Gönderen Konu: Decavit vitamin kullanan var mı ?  (Okunma sayısı 394 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
Decavit vitamin kullanan var mı ?
« : 24 Haziran 2022, 00:33:20 »
Decavit vitamin içeriğine baktım oldukça zengin hamilelere devlet ücretsiz olarak veriyormuş ama fiyatıda uygun 25 TL  içindeki vitaminler burda  kullandigimiz vitaminlerden  geri kalır yok hatta  daha zengin  acaba kullanıp memnun olan varmi bu tableti

Spencer

• Hero Member
Ynt: Decavit vitamin kullanan var mı ?
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2022, 07:27:21 »
Kullan işte muadilleri aşırı pahalı ne gerek var? Ancak şunu unutma,  a vitamini, demir, çinko, d vitamini gibi vitamin ve mineraller vücutta birikir. Gereksiz uzun süre kullanımı ise böbrek taşı yapar. İlk kutu bittikten sonra ya haftada bir kaç kez idame dozu kullanırsın yada diğer kutuya geçmek için belli süre ara vermen daha mantıklı olur
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2022, 10:28:22 »
Kullan işte muadilleri aşırı pahalı ne gerek var? Ancak şunu unutma,  a vitamini, demir, çinko, d vitamini gibi vitamin ve mineraller vücutta birikir. Gereksiz uzun süre kullanımı ise böbrek taşı yapar. İlk kutu bittikten sonra ya haftada bir kaç kez idame dozu kullanırsın yada diğer kutuya geçmek için belli süre ara vermen daha mantıklı olur
ekonomik krizden dolayı tüm alternatiflere araştırıyorum :) evet  ara vererek kullanmak daha mantıklı gibi

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2022, 12:20:18 »
Ben de Perfectil kullanıyorum. 3 aylık var elimde. Ekim öncesi vitamin hazırlığı. Diyetteyim zaten bir de

Ekim sonrası da vitaminler kullanmak istiyorum. Bol su içmeyi düşünüyorum

Vitamin kullanırken yeterli miktarda su içmek önemli sanırım

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2022, 14:40:00 »
Ne kadar bı süre ara vermek doğru olur bu tarz vitaminlerin kullanımında
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2022, 06:58:51 »
Ne kadar bı süre ara vermek doğru olur bu tarz vitaminlerin kullanımında

1 ay kullanmak, 1 veya 1.5 ay kullanmamak şeklinde

Ancak kimisinde, tamamen örnek veriyorum. B12 demir vs sınırın çok altındayken kimisi sınırına epey yakın oluyor dolayısıyla kullanım miktarı veya zamanı kişiden kişiye değişiyor. Ancak yukarıda yazdığım genel geçer kabul edilebilir bir yöntem
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2022, 12:28:12 »
1 ay kullanmak, 1 veya 1.5 ay kullanmamak şeklinde

Ancak kimisinde, tamamen örnek veriyorum. B12 demir vs sınırın çok altındayken kimisi sınırına epey yakın oluyor dolayısıyla kullanım miktarı veya zamanı kişiden kişiye değişiyor. Ancak yukarıda yazdığım genel geçer kabul edilebilir bir yöntem

Böyle bir kullanım şeklini başka yerde gördüğümü hatırlamıyorum

Facebook Twitter Instagram