Gönderen Konu: İzmir ekol 3000 greft yaş 22  (Okunma sayısı 622 defa)

batuhantoy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İzmir ekol 3000 greft yaş 22
« : 28 Mart 2022, 00:05:05 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 22,2019 da (19 yaşımdayken) ekolde 3000 greft ektirdim ve sonrasında 6 ay kadar biotin kullandım sadece,ve 1 ay aralıklarla toplam 3 kez prpye gittim yaklaşık 1 yıl önce de saç simülasyonu yaptırdım şimdi tekrardan saç ekimi yaptırmak istiyorum (sakalım çok gür sakaldan tepeye saç ekimi yaptırsam biraz da önleri sıklaştırsam sizce olur mu?) saçlarımı çok uzatmayı sevmiyorum genelde hep 2-3 numara arasında bırakıyorum tavsiyelerinizi alırım (İlk kısa saçlı fotoğraflar ekimden 2-3 ay sonra,sonraki uzun saçlı olanlar ise dün yoğun ışık altında çekildi) Öncesi fotoğrafım olmadığı için atamıyorum

batuhantoy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir ekol 3000 greft yaş 22
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2022, 00:05:59 »
şimdiki halinin devamı:

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: İzmir ekol 3000 greft yaş 22
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2022, 01:43:54 »
Hiç Finasterid veya Dutasterid kullandınız mı?

Ekime gelecek olursak, donördeki saçların kalitesi ortalama diyebiliriz.

Ama sana tavsiyem şudur. Eğer hep kısa tutacaksan ve seviyorsan simülasyon bas paso. Çünkü ekim saçlarının avantajı çoklu greftler ile sık görüntü sağlamak. Uzatmaz isen böyle bir avantajdan mahrum kalmış olursun, seyrek görünür ve elindeki tüm kurşunları (greftleri) harcamış olursun.

Prp, mezoterapi vb tedavi metodları genetik dökülmeye hiçbir katkısı olmaz veya çok az olur. Bilimsel olarak AGA'nın önlenmesi veya yavaşlatılması gibi bir bulgusu bulunmamakta bu metodların.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram