Gönderen Konu: .  (Okunma sayısı 380 defa)

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
.
« : 18 Mayıs 2022, 17:26:36 »
.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2022, 20:45:07 Gönderen: shgoon1235 »
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

DEFNE 'NİN RENKLİ DÜNYASI

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dökülme başlangıcım var mı?
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2022, 18:49:24 »
Geçmiş olsun birader yavaştan başlamış genetik dökülme alın yapısı onu gösteriyor zaten dayılara çekmişsin benimde dayılarda sıkıntı vardı dayı önemli bi etken saç dökülmesinde bir de şunu farkettim çoğunlukla dayı sağlam baba kelse dökülme 30 lu yaşlarda başlıyor ama dayıda sıkıntı varsa 20 lerde kendini göstermeye başlıyor.

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2022, 19:10:53 »
Geçmiş olsun birader yavaştan başlamış genetik dökülme alın yapısı onu gösteriyor zaten dayılara çekmişsin benimde dayılarda sıkıntı vardı dayı önemli bi etken saç dökülmesinde bir de şunu farkettim çoğunlukla dayı sağlam baba kelse dökülme 30 lu yaşlarda başlıyor ama dayıda sıkıntı varsa 20 lerde kendini göstermeye başlıyor.

Üzüldüm şuan.Covid-19 önemli bir etkenmiş,belki ondandır diye düşünüyorum.Yalnız dayılarımın saç yapısına hiç benzemiyor bunu bütün dayılarımla da konuştum.Dayılar saçlarda önemli bir etken ise dayılarımın dayıları neden kel değilmiş acaba.Sizce covid-19’dan dolayı oluyor olabilir mi ?

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2022, 19:42:42 »
Covid 19 dökülmesi saçın tüm kısımlarında olur kardeşim senin şakaklarda minyatürleşme var gibi dayılarında dedenden almış olabilir kelliği yani bu iş piyango gibi ama büyük ihtimalle dayın kelse sende oluyorsun

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2022, 19:47:04 »
Covid 19 dökülmesi saçın tüm kısımlarında olur kardeşim senin şakaklarda minyatürleşme var gibi dayılarında dedenden almış olabilir kelliği yani bu iş piyango gibi ama büyük ihtimalle dayın kelse sende oluyorsun

Dermatolog genetik olup olmadığını söyleyebilir değil mi bize ? Onun diyeceğiyle kesin sonuç koyabiliriz yani

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2022, 19:52:44 »
Aynen kardeşim muayene ol ona göre vitamin eksikliği vs tamamlarsın doktor sana söyler

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2022, 20:11:22 »
 genetik baslangıcı.ama bu dokuleceği veya dokulmeyeceği manasına gelmez erken zamanda finasteride baslarsan dahada gürleşir saçın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Lodbrok

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2022, 20:44:30 »
Bende de Covid-19 olunca agresif dökülme başladı çok hızlı döküldü. Bende 20 yaşındayım.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: .
« Yanıtla #8 : 18 Mayıs 2022, 20:51:11 »
 covid dokulmesi vardır sonra gelir o saçlar .ama matlasma cansızlaşma minyaturleşme incelme varsa genetiktir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #9 : 02 Aralık 2022, 16:25:15 »
ya dayı yoksa ne oluyor

Facebook Twitter Instagram