Gönderen Konu: drarslan hair bilgisi ve tavsiyesi olan ..  (Okunma sayısı 1274 defa)

kadrajgezginn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
drarslan hair bilgisi ve tavsiyesi olan ..
« : 24 Nisan 2022, 17:28:44 »
Gecen hafta TV de sağlık programı izlerken  karsıma korkut arslan adında bir doktor cıktı sac ekimi anlatıyordu. Arastırdım ve drarslan adında güzellik ve sac ekim merkezi var nişantaşında. Evet bilinen tanınan bir Ekim merkezi değil ama bana güvenilir geldi.. var mı fikri tavsiyesi olan burasıyla alakalı..

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: drarslan hair bilgisi ve tavsiyesi olan ..
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2022, 17:34:12 »
Gecen hafta TV de sağlık programı izlerken  karsıma korkut arslan adında bir doktor cıktı sac ekimi anlatıyordu. Arastırdım ve drarslan adında güzellik ve sac ekim merkezi var nişantaşında. Evet bilinen tanınan bir Ekim merkezi değil ama bana güvenilir geldi.. var mı fikri tavsiyesi olan burasıyla alakalı..
Forumda kendini kanıtlamış kliniklerle görüşmeniz daha iyi olur sizin için elbet.

Daha önce de bazı arkadaşlar "Yılın saç ekimcisi" denen kişilere yaptırdılar. Çok vasat görüntüler oldu. Biraz parayı veren düdüğü çalar gibi.

Sen bilirsin dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

kadrajgezginn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2022, 18:15:48 »
Son 1 aydır ciddi olarak araştırma içerisindeyim buraya da 2 3 gündür bakıyorum yeni keşfettim. Açıkcası cok tereddüt yaşıyorum hem bu dediğim klinik hem de burada konuşulan diğer klinikler olsun önemli olan başarı ve garanti vermeleri tabiki.. ben wp ve instagram yoluyla Asuman hair, serkan aygın, akl klinik, long hair, Maya estetik, arena Med, nimclinic ile görüştüm ve hatta dün de medeks ve estecentere gidip yüzyüze görüştüm. Hepsi de benim için ekimin uygun olduğu yüksek oranda başarı sağlanacağını söylediler. Ve olay en sonunda paraya ücrete geliyor düşününce..bu dediğim drarslan hair daha ufak çaplı bu işi butik işletme tarzında yapan bir yer yani bana nedense güvenilir sıcak geldiler ücret olarak da daha uygunlar. Bilen fikri olan varsa diye yazdım kararsızlık zor bir sey:))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2022, 01:55:17 »
Forumu araştırıp karar verin
Önemli olan güzel sonuç slmsk başarı istikradı sıcaklık soğukluk değil
Medeks daha iyi bir merkez bahsettiğiniz yerden onu söliyim
Serkan aygın asuman hair vs onlarda çok iyi
Global Moderator

kadrajgezginn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2022, 09:01:36 »
Evet bu gorustuklerim daha bilinen bu işi daha cok yapan yerler..ancak dediğim yerde de işlem yaptıran bir kac kişi ile görüştüm memnun iyi olduklarını söylediler. Sonuc olarak şöyle düşündüm cok cok zorlayıcı bi sac ekim bölgem yok donör alanım kaliteli dendi hep 4 - 5 bin fazla verip illa bu bilinen yerler yaptırmak istemiyor gibiyim.. siz de haklısınız düşününce tabi.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2022, 12:41:17 »
Televizyonlara çıkıp anlatıyorlar sonra seni dışarıdan birliklerini çağırarak başkasına teslim ediyorlar sakın aman  diyeyim ..
Medeks iyi bir tercih

kadrajgezginn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2022, 13:13:14 »
Yapacak kişi ile görüştüm zaten ben ekip belli yani yaptıkları bir kac kişi ile de görüştüm içime sinmeyen bir sey olmadı acıkcası..sadece burada bilen var mı bu merkezi diye sordum tesekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2022, 03:25:08 »
Sen bilirsin kardeşim olay bilinen yerler değil olay başarılı bir işlem olması
Bilenen yerden bizene biz işin kalitesine bakarız.
Bunun dışında forumda konuları var araştırıp aratırsan bulursun alp arslanın ekimlerini
Global Moderator

kadrajgezginn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2022, 10:32:45 »
Gercekten medekse güven basarılı olurlar iyi bir yer diyorsanız bütçemi arttırıp buraya gidicem bir kez yapılan bir işlem sonucta haklısınız..

Facebook Twitter Instagram