Gönderen Konu: Sizce kaç greft gerekir/ektirmeliyim? Saç ektirmeyi düşünüyorum.  (Okunma sayısı 1949 defa)

serenade11

• Hero Member
Herkese selamlar, öncelikle şunu belirtmeliyim ki: bu forum sayesinde saç ekimi ile ilgili çok bilgi edindim. Hintell'e ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar 3-4 ay sonra Asuman Hair klinikte saç ektirmeyi planlıyorum.

Biraz saçlarımdaki dökülmelerden bahsetmek istiyorum:
Küçüklükten beri saçlarım zaten dökülüyordu. Dökülmeye meyilli olan saçlarım, son 2-3 sene (stres, vitamin yetmezliği, soğuk hava) gibi sebeplerden dolayı fazla döküldü. Bazı dönemlerde vitamin kullanarak dökülmeleri önlemeye çalıştim, ki bu faydalı da oldu. (o dönem finasterid kullansaydım dökülmeleri engelleyebilirdim)

İnşallah yazın Asuman Hair klinikde saç ekimi gerçekleştirmek istiyorum. O döneme kadar saçlarımı güçlendirmek istediğimden, son 4-5 aydır finasterid, ve solgarın: b complex, multi i (multivitamin), d vitamin'lerini kullanıyorum. Ekim gününe kadar finasterid kullanmayı planliyorum (o zamana kadar kullandığım takdirde toplamda 7-8 ay kullanmış olacağım).

Şahsi bilgiler:
Sigara alkol hiç kullanmadım.

Donör bölgenin ve normal dökülmelerin olduğu bölgelerin resimlerini paylaşıyorum. Resimler ışık altında çekildi. Bazı resimlerde seyrek bölgelerin daha iyi gözükmesi için saçlarımı yana açtım. (normal şekilde tarayınca seyrek bölge kismen kapanıyor)

Sizce dökülmelerin olduğu bölgeler kaç greft ile kapanır? Genel olarak fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim.

(Yabancı olduğum için yazılarda hatalar olabilir ve konuyu da yanlış yere açmış olabilirim, kusuruma bakmayınız.)

serenade11

• Hero Member
Arkadaşlar daha fazla resim yüklemiştim ama sadece 1 tanesi paylaşılmış? Neden böyle oldu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Tekrardan "Yanıtla" butonuna tıklayıp at dostum. Nedenini bilmiyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

serenade11

• Hero Member
Tekrardan "Yanıtla" butonuna tıklayıp at dostum. Nedenini bilmiyorum.

Hepsini birlikti nasıl paylaşabilirim acaba? 7-8 tane desim var da :)
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Hepsini birlikti nasıl paylaşabilirim acaba? 7-8 tane desim var da :)
Bir quote, yani "cevapla" 5 resim alabiliyor.
5 resim atarsınız. Sonra tekrar quote açar diğerlerini paylaşırsınız.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

serenade11

• Hero Member
Herkese selamlar, öncelikle şunu belirtmeliyim ki: bu forum sayesinde saç ekimi ile ilgili çok bilgi edindim. Hintell'e ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar 3-4 ay sonra Asuman Hair klinikte saç ektirmeyi planlıyorum.

Biraz saçlarımdaki dökülmelerden bahsetmek istiyorum:
Küçüklükten beri saçlarım zaten dökülüyordu. Dökülmeye meyilli olan saçlarım, son 2-3 sene (stres, vitamin yetmezliği, soğuk hava) gibi sebeplerden dolayı fazla döküldü. Bazı dönemlerde vitamin kullanarak dökülmeleri önlemeye çalıştim, ki bu faydalı da oldu. (o dönem finasterid kullansaydım dökülmeleri engelleyebilirdim)

İnşallah yazın Asuman Hair klinikde saç ekimi gerçekleştirmek istiyorum. O döneme kadar saçlarımı güçlendirmek istediğimden, son 4-5 aydır finasterid, ve solgarın: b complex, multi i (multivitamin), d vitamin'lerini kullanıyorum. Ekim gününe kadar finasterid kullanmayı planliyorum (o zamana kadar kullandığım takdirde toplamda 7-8 ay kullanmış olacağım).

Şahsi bilgiler:
Sigara alkol hiç kullanmadım.

Donör bölgenin ve normal dökülmelerin olduğu bölgelerin resimlerini paylaşıyorum. Resimler ışık altında çekildi. Bazı resimlerde seyrek bölgelerin daha iyi gözükmesi için saçlarımı yana açtım. (normal şekilde tarayınca seyrek bölge kismen kapanıyor)

Sizce dökülmelerin olduğu bölgeler kaç greft ile kapanır? Genel olarak fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim.

(Yabancı olduğum için yazılarda hatalar olabilir ve konuyu da yanlış yere açmış olabilirim, kusuruma bakmayınız.)
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
Bir quote, yani "cevapla" 5 resim alabiliyor.
5 resim atarsınız. Sonra tekrar quote açar diğerlerini paylaşırsınız.

denedim, ama sadece 1 resim paylaşılabiliyor. Elimize gözümüze bulaştırdık :((
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

The Cebelebettin

• Hero Member
Seçtiğiniz yer gayet kaliteli bir merkez onlar en doğru kararı ztn verecektir kafanıza takmayın derim , takviyelere başlamakta çok iyi etmissiniz
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
denedim, ama sadece 1 resim paylaşılabiliyor. Elimize gözümüze bulaştırdık :((
Dostum dosya ekle bölümünde
(daha çok eklenti)
yazan yer var ona bastın değil mi?

serenade11

• Hero Member
dökülmelerin olduğu bölge
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
Donör bölge.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
Dostum dosya ekle bölümünde
(daha çok eklenti)
yazan yer var ona bastın değil mi?

Şimdi oldu, çok teşekkürler 👍🏼
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Donör güzel, frontal bölgeye ekim yapılır yapılırsa
Bence en aşağı 3700'ü var. Sık bir saç istiyorsan tabii.

deepblue

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
3500-4000 arası sık ve saglam bir ekim olur

Facebook Twitter Instagram