Gönderen Konu: Hakan doğanay ekibi  (Okunma sayısı 730 defa)

Abcdeff

• Yeni üye
  • *
Hakan doğanay ekibi
« : 31 Mart 2022, 20:01:32 »
Hoşuma gitmeyen kaç greft ekildigini bilmediğim verilen sözlerin tutulmadığı hayvandan daha aşağılık insanlardan hayvana bile yapılmayacak bir ekim geçirdim.Bunun üzerine dağılan dönorü bir nebze duzeltmek ve ön cizgimi olabildiğince düzeltmek ve biraz daha sıklaştırma için ahd ekibinden karar kıldım.7 ay geçti bilmiyorum süreç erken mi ama bu süreçte psikolojim mahvoldu.Her sabah yataktan kalkarken Allahim akıbetimi hayırlı eyle diye dua ediyor kendimi toparlamaya çalışıyorum kaçan uykular ve kaybolan iştah hepsinin sorumlusu para için insana değer vermeyen vicdansızlar.bende hata yok mu var araştırmadan bu işe nasıl girebildim bilmiyorum ne ilkim ne de son olacağım sanırım işin üzücü yani.elimden geldiğince paylaşmaya devam edeceğim umarım herkes için hayırlısı.sac ekiminin insanı ciddi olarak rahatsız etmedikçe yapılmaması eğer yapılacaksa ehil kişilere başvurulması gerektiğini öğrendim.

snn016

• Jr. Member
  • **
Ynt: Hakan doğanay ekibi
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2022, 20:05:05 »
Çok geçmis olsun
« Son Düzenleme: 31 Mart 2022, 20:19:33 Gönderen: snn016 »
  • Yaşınız 34

Abcdeff

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2022, 20:06:26 »
Ahd ekimine daha girmedim.ilerleyen günlerde resim atarım.hatali memnun olmadığım ekim profilimde mevcut

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2022, 20:07:58 »
Çektiğimizi biz biliyoruz; empati kurulması gereken bir konu ama işte herşeyin para olduğu bir dünya; haklısınız. Düzelir inşallah; geçmiş olsun...
Bu arada çok kötü donörler gördük forumda toparlayan. Moralinizi bozmayın. Hayırlı akşamlar...
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2022, 20:17:57 »
Estemiami klinikti yanılmıyorsam. 2 gün önce geldi burada reklam vermeye çalıştı. Postalandı.

Yapılan yanlış onları derinden etkileyecek.
Sen sıkma canını dostum daha seçenek çok.
Ahd seni memnun eder diye düşünüyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2022, 20:34:05 »
İlk cümleleri ahd için sandım şaşırdım böyle bisey yapmazlar diye ama devamında konuyu anladım:)) geçmiş olsun tekrardan zor zamanlar gecirmissiniz hakkınızda hayırlısı olsun
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Coolsusuzdeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2022, 20:40:56 »
Ekimi nerde yaptırdınız onu belirtseydiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2022, 20:55:34 »
Çok üzücü işte bahsedilen durum bu saç ekimin ne oluduğunu anlamak için hata yapmaya gerek yok çünkü insanların elinde altın değerinde bu forum var araştırması gerek bu foruma ulaşanlar şanslı ama bu foruma ulaşanlar bile bazen yanlış yerleri inatla tercih ediyor sanırım bu insanlar bu hayatta doğruyu bulmak için hata yapmak zorunda.

Ya da aynı hatalı işlemin ikincisini inatla tercih ediyoryor pek anlam veremiyorum.
Sen ikinci ekiminde hata payını düşürüp doğru bir yer seçmişsin ama
Seçtiğin yere zor bir vaka bıraktın donör kötü durumda ekim alanı haşat
Yani çok bir beklentin olmasın merkez büyük risk almış umarım biraz da olsa daha iyi bir görüntü sağlar hakan hoca hayırlı olsun.
Global Moderator

Abcdeff

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2022, 21:05:46 »
Sagolun arkadaşlar.hintell hakan bey ile gorusmemde kendisi 300 greft civari sağ kulak üstüne yeterli geleceğini ve daha 1 senem dolmadı belki donor bir parça daha toplar.donorden 2000 2500 civari çıkar dedi.onden arkaya sıklaştırma.ve şakaklardan ön çizgiden sökülecek olan greftleri yine daha gerilere ekecekler sanırım.velahasil hakan bey genç adamsın sıkıntı yapma dedi.beklentim düştü eskiye göre tabiki çünkü büyük hata yaptım.ama hayat devam ediyor umarım bu 2. Ekimle birlikte bu defteri kapatmayı başarıp.biraz olsun hayata odaklanabilirim

Abcdeff

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2022, 21:08:08 »
Ne güzel donorüm vardı seyrek olsa zaten seyrekti derim.bu ayrıntı da benim moralimi bozan bir konu neyse forumu daha fazla gereksiz meşgul etmeyeyim.🙏

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2022, 23:16:23 »
Hoşuma gitmeyen kaç greft ekildigini bilmediğim verilen sözlerin tutulmadığı hayvandan daha aşağılık insanlardan hayvana bile yapılmayacak bir ekim geçirdim.Bunun üzerine dağılan dönorü bir nebze duzeltmek ve ön cizgimi olabildiğince düzeltmek ve biraz daha sıklaştırma için ahd ekibinden karar kıldım.7 ay geçti bilmiyorum süreç erken mi ama bu süreçte psikolojim mahvoldu.Her sabah yataktan kalkarken Allahim akıbetimi hayırlı eyle diye dua ediyor kendimi toparlamaya çalışıyorum kaçan uykular ve kaybolan iştah hepsinin sorumlusu para için insana değer vermeyen vicdansızlar.bende hata yok mu var araştırmadan bu işe nasıl girebildim bilmiyorum ne ilkim ne de son olacağım sanırım işin üzücü yani.elimden geldiğince paylaşmaya devam edeceğim umarım herkes için hayırlısı.sac ekiminin insanı ciddi olarak rahatsız etmedikçe yapılmaması eğer yapılacaksa ehil kişilere başvurulması gerektiğini öğrendim.

Çok doğru, aynı hataya bende düştüm malesef. Araştırmadan doğru dürüst güvendim, hayatımı alt üst ettim. Hiç yapmayıp rahat rahat seyrek saçlarımla gezerdim. Herkesin saçı dökülüyor, ama insan kanatkar olmuyor bazen. Herşey dış görünüm zannediyor. Hepimiz icin hayirlisi olsun!

Hakko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2022, 23:30:48 »
Cok gecmis olsun. Umarim istediginiz sonuca ulasirsiniz Insallah
  • Ekim Tarihi: 21/22 Mart 2022
  • Ekim Merkezi ismi AHD
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 49
  • Medikal Tedavi Biotin 10.000

Magnifico

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Nisan 2024, 12:49:04 »
Sagolun arkadaşlar.hintell hakan bey ile gorusmemde kendisi 300 greft civari sağ kulak üstüne yeterli geleceğini ve daha 1 senem dolmadı belki donor bir parça daha toplar.donorden 2000 2500 civari çıkar dedi.onden arkaya sıklaştırma.ve şakaklardan ön çizgiden sökülecek olan greftleri yine daha gerilere ekecekler sanırım.velahasil hakan bey genç adamsın sıkıntı yapma dedi.beklentim düştü eskiye göre tabiki çünkü büyük hata yaptım.ama hayat devam ediyor umarım bu 2. Ekimle birlikte bu defteri kapatmayı başarıp.biraz olsun hayata odaklanabilirim
Telefonda mı görüştünüz

Facebook Twitter Instagram