Gönderen Konu: Saç Ekimi Sihirbazı Dr Serkan Aygın  (Okunma sayısı 6618 defa)

kelmiyimneyim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Sihirbazı Dr Serkan Aygın
« : 19 Mayıs 2022, 16:14:06 »
yaklaşık bir senedir ara ara düzenli olarak  farklı platformlardan saç ekimi konularını ve sonuçlarını araştırmakla vakit geçiriyorum.bu süreçte epey şey öğrendim diyebilirim.özellikle sayıları binlerle ifade edilebilecek o kadar çok saç ekimi merkezi var ki sonuçları incelerken kafam az karışmadı değil .
yalnız aralarında bir tek dr serkan aygın'a ayrı bir parantez açıp bu vesileyle belki diğer saç ekim merkezlerine örnek teşkil eder diye düşündüm.sonuçta işini o kadar çok kötü yapan yerler varki bunlara saç ekimi merkezi demek bile doğrusu ağrıma gidiyor.hem onlara giydirip kötü olmamak adına hemde işini ülkede hakkıyla yapan bir doktora burda hakkını teslim ederek bu işe yani saç ekimi nasıl yapılıra güzel bir örnek teşkil etmesi açısından karınca kararımca böyle bir konu açmaya karar verdim.
dr serkan aygın konunun başlığında belirttiğim gibi bence tam anlamıyla bir saç ekimi sihirbazı.
nedenlerine gelince;
1)her zaman doğru planlama yapması ;bir doktordan beklenildiği gibi önce zarar verme prensibine göre çalışıyor ve bu konuda bilimin söylediklerini göz ardı etmiyor.bilim diyorki bir kişinin saç derisinde cm karede 20 greft ve üstü varsa o kişi saç ekimi için uygun değildir çünkü ekilen greftler beslenebilmek için kendine yer bulamaz.bu konuda dr serkan aygın tamamıyla bu ilkelere dikkat ediyor .ne demek istediğimi anlamak isteyenler ekim konularını inceleyebilir.bazen bu durumu göz ardı etmiş gibi göründüğü örnekler olabilir(saçlı alanlara çok az sayıda  greft serpiştirerek) ama bunuda kafa derisindeki kanlanmayı arttırmak için yaptığını özellikle belirtiyor hastalarına.
2)doğru ön saç çizgisi;ekim öncesi çizdiği çizgiler çok kararlı ve kişinin yüz tipine çok uygun oluyor.öyle tabak koyupta çizer gibi değil.kimisinin ki  açıklık çok olduğu için geriden çiziliyor kimisinin ise yan şakak ihtiyacı olduğu düşünülüp oralarda güzelce çizilerek ekime dahil ediliyor ve bunların ötesinde en önemlisi çizgiler asla dümdüz olmuyor ve ayrıca  bir miktar zigzak oluyor ön çizgide ama onların dizilişide enteresan olarak doğal saçları çok iyi taklit ediyor ve bu planlamalar kesinlikle ekim sonuçlarında doğal bir ön çizgi olarak geri dönüşü oluyor.

3)bünyesinde çok sayıda ekip olmasına rağmen hepsinin fevkalade iş çıkarması; kimse kusura bakmasın adam bu işi çok iyi yapmış ve yapıyor.demekki saç ekiminin ilmini  son haddine kadar çözmüş olmalı ki sadece birilerine anlatmakla ve göstermekle bu işi doğru yapılabilir seviyeye getirebiliyor.demek ki tr'deki tüm saç ekimi yapan kişilere bu işi öğretse ülkede saç sorunu olan adam kalmayacak nerdeyse.
4) hastalarının elde ettiği saç ekimi sonuçlarının arkasında durması; en ufak bir problemde , hatta ve hatta problem bile demeyelim çoğu ekim merkezinin reklam olarak yaldır yaldır sosyal medyada paylaşacağı sonuçlara diyelim .bunun gibi mükemmel diyebileceğimiz sonuçlara bile daha iyi olabilir diyerek revize yapması.
5)operasyon önce ve sonra doğru medikal tedaviler uygulaması; bunu detaylı anlatmaktansa ekim konularını incelemenizi tavsiye ederim.
6) donör bölge ekim sonuçlarının çok temiz olması
7) nekroz vs komplikasyon yaşanan hastasının nerdeyse hiç olmaması
daha da sayabileceğim maddeler kesinlikle olurdu diye düşünüyorum ama şu an için aklıma gelen ve onu methetmem için sayabileceğim sebepler bunlar.peki nedenmi methediyorum çünkü o bir doktor ve üstelik işini çok çok iyi yapıyor .toplum olarak böyle şeyleri yapmayı son zamanlarda unuttuk ve  belkide bu yüzden belli alanlarda ilerleme sağlayamıyoruz.
peki dr serkan aygın'ın hiçmi eleştirilecek yani yok ? var, hemde bal gibi var .1)fiyatı bence daha uygun olabilir 2)çok yakışıklı .
allah kahretmesin ki  antonio banderas'a benziyor ve  hemde üstüne üstlük yaşlandıkça daha da karizmatik bir adama dönüşüyor  >:(

Alpha

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Sihirbazı Dr Serkan Aygın
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2022, 20:35:18 »
Kesinlikle yazdıklarına katılıyorum ayrıca bana göre sadece tr’de değil dünya çapında ilk 5’e adını yazdıracak nadide doktorlarımızdan kendisi.

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2022, 22:31:57 »
İnsan forumda bir yazıyı okuyunca etkileniyor ben Asuman hanım ile Serkan Aygın arasinda kalmıştım.Serkan bey de uygun tarihte yer olmadı agustosa gün verdiler rica ettim ama temmuza net bir tarih alamadım o yüzden Asuman hanımdannrandevu aldım nsallah iyi etmisimdir
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2022, 00:33:52 »
İnsan forumda bir yazıyı okuyunca etkileniyor ben Asuman hanım ile Serkan Aygın arasinda kalmıştım.Serkan bey de uygun tarihte yer olmadı agustosa gün verdiler rica ettim ama temmuza net bir tarih alamadım o yüzden Asuman hanımdannrandevu aldım nsallah iyi etmisimdir

Bu forumda çok kişi (ben dahil) saç ekim merkezi seçerken merkezler arasında kalıyor.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 12:04:34 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2022, 00:48:19 »
doktor bey konu sahibinin övgülerini bencede hakediyor özellikle ekim teknikleri ile ilgili detaylar mükemmeliyetçi birisi olduğunu zaten belli ediyor.
yalnız asuman hair ile ikisi arasında bir tercih yapacak olsam şahsen ben asuman hairi seçerim ekimin tüm detaylarında bulunması ve üst düzey sonuçlar elde etmesinden dolayı.
ayrıca bence bir kaç kişiye seçenekleri indirmekte çok doğru gelmiyor bana ,örneğin hakan doğanayda yabana atılacak bir doktor değil dhi ile ektirecek olsam kesinlikle kendisini tercih ederim dahada tercih yaparken çeşitlendirilebilir bu durumlar.
açıklığa göre ve benzer durumda olan kişilerin ekim sonuçlarına bakarak tercih yapmak bana en sağlıklı yöntem gibi geliyor.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2022, 01:29:23 »
Bence ülkenin en iyisi olabilir,çok beğeniyorum..Diğer merkezlerle kıyaslayın;daha az greftle daha çok açıklığı geçiyor,aynı zamanda en doğal ekimleri yapan merkez olabilir,bence Asuman Hair in çok üstünde bence.
  • Yaşınız 31

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2022, 23:55:49 »

3)bünyesinde çok sayıda ekip olmasına rağmen hepsinin fevkalade iş çıkarması; kimse kusura bakmasın adam bu işi çok iyi yapmış ve yapıyor.demekki saç ekiminin ilmini  son haddine kadar çözmüş olmalı ki sadece birilerine anlatmakla ve göstermekle bu işi doğru yapılabilir seviyeye getirebiliyor.demek ki tr'deki tüm saç ekimi yapan kişilere bu işi öğretse ülkede saç sorunu olan adam kalmayacak .

Bu maddeye sonuna kadar katılıyorum.Demekki saç ekiminin tüm aşamalarını doğru bir şekilde bir araya getiren bir formül var ve bu formülü çözmüş olmalı doktor bey.
Yoksa öyle kolay değil onlarca ekibin aynı standartlarda başarılı sonuçlar elde etmesi.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2022, 12:59:59 »
Bu maddeye sonuna kadar katılıyorum.Demekki saç ekiminin tüm aşamalarını doğru bir şekilde bir araya getiren bir formül var ve bu formülü çözmüş olmalı doktor bey.
Yoksa öyle kolay değil onlarca ekibin aynı standartlarda başarılı sonuçlar elde etmesi.
O aşamaları ben iki kere tecrübe ettim, ikisindede aşamalar a dan z ye aynıydı. Traş makinesi ve tarağı bile size özel bi kutunun içinden çıkartıyorlar üzerinde Serkan Aygın yazıyordu. Kesin çöpe bile atıyolardır bu mükemmeliyetçilikle.. Daha böyle bir sürü ayrıntı var vay be dedirten.

ozzz06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2022, 12:03:11 »
bunu da alalım alternatifler arasına :) kafam iyice karıştı.

Facebook Twitter Instagram