Gönderen Konu: Serkan Aygın ekipleri hakkında  (Okunma sayısı 651 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aygın ekipleri hakkında
« : 08 Haziran 2022, 15:51:25 »
Serkan Aygın kaç ekip var arkadaşlar,ekip seçilebiliyor mu? Ekipler hakkında sizce öne çıkan yada sönük kalanlar var mı? Şehir dışından gelenler için otel,konaklama,ulaşım onlara ait mi oluyor? Kaç gün kalmak gerekiyor ve kaçıncı gün ilk yıkama oluyor? Randevu yoğunlukları nasıl oluyor? Biraz bilgi verebilir misiniz rica etsem malum Serkan Aygın müşterisi çok forumumuzda.

Kaan0001

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aygın ekipleri hakkında
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2022, 15:40:47 »
Bende merak ediyorum şahsen

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2022, 16:43:10 »
Arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz rca etsej? Forumda serkan aygına ekim yaptıran aktif 500 kişi vardır sanırım.
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2022, 09:42:56 »
Merkezin ekim başarısı çok yüksek kalitesi standart
Kaç ekibi var bilmiyorum ama tüm ekimleri başarılı gidiyor neredeyse o yüzden çok önemli değil
Global Moderator

blackmamba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2022, 02:09:14 »
Ben son ekimimde ekip liderine sordum. 45 ekibi var. Ama 20 tane ekip lideri var. Ekip liderleri aynı gün içinde 2 ekime eşlik edebiliyor. Ayrıca ekipleri biz seçemiyoruz. Anladığım kadarıyla hoca hastasına, Ekim yapılacak tekniğe, Ekim yapılacak alanın genişliği gibi değerlendirmelere göre belirliyor. Mesela forumda genelde Cüneyt beyin ekibi beğeniliyor ve  ön planda. Forumda Cüneyt beyin %100 dhi yaptığını görmedim. Fue yönetiminde uzman.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2022, 02:22:26 »
Eyvallah kardeşim gerçekten tam aradığım cevabı verdin nokta atış,çünkü önemli olan merkez değil kanalı açan,grefti alan sonuçta.Cüneyt Bey çok öne çıkıyor bende de, belki 2. Figen Hanım ama istediğin ekibe düşme oranı 20 de 1 anladığım kadarıyla,bilgi için teşekkürler.
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram