilgisini vermek istedim fiyat artarsa şaşırmam...
İşlem öncesi ve sonrası resimlerimi ekte paylaşacağım yorumlarınız benim için önemli ...

Edgar X

• Hero Member
Ynt: Medeks Hair Center 3700 Greft
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2022, 14:35:26 »
Hayırlı olsun, ön çizgi ve şakak dizaynı gayet güzel fakat aynı zamanda bu tasarımın riskleride var .Yetersiz saç çıkış oranı ve doğal olmayan görüntü oluşursa ikinci bir düzeltme ekimi şart olur yalnız medeks bu yönlerden başarılı bir merkez umarım sizin ekiminizdede ne yaptıklarını bilerek işlem yapmışlardır.

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2022, 14:46:51 »
Teşekkür ederim
Biliyorum şakak ekimi risklidir ama çok boştu daralması gerekiyordu ...
Birkaç tane yapılmış örneğini gördüm forumda ve hoşuma gitti dediğiniz gibi şakak ekimini herkes yapmıyor ama benim içime sindi bekleyip göreceğiz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2022, 15:59:57 »
Hayırlı olsun kendi saçlarınız güzel duruyor ön bölgede güzel yoğun bir sonuç elde ederseniz sonuç baya güzel olur ve sizi tatmin eder şakak kısımlarıda doğal çıkarsa çok güzel olur gerçi ne kadarda doğal olsa ense bölgesinde ki saçlar daha kalın olduğu için yan bölgedeki saçlara göre daha kalın duruyor doğal olarak hayırlı olsun
Global Moderator

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2022, 17:01:01 »
Evet hintel farkındayım tekli greftleri seçerek yapacaklarını söylediler şakak kısımlarını bekleyip göreceğiz

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2022, 18:35:59 »
ekim tutarsa 10 yaş gençleşirsiniz o denli güzel planlama olmuş umarım ekilenler büyük oranda  tutar .

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2022, 22:02:33 »
ekim tutarsa 10 yaş gençleşirsiniz o denli güzel planlama olmuş umarım ekilenler büyük oranda  tutar .
gökhan bey de aynen böyle söyledi inanırmısınız:)

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2022, 11:11:03 »
Hayırlı olsun baya sık duruyor ekilen saçlar kendi saçlarının sıklığını yakalayan bir sonuç olursa umarım seni mutlu eder bu saç ekimi saç sorunun kalmaz

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2022, 13:53:05 »
Merkezde yıkamamı yaptırdım bugun
Nasıl görünüyor ?

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2022, 18:10:48 »
temiz görünüyor dostum umarım böyle sorunsuz devam eder.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2022, 20:30:48 »
Medeks yine güzel iş çıkartmış oldukça sık bir işlem .. yüzünüze uygun güzel bir ön çizgi tasarımı ve yıkama sonrası temiz bir görüntü alım da gayet temiz olmuş hayırlı olsun ..

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2022, 20:32:09 »
Teşekkür ederim benimde içime sindi beklemedeyiz kaşıntılar biterse daha da iyi olacağım :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Mart 2022, 12:56:16 »
Ekim sık ve temiz görünüyor kardeşim düzenli yıkamalarına devam
Global Moderator

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Mart 2022, 14:35:45 »
8.günüm bıgun merkeze gittim ve kabukların büyük bir bölümünü döktüler 2 yerde kabuk bağlamış fazla zorlamayalım daha erken dediler sizce nasıl?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Mart 2022, 14:37:11 »
Biraz kabuk kalmış onlarıda zamanla dökersin
Kabuk sonrası görüntüye gelirsek baya sık ekmişler
Kanalları çok sık açmışlar bu saç sorunsuz çıkarsa inşallah
Baya sık sonuç olacak

Gayet güzel duruyor