Gönderen Konu: Finasterid - Üroloji Doktorundan öğrendiklerim  (Okunma sayısı 2506 defa)

Erdenay

• Full Member
Finasterid - Üroloji Doktorundan öğrendiklerim
« : 09 Nisan 2022, 17:43:17 »
Yaşım 41 olduğu için saç ekimi yaptırdığım doktorum Sibel Ulusan finasterid kullanımı için önlem olarak prostat muaynesi olmamı önermişti

Dün gittim saç ekimi yaptırdığımı, bu yüzden finasterid kullandığımı, muayne olmak istediğimi söyledim. Doktor direkt gülümseyerek saç ekimi için kullanılan 1 mg finasterid'in yan etki yapma olasılığı çok çok düşük olduğunu endişelenmemem gerektiğini söyledi. (Bu arada yinede muayne etti tabii ki)

Finasteridi Prostat hastaları için direkt 5mg şeklinde verdiklerini o durumda yan etki (cinsel işlevde düşüş) %16 civarı olduğunu söyledi ve tekrar günlük 1mg kullanımda hiç korkmamam gerektiğini yineledi

Bilgi olsun diye yazmak istedim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Finasterid - Üroloji Doktorundan öğrendiklerim
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2022, 17:52:58 »
Çok çok teşekkür ederiz.
Bazı arkadaşlar cinselliği öldürdüğünü düşünüyor.
Kuruntusu fazla oluyor.
Eee psikolojik olarak da çok etkileniyor.
Boşu boşuna kafada komplikasyonlar kuruyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2022, 11:07:41 »
Ne kadar iyi doktorlar var ya. Biz gidince dusman görmüş gibi laf sokuşturuyorlar
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2022, 21:11:16 »
Bilgi için teşekkürler

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2022, 19:56:01 »
Kan testi için bakalım benim doktor ne diyecek :D

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2022, 20:04:54 »
ben uzun zamandır kullanıyorum. Ne yan etkisi ayol. :D :D
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2022, 20:05:39 »
ben uzun zamandır kullanıyorum. Ne yan etkisi ayol. :D :D

parodi amaçlı yazdım yanlış anlaşılma olmasın da :D
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2022, 12:32:38 »
teşekkürler bilgi için bu bir ilaç parol da bir ilaç aspirinde bir ilaç ve bunların yanetkileri daha ciddi ve ölümcül insanlar ama bu yanetkileri umursamıyorum çoğu dikkate alıp kafaya takmıyor hergün ağrı olunca parol atıyor yanetkileri olursa daha ağır ama parol dan hastaneye giden veya konu başlığı görmedim bu bakış açısıyla bakınız,sadece libido azalması oluyor keşke bunu sorsaydınız
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2022, 12:34:06 »
kkonu başlığı doktor ismi sabitlemek lazım beyin fırtınası yaratanlara fırtına gibi içi bomboş insanları biraz sesini kısmak adına
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2022, 14:11:27 »
kullanıyorum yan etki falan yok hayatım

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2022, 20:35:59 »
O zaman benden de bir destek gelsin :) Dutasteridi 3 yıl araştırdım inanın o kadar saçma sapan mesajlar yazan vardı ki her neyse en sonunda aldırış etmeden psikolojimi hazırlayıp başlamaya karar verdim Allah'a çok şükür de neredeyse 2 ay olucak 0 yan etki ile hayatıma devam ediyorum herhangi bir yan etki görmedim forumda bununla ilgili konularım mevcut belirli zaman aralıklarında konumu sürekli güncelliyorum ve ayrıca şunu da ekleyeyim 1 ay sonra dökülmem tamamen kesildi (zaten çok az bir dökülmem vardı ama o bile kesildi şimdi saçlarımı çekiyorum saçlarım kopmuyor o derece bundan eminim bakalım ilerleyen süreçlerde dutasterid bize ne getirecek :)

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2022, 21:42:24 »
Yaşım 41 olduğu için saç ekimi yaptırdığım doktorum Sibel Ulusan finasterid kullanımı için önlem olarak prostat muaynesi olmamı önermişti

Dün gittim saç ekimi yaptırdığımı, bu yüzden finasterid kullandığımı, muayne olmak istediğimi söyledim. Doktor direkt gülümseyerek saç ekimi için kullanılan 1 mg finasterid'in yan etki yapma olasılığı çok çok düşük olduğunu endişelenmemem gerektiğini söyledi. (Bu arada yinede muayne etti tabii ki)

Finasteridi Prostat hastaları için direkt 5mg şeklinde verdiklerini o durumda yan etki (cinsel işlevde düşüş) %16 civarı olduğunu söyledi ve tekrar günlük 1mg kullanımda hiç korkmamam gerektiğini yineledi

Tabii ki güler biz de gülüyoruz ama formda 0.5 mg yutunca bile bidaha kalkmayacağına inanan kendini korkutan mallar asla bitmiyo :D onlara gay biri kan verse, kanını kendine verdi diye kendisi de gay olacak sanıcak   

Hamit Özkan

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2022, 22:04:01 »

Bu ilacı hangi doktor yazabiliyor ?
Ve fiyatı nedir ?

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 25 Temmuz 2022, 04:30:40 »
Bu ilacı hangi doktor yazabiliyor ?
Ve fiyatı nedir ?
reçetesiz alabilirsin şuan sanırım 50 60 lira civrı olmalı ben 2 ay nce 45 e aldım
  • Yaşınız 33

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #14 : 25 Temmuz 2022, 07:38:28 »
Benim doktorum ve internette ki doktorların da söylediğine göre bu yüzde düşüş yüzdesi değil yüz insandan 16 sı 5 mg da cinsel iktidarsızlık yaşıyor. 1 mg için yüz binde 1 insan cinsel iktidarsızlık yaşıyor.Şahsen o riske girmem .

Facebook Twitter Instagram