Gönderen Konu: Sibel Ulusan Ekip? (İzmir)  (Okunma sayısı 2304 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sibel Ulusan Ekip? (İzmir)
« : 07 Mayıs 2022, 03:46:23 »
Arkadaşlar eski sonuçları itibariyle beğenilen bir isim Sibel Ulusan lakin aynı başarıyı ekip sağlıyor mu dersiniz? Yada güncel olarak nasıldır şikayet de var hakkında,ama ekiple ilgili yeterli kanıtı sağlayacak sonuç bulamadım ve kendisiyle görüşme fırsatım da olmadı. Ücreti de 1000 Euro az değil ki sabit kur da yapmıyor sanırım diğerleri gibi.Ne dersiniz? İzmir de bsşka öneri var mı? Ya da Antalya AHD ya da İstanbul kliniklerine mi yönelmeli?Yakın tarihte  Ekim yaptıran,görüşen,çevresinden ekibe ekim yaptırmış olan var mı?

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
Ynt: Sibel Ulusan Ekip? (İzmir)
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2022, 20:10:21 »
bende konuştum fiyatlari cok pahali ama güzel yapıyor galiba ama anlattığı kadariyla kendisi önem gostererek yapiyor 3 bin euro ya peki hemsirelerde onun gibi özen gosteriyormu merak ettim

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2022, 22:38:26 »
Ben de ekibi merak ediyorum zaten kardeşim o yüzden konu açtım 3.000 euroya ekim yaptırcak olsam Sibel Ulusana gitmem 50-60 bin civarı yapıyor,giderim AHD ye 15 20 gün de otelde kalırım süreci atlatır gelirim ya da vermişken az daha koyar Asmed yaparım.Ekibi bile az değil 1.000 euro 18 k yani 7-8 k ya ekim yapan arada fena sonuçları da olmayan zibilyon tane yer varken,forumda ekiple ilgili yeterli bilgi yok hatta yakın zamanlı Sibel Ulusan ile ilgili çok fazla sonuç yok diğer başarılı merkezlere oranla.İstanbulda olsan sorun değil de Ege taraflarında merkez bakınıyorum bu konuda çok konu açtım hiçbi merkezde yeterli bilgi yok,ekim sonrası nekroz olur,ödem olur,kabuk dökümü olur,ara ara kontrolü olur,belki revize olur her ihtimali düşünmek lazım bu iş ciddi ama maalesef forumda güven verici ekimleri olan paylaşım yapılan merkezler 1 elin parmağını geçmiyor çoğu İstanbulda 1 2 si de Antalyada,biraz alternatifsiz kalıyoruz bakalım acele etmeden beklemeye araştırmaya devam bu taraflardan.
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2022, 17:57:08 »
Yok mu arkadaşlar bilgisi olan? Koskoca Ege bölgesinin belkide en bilinen ekimcisi hakkında güncel durum bilgisi olan? Görüşüp başka yerde ekim yaptıranlar,görüşüp memnun olmayanlar,kendi değil arkadaşı yaptıranlar ya da mevcut ekim süreci tamamlanmayanlar da yazabilir,ya da eskiden elim yaptıranlar da tecrübelerini paylaşabilir
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2022, 07:33:37 »
İzmirde ekim düşünüyorsan başka bir yer tercih edilmez çünkü en iyisi izmirde sibel hoca
Global Moderator

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2022, 15:22:59 »
Sağolasın Hintell hocam,Ne zaman olur bellli olmaz ama saç ekimini tabiki saç problemi olan herkes gibi düşünüyorum eninde sonunda bi gün,şimdilik acele etmeden bol bol bilgi toplamaya çalışıyorum,Sibel Ulusan'ın kendisinin başarılı sonuçlarını gördüm daha eski dönemlere ait,tabi şikayetlerde var,ama 3.000 Euro kendisi ve 2.000 Euro kanalları açtığı ücret.Bu bütçede olan az kişi var daha önemlisi 1000 euro ekibinin nasıl olduğu..kaç ekibi var? Ekibi kaç yıldır yanında? Ekibinin sonuçları nasıl? Şehir dışından gelenler için ulaşım konaklama sağlanıyor mu? İlgi-alaka nasıl? Ücrete değer mi? Kur sabiti var mı ki 1000 euro düz kurla az ücret değil.Nekroz-planlamala-doğallık-saç çıkış oranı vs bilgiler arıyorum forumdan bilen arkadaşlardan
  • Yaşınız 31

Scooby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2022, 13:29:00 »
Clinichair i düşünebilirsiniz. Cuma orada islem yaptırdım. İşlem gününe ait deneyimlerim gayet iyiydi.

Facebook Twitter Instagram