Anket

Yan etki görenler, kilo durumunuz nasıl?

Kilom idealin üstünde
3 (50%)
Kilom idealin altında
3 (50%)

Toplam Oy Verenler: 6

Gönderen Konu: Kimler Daha Çok Yan Etki Görür? Lütfen katılım sağlayın.  (Okunma sayısı 362 defa)

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şöyle bir düşüncem var. DHT baskılayan Xpecia, Finasterid, Dutasterid gibi ilaçların yan etki yapma sebeplerinden biri östrojen arttırması.
Şişman erkekler zayıf erkeklere göre daha az Testosteron daha fazla Östrojen 'e sahip. İlaç düşünceme göre östrojen oranı yüksek insanlarda daha yan etkili olabilir çünkü zaten tepe değerine yakın Östrojen daha fazla artıyor.
Mesela ben çok zayıfım. Vücut kitle endeksim 17 küsürlerde. İki ilaçtan da yan etki görmedim.
Katılım olursa bu forumdan bu bilginin doğruluğunu sınayabiliriz diye düşünüyorum.
Cinsel yan etki görmeyenler ankete katılmasın. Yan etki görenler  kilo bilgisini işaretlesin.

titanic5

• Hero Member
Ynt: Kimler Daha Çok Yan Etki Görür? Lütfen katılım sağlayın.
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2022, 17:25:23 »
Kilo baya fazla ve yan etki gördüğümü sanmıyorum. Uzun süredir kullanıyorum
Total Testosteron değerim Fin'e başlamadan önce ortalama çıkmıştı. Pek fazla spor da yapmıyordum o zamanlar

Bir ara kan testi yaptırmayı düşünüyorum ama

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2022, 17:42:57 »
 bu tarz arastırmalar faydalı olur.bu işte firma calısmaları falan faso fiso çıkıyor tek gercek kullanıcı gorusleri ondan kendi cevremizle yapıcaz arastırmaları.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2022, 19:10:18 »
Abi bu topikal finasterid nasıl oluyor eczanede var mıdır. Minox gibi kafaya hergün sabah akşam 5 kez mi sıkıyorlar. Birde Faydası oluyor mu. Minox gibi döngü olayı oluyor mu.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2022, 13:57:15 »
Yan etki gören fazla yok sanırım. Ben yan etki görmediğim için ankete oy atmadım. Sadece 2 oy gelmiş

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2022, 14:34:32 »
Yan etki gören fazla yok sanırım. Ben yan etki görmediğim için ankete oy atmadım. Sadece 2 oy gelmiş
Yan etki görenler forumda çok fazla takılmaya başlıyor, çözüm arıyor alternatif tedavi falan arıyor yani sık görüyoruz. Bu yüzden yan etki yaşayan çok algısı oluşuyor bence.

Facebook Twitter Instagram