Gönderen Konu: Arkadaşlar yardımci olurmusunuz  (Okunma sayısı 1213 defa)

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar yardımci olurmusunuz
« : 18 Nisan 2022, 22:30:28 »
1 haftadır her türlü arasitrma yaptım çok takıntılı bir insanım tepe bölgem açıldı yaş 32 bugün minoxil 5 saç spreyi aldım ben sadece olan saçlarımı korumak istiyorum bu işe yararmi hiç doktora gitmedim genelde tepe bölgesi açıklığı erkek tipi saç dökülmesi olduğu yazıyor nette birde bugünkü resmimi atayım her ay kullanıp guncelleyegim resimleri

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Arkadaşlar yardımci olurmusunuz
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2022, 00:44:59 »
Frontal alan açık mı peki?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2022, 00:51:24 »
 tepede işe yarayabilir ama saçlar bir iyi bir kötü olur dongu sorunu var.ufak bir ekimlede halledebilirsin işini
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2022, 00:59:51 »
Frontal alan açık mı peki?
Çok açık değil son 2 senede tepem açıldı

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2022, 01:02:18 »
tepede işe yarayabilir ama saçlar bir iyi bir kötü olur dongu sorunu var.ufak bir ekimlede halledebilirsin işini
Döngu sorunu nedir onun peki çözüm yolu varmı arkadaslar ekim için vaktim yok ganyan bayii işletiyorum hergün insanlarla iç içeyim ve malum yaz geldi saçlarımı kazitmak istemiyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2022, 01:03:54 »
 yani saçlar bir iyi oluur bir kotu.monixidil kullandığın bolgede once saçları doker sonra gene çıkartır sonra gene doker sonra gene çıkartır dongu buna denir.saçları kazıtmadanda ekiyorlar onuda deneyebilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2022, 01:06:19 »
Dostum sana tavsiyem kesinlikle dermatoloğa görünmen.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2022, 02:50:51 »
Dostum sana tavsiyem kesinlikle dermatoloğa görünmen.
Tamam sağol yarın rendevu alacağım senin düşüncen nedir erkek tipi saç dökülmesi mi yoksa vitamin eksikliği veya başka bir sorundanmi kaynaklıdır

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2022, 02:54:05 »
Tamam sağol yarın rendevu alacağım senin düşüncen nedir erkek tipi saç dökülmesi mi yoksa vitamin eksikliği veya başka bir sorundanmi kaynaklıdır
Her şey olabilir. Şu arkadaşın dökülme tipine benziyor. Doktor ona genetik demiş ama o kozmetik şeylerle çözmüş.

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2022, 03:05:32 »
Her şey olabilir. Şu arkadaşın dökülme tipine benziyor. Doktor ona genetik demiş ama o kozmetik şeylerle çözmüş.

Teşekkür ederim bilgilendirdigin için

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2022, 03:07:37 »
Rica ederim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Nisan 2022, 03:54:47 »
Ekim gerekir bence medikal ürünler ile o açıklık kapanmaz. Minoksidil döngüsü de kullanırken saçları güçlendiren ama dönem dönem kullandığınız zaman da dahi saçları döküp gerileten ve daha sonra yeniden çıkartan bir takviye. Bıraktığınız zaman hızlı saç dökülmesi de yaşamanız çok muhtemel. O yüzde iyice araştırıp kulanımına karar verin derim. Muhtemelen saç dökülmenizde yeni başlamış olabilir, açıklık olmayan bölgeleri de inceleyin derim. Eğer dökülme devam ediyorsa forumdaki medikal tedavilere bakmanızda yarar olabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 19 Nisan 2022, 13:34:17 »
Rica ederim
Birşey daha sormak istiyorum bugün biraz sakallarimla oynayayım dedim her çektiğinde sağdan soldan 3 4 tane sakal geliyor kafayı yiyeceğim acaba neden oluyor hastaneye gidecek zamanım yok hergün dükkanı açmak zorundayım neden olabilir bir fikri olan varmı

CcC Turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 19 Nisan 2022, 14:17:55 »
Ekim gerekir bence medikal ürünler ile o açıklık kapanmaz. Minoksidil döngüsü de kullanırken saçları güçlendiren ama dönem dönem kullandığınız zaman da dahi saçları döküp gerileten ve daha sonra yeniden çıkartan bir takviye. Bıraktığınız zaman hızlı saç dökülmesi de yaşamanız çok muhtemel. O yüzde iyice araştırıp kulanımına karar verin derim. Muhtemelen saç dökülmenizde yeni başlamış olabilir, açıklık olmayan bölgeleri de inceleyin derim. Eğer dökülme devam ediyorsa forumdaki medikal tedavilere bakmanızda yarar olabilir.
Bu altaki foto şimdi çektim kuaförde fon çektirdim bu saç şuan bana yetiyor ileride saç saçları koruyamassam ekim yaptirdgimsa bu durumdaki gibi olabilirmi  önden ve ön tepe fotolarını ekledim bu durumu korusam.bana yeter ne saçım dökülsün ne çıksın sadece boyle kalsın
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2022, 14:24:26 Gönderen: CcC Turan »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 19 Nisan 2022, 14:25:00 »
 korursun yas 32.30dan sonra dokulme azalır finasterid prp falan korursun.ekimle olur saçın

Facebook Twitter Instagram