Gönderen Konu: Quality Life Hair Vitamin Complex Kullananlar  (Okunma sayısı 872 defa)

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
Quality Life Hair Vitamin Complex Kullananlar
« : 16 Mayıs 2022, 22:26:48 »
Merhaba icerik olarak sacin tum ihtiyac vitaminleri icinde var gorunuyor kullanan var mi ?

Quality Life Hair Vitamin Complex Biotin Keratin At Kuyruğu Selenyum Çinko Folik Asit Saç Vitamini 60 Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Quality Life Hair Vitamin Complex Kullananlar
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2022, 22:39:05 »
Hızlı şekilde firma hakkında scanning yaptım. Belki Xpecia'ya karşı yeni alternatif olur diye :)

Beni rahatsız eden şeyler 3 adet oldu.

1) Web siteleri Wordpress arayıcılığı ile yapılmış.
Bir ergenin not defterinden bahsetmiyorum. Koskoca firma böyle komik bir site kuruyorsa ben güvenmem. Şahsi fikrim.

2) Kardeşim bu nasıl bir firma mottosudur ya.
"Saçlarınızı baştan çıkartın" ne abi ne düşündünüz bunu yazarken tövbe estağfurullah. Ekliyorum resmini.

3) Firmanın ürünleri epey ucuz. Hepsiburada'da firmanın güneş kremleri 2.si 1 tl olarak satılıyor. Tanesi 60'a geliyor. Aynı şekilde bu ürünün de ikincisi 1 tl olarak satışta.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
Ynt: Quality Life Hair Vitamin Complex Kullananlar
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2022, 22:41:46 »
Hızlı şekilde firma hakkında scanning yaptım. Belki Xpecia'ya karşı yeni alternatif olur diye :)

Beni rahatsız eden şeyler 3 adet oldu.

1) Web siteleri Wordpress arayıcılığı ile yapılmış.
Bir ergenin not defterinden bahsetmiyorum. Koskoca firma böyle komik bir site kuruyorsa ben güvenmem. Şahsi fikrim.

2) Kardeşim bu nasıl bir firma mottosudur ya.
"Saçlarınızı baştan çıkartın" ne abi ne düşündünüz bunu yazarken tövbe estağfurullah. Ekliyorum resmini.

3) Firmanın ürünleri epey ucuz. Hepsiburada'da firmanın güneş kremleri 2.si 1 tl olarak satılıyor. Tanesi 60'a geliyor. Aynı şekilde bu ürünün de ikincisi 1 tl olarak satışta.

Çok teşekkürler farkli seceneklere bakacagim
  • Ekim Tarihi: 11 Temmuz 2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Yok

Facebook Twitter Instagram