Gönderen Konu: Bu Saça Sıklaştırma Yapılir Mı Bilgili Biri var Mi  (Okunma sayısı 1011 defa)

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar dhi yöntemi ile bu saça sıklaştirma yapilirmi tam tepe  kismi bu gorunenden biraz daha seyrek ve   şakaklarada ektirmek isterim  kliniklere sıklaştirmada var olan saclarida dokermi dedim dhi ile dokulmez falan dediler fue ile ekim kesinlikle onermiyorlar zaten bu saca fue olmaz siz ne dusunursunuz

The Cebelebettin

• Hero Member
Ynt: Bu Saça Sıklaştırma Yapılir Mı Bilgili Biri var Mi
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2022, 22:25:21 »
Dökülme tipiniz nw 6 7 gibi olacak duruyor finas baslasaniz iyi olur  yaşınız kacti
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2022, 23:51:44 »
 medikali duusun zaten ekim olsada ilaç kullanıcaksın.hangi teknik olursa olsun tecrubeli kaliteli yer ekerse kendi saçlarına zarar vermez.ama aradaki ince cılızlar her halikarda ölür onları ilaçla guclendirip ekime gir belki tedavi ekimede gerek bırakmıcak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2022, 08:42:37 »
Dökülme tipiniz nw 6 7 gibi olacak duruyor finas baslasaniz iyi olur  yaşınız kacti

27  finansterid minoxil gibi medicaller bana göre batıl inanc tam tersi sagligi bozmakta fin hormonlari bozarak  erkek  yasamini kisaltirken minoxil içindeki alkol sebebiyle saçlara zarar veriyor.  10 yillik minoxil kullanicisiyim artik biraktim ben artik saclarimin duzecegini dusunuyorum medical yuzunden bu hale geldik

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2022, 10:36:14 »
Yapılmaz bekleyiniz

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2022, 11:23:29 »
Yapılmaz bekleyiniz
Dhi hakkinda bilginiz var mi dhi ile aralara girseler dolmazmi seyrek yerler

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2022, 12:10:03 »
Dhi hakkinda bilginiz var mi dhi ile aralara girseler dolmazmi seyrek yerler

Benim gibi senin de ekimde aralara girilmesi lazım. Ben de DHI ekim istiyorum

Ben 2 yıldır Fin kullanıyorum ve dökülme neredeyse tamamen durdu. Sen bir takviye düşünüyor musun?

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2022, 12:19:20 »
Benim gibi senin de ekimde aralara girilmesi lazım. Ben de DHI ekim istiyorum

Ben 2 yıldır Fin kullanıyorum ve dökülme neredeyse tamamen durdu. Sen bir takviye düşünüyor musun?
Takviye vitamin mineral bazli olur kisaca vucutta zaten var olan biyomekanigi degistirmeden ekleme yapmak takviye demektir. Senin dedigin finans takviye degil  kimyasal mudehale. Dolayisiyla vucudu bir butun olarak dusunursen herhangi bir hormondaki degisiklik tum sistemi etkileyecektir. Dolayisiyla asla alinmayacak bir risk.  Ve insan ömründe kisalmaya dna ve hucrelerin yapisinda degismelere kadar gidebilir. Kaş yapayim derken gozun cikar. Ve geri dönusu olmaz. Ama ilerde bir klonlama kesfedilir sacin geri donusu olur lutfen iyi karar ver. Bana telegramdan ulasabilirsin yesilsakal123

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2022, 12:21:25 »
Takviye vitamin mineral bazli olur kisaca vucutta zaten var olan biyomekanigi degistirmeden ekleme yapmak takviye demektir. Senin dedigin finans takviye degil  kimyasal mudehale. Dolayisiyla vucudu bir butun olarak dusunursen herhangi bir hormondaki degisiklik tum sistemi etkileyecektir. Dolayisiyla asla alinmayacak bir risk.  Ve insan ömründe kisalmaya dna ve hucrelerin yapisinda degismelere kadar gidebilir. Kaş yapayim derken gozun cikar. Ve geri dönusu olmaz. Ama ilerde bir klonlama kesfedilir sacin geri donusu olur lutfen iyi karar ver. Bana telegramdan ulasabilirsin yesilsakal123

Ben 2 yıldır kullanıyorum ve bir yan etki gördüğümü sanmıyorum

Koray Erdoğan 10 yıldan fazladır kullanıyormuş

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Haziran 2022, 12:37:48 »
Ben 2 yıldır kullanıyorum ve bir yan etki gördüğümü sanmıyorum

Koray Erdoğan 10 yıldan fazladır kullanıyormuş

Yan etki gorup gormediginizin  kararini neye gore verdiniz. Herhalde elektron mikroskobu ile tek tek hucresel yapilarinizi kontrol ettiniz.  Bakin Belkide dikkat ettiğiniz nokta dişinda bir yan etki şuan bile yaşiyorsunuz ama  tek dikkatiniz cinsellik konusu. Bir hormon birden fazla sistemi duzenliyor son 2 yildir yasadiginiz sorunlari bir hatirlayin gundelik yasaminiza odaklanin sadece cinsellik bazli  dusunmeyin. Ayrica cinsellikten yan etki gormediginize nasil eminsiniz mesela ereksiyon halindeykenki surelerde degisiklik  veya ereksiyonu saglayan ve kani kitleyen  kapaciklardaki randimaniniz nasil.  Duzenli cinsel iliskiniz var mi?  Yoksa sadece mast. Ilemi    karar verdiniz.. bunlar sadece olayin cinsellik boyutu. Diger zibilyon yan etkilerden bahsetmedim bile. Son olarak 10 yildir bu adam kullaniyormus birsey olmamis vb gibi bir gercekligi bile son derece muallak olan bilimsellikten uzak bir ornekle  hayatinizi riske atmaniz dogru olmaz. Ot içen bazi insanlarada birsey olmayabiliyor bu sagliklimi demektir. Ben 2014 den beri minoxil kullandim. Bilimsel olarak yaptigim arastirmalar neticesinde minoxili bile biraktim. Keske hic kullanmasaydim hayatimin hatasiydi neyseki sadece sacta seyrelme ve incelme ile kurtardim en azindan finans gibi tum sistemi etkilemiyor.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2022, 12:58:57 »
Yan etki gorup gormediginizin  kararini neye gore verdiniz. Herhalde elektron mikroskobu ile tek tek hucresel yapilarinizi kontrol ettiniz.  Bakin Belkide dikkat ettiğiniz nokta dişinda bir yan etki şuan bile yaşiyorsunuz ama  tek dikkatiniz cinsellik konusu. Bir hormon birden fazla sistemi duzenliyor son 2 yildir yasadiginiz sorunlari bir hatirlayin gundelik yasaminiza odaklanin sadece cinsellik bazli  dusunmeyin. Ayrica cinsellikten yan etki gormediginize nasil eminsiniz mesela ereksiyon halindeykenki surelerde degisiklik  veya ereksiyonu saglayan ve kani kitleyen  kapaciklardaki randimaniniz nasil.  Duzenli cinsel iliskiniz var mi?  Yoksa sadece mast. Ilemi    karar verdiniz.. bunlar sadece olayin cinsellik boyutu. Diger zibilyon yan etkilerden bahsetmedim bile. Son olarak 10 yildir bu adam kullaniyormus birsey olmamis vb gibi bir gercekligi bile son derece muallak olan bilimsellikten uzak bir ornekle  hayatinizi riske atmaniz dogru olmaz. Ot içen bazi insanlarada birsey olmayabiliyor bu sagliklimi demektir. Ben 2014 den beri minoxil kullandim. Bilimsel olarak yaptigim arastirmalar neticesinde minoxili bile biraktim. Keske hic kullanmasaydim hayatimin hatasiydi neyseki sadece sacta seyrelme ve incelme ile kurtardim en azindan finans gibi tum sistemi etkilemiyor.

O zaman takviye almadan bir saç ekimi yaptırın bakalım nasıl sonuç olacak. Foruma da örnek olmuş olursunuz

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Haziran 2022, 13:03:53 »
O zaman takviye almadan bir saç ekimi yaptırın bakalım nasıl sonuç olacak. Foruma da örnek olmuş olursunuz
  Takviyeden kastin finansterid gibi ilaclar mi yoksa mineral vitamin destegi mi.  Destek mahiyetinde vitamin mineral ve beslenme babında tabiki dikkat edecegim sigara alkol gibi mevzulardan uzak duracagim. Ancak fin minox vb bu turden takviyeler asla kullanmam.   Ekim icin dhi dusunuyorum ancak arastirmaya devam ediyorum vazgecme ihtimalimde var ekimden.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Haziran 2022, 13:10:51 »
  Takviyeden kastin finansterid gibi ilaclar mi yoksa mineral vitamin destegi mi.  Destek mahiyetinde vitamin mineral ve beslenme babında tabiki dikkat edecegim sigara alkol gibi mevzulardan uzak duracagim. Ancak fin minox vb bu turden takviyeler asla kullanmam.   Ekim icin dhi dusunuyorum ancak arastirmaya devam ediyorum vazgecme ihtimalimde var ekimden.

Fin dışında nasıl takviye kullanacağına bağlı

Mesela Xpecia kullanırsan eğer bunda da Saw Palmetto var

422422werker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2022, 14:04:46 »
Fin dışında nasıl takviye kullanacağına bağlı

Mesela Xpecia kullanırsan eğer bunda da Saw Palmetto var
aslında 8 yıllık minoxil maceramı sonlandırdım suan biraz umudum var saçların minoxil kaynaklı bu derece yıprandığını düşünüyorum. nitekim minoxil kedi derisine sürüldüğünde ölümüne sebebiyet verebiliyormuş bilim ilerledikçe birçok ilacın yan etkileri ortaya çıkıyor çok basit bir mantıkla minoxil içindeki alkolün  zararları ortada. ama minoxil zamanında saç çıkarıyor diye pazarladılar değilmi. sanada  o yüzden diyorum vücut mekaniğini bozucak hiçbirşey kullanma mesela hergün saçını kaşı kızartki kanlanma olsun bunu her sabah uyanınca 5 dk yapsan ömrünün sonuna kadar gayet yapabilirsin. günde bir kez bile yapsan 5 dakika yeterli  veyahut beslenmeni ayarla sigarayı bırak  vitamin desteği al bunlar yeterli emin ol  daha kıymetli bir iş yaparsın. sigaranın saça zararı yine bilimsel olarak şu şekildedir ; insan  o2 li solunum yapar hücrelerimizde o2 li solunum yapar ve karşılığında enerji üretir.  hücrelerimiz oksijeni akciğerlere nefes yolu ile gelen oksijenin yine akciğer vasıyasıyla tüm vücüda yayması ile kullanır (kan  ile )  dolayısıyla saç köklerimizide oluşturan hücrelere oksijen geliyor ve bir şekilde enerji üreten hüçre bunu saç folükülünü oluşturmakta kullanıyor.     sigara içerken akciğer yeterli oksijeni doğal olarak alamıyor karbondioksit yoğunluklu bir gaz soluyor  ve bu durumda tüm hücrelerimizde o anlarda oksijeni yeterli alamıyor zehirleniyor ve o2 li sonumla üretilen enerjide sekteye uğruyor  bu bizi hem halsiz hale getiriyor hemde saç köklerindeki hücrelerinde yetersiz o2 almasıyla zayıflamaya sokuyor. ayriyetten oksijen nasıl  kan yolu ile taşınıyorsa  zehirli sigara dumanıda kana karışıyor kanı zehirlenmiş oluyor erkeklerdeki ereksiyon bozukluguda bu yüzden zaten. ayrıca Sigara dumanının içinde ekstradan  yaklaşık %4 oranında karbon monoksitde bulunur. Bu gaz, alyuvarlardaki hemoglobine bağlanarak hemoglobinin oksijen taşımasını engeller. az önce anlattığım döngüsel yapı ekstra bozulur.

Facebook Twitter Instagram