Gönderen Konu: Rst Aesthetic - Reşat Karacan (Kesinlikle Önermiyorum!!!) - 01.06.2022  (Okunma sayısı 3052 defa)

Samet ?ahin

• Yeni üye
  • *
Saç ekim işlemimi 20 gün önce burada yaptırdım ve açıkçası hiç memnun kalmadım. İşlem öncesi klinikteki saç ekim uzmanını sorduğumda bana sadece Reşat Bey'in bilgisi verildi. Ekim günü Reşat Bey karşıladı saçımı kesti, sonrasında asistanlar lokal anestezi uygulaması yaptı. Ancak anesteziden sonra ekim için Reşat Bey değil Zafer Bey adında birisi işleme devam etti. Zafer Bey'in Instagram'da vira_sac_ekim_merkezi adında bir sayfası var. Ben ekim öncesi araştırma yaparken bu sayfa üzerinden Zafer Bey'den fiyat teklifi almıştım, verdiği fiyat ise 5800tl idi. Reşat Bey'e ekim yaptırmak istediğim için Rst Aesthetic kliniğine geldiğimde bana verilen fiyat ise 8500tl idi ve pazarlıkla 7000tl' ye indirmişlerdi. Ancak ekimimi Reşat Bey değil, Zafer Bey yaptı. Ben ise aradaki fiyat farkını boşa vermiş oldum, Zafer Bey'e ektirmek isteseydim 5800 tl'den zaten ektirirdim. Durumu yetkililere aktardığımda ise bana yapacak bir şey yok diyip geçiştirdiler, paramın üstüne yattılar.

Ayrıca ekim esnasında ekime yardımcı olan asistana da parası tam olarak yatırılmamış. Saçımı ekerken bu tarz şeyler konuşuldu sürekli, işi bırakacağını çalıştığının parasını alamadığını falan konuşup durdu yanındakilerle. O durumda ise tek yapabildiğim gitmeden saçımı düzgün ekseler bari diye dua etmek olabildi. Kimse böyle bir deneyim yaşamak istemez gerçekten.

Ekimin başarısını ise ilerleyen günlerde göreceğim o yüzden yorum yapmıyorum şu an.

Ekimden sonra krem, ilaç, şampuan gibi şeyler için ise her defasında ekstradan ücret talep ediyorlar. Halbuki böyle şeyler başta konuşulan fiyatın içine dahil olmalıdır. Değilse de ön görüşmede bilgisi verilmeliydi.

kaangursu

• Full Member
Bu nasıl bir pazarlık hocam kurbanlık koyun pazarlığı gibi.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ya Allah aşkına nasıl böyle yerde ekim yaptirabildin.... Dua et saçların tutsun ve çıksın, giden 1200tl olsun

7000 e hatta 5800e ekimmi olur offff...

Tokyo

• Sr. Member
Muhtemelen ülkede saç ektirenlerin yarısı bu tarz mekanların kurbanı

suzy_q

• Sr. Member
Kötü bir deneyim olmuş, umarım açıklık alanın fazla değildir kardeşim, fotoğraflarınla paylaşabilirsen değerlendirelim.

Çıkışların güzel olur inşallah bu muhabbeti unutmuş olursun gerçekten çok amatör bir saç ekim merkeziymiş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun konu açmışsınız forum kuralları gereği saç ekimi resimlerinide eklemeniz gerek öncesi sonrası bakalım nasıl yapılmış yoksa konunun anlamı yok wp konuşmaları değil bize işlem öncesi sonrası fotolar gerek yoksa konuyu kaldırmak durumunda kalırım

Hatana gelirsek instagramdan saç ekimi araştırıp karar verilmez dostum
Global Moderator

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Foto varmı
  • Ekim Merkezi ismi Elithair

Fatihbayrktar61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aynı saç ekim firmasına bende saç ektirdim ortalama 3 ay gibi süre oldu.
İki arkadaş birlikte gitmiştik Hatta adı geçen Zafer bey ekti saçlarımı diğer arkadaşımı Reşat bey almıştı.
Sonuç olarak gün içinde çok kişi gelip gidiyor saç ektirmeye ve bu kadar bilinen ve kaliteli hizmet veren bir firmada tek başına Reşat bey herkesin saçını ekemez bu benim düşüncem.

Ekibide gayet tecrübeli ve Güler yüzlü ben bi sorun yaşamadım aynı fiyata yaptırmıştım bende.
Ve ekilen saçlardan çok memnunum ben onları tanımam etmem ama sonuç olarak yiğidi öldür hakkını yeme demişler bu fiyata böyle bir hizmet alabiliyorsan şu dönemde bu gayet güzel bir durum.
Sonrasında aradılar görsel istediler sürecide takip ediyorlar yani benim için her açıdan güzel bir firma.
A firma B firma gibi 15-20 lira isteyip şatafatlı şeylerle göz boyamıyorlar en azından olması gerektiği gibi.

kaangursu

• Full Member
İki arkadaş birlikte gitmiştik Hatta adı geçen Zafer bey ekti saçlarımı diğer arkadaşımı Reşat bey almıştı.
Sonuç olarak gün içinde çok kişi gelip gidiyor saç ektirmeye ve bu kadar bilinen ve kaliteli hizmet veren bir firmada tek başına Reşat bey herkesin saçını ekemez bu benim düşüncem.

Ekibide gayet tecrübeli ve Güler yüzlü ben bi sorun yaşamadım aynı fiyata yaptırmıştım bende.
Ve ekilen saçlardan çok memnunum ben onları tanımam etmem ama sonuç olarak yiğidi öldür hakkını yeme demişler bu fiyata böyle bir hizmet alabiliyorsan şu dönemde bu gayet güzel bir durum.
Sonrasında aradılar görsel istediler sürecide takip ediyorlar yani benim için her açıdan güzel bir firma.
A firma B firma gibi 15-20 lira isteyip şatafatlı şeylerle göz boyamıyorlar en azından olması gerektiği gibi.

Haha 1 ileti ve haftalar sonra nedense birden bu konuya gelip yorum yazılıyor 😂 adamı mahvetmişsiniz birde burda ucuz ycuz kurtarmaya çalışıyorsunuz

Fatihbayrktar61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Firma ile alakam yok güzel kardeşim ama sen illa konuşcam dersen bana özel olarak yazabilirsin  :)

KelDorado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Firma ile alakam yok güzel kardeşim ama sen illa konuşcam dersen bana özel olarak yazabilirsin  :)
bizi de mi kolpa reşaaat

jean valjean

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Doğru firma ile alakası yok ben bizzat şahidim. İnanmiosaniz bana sorun ben hemen soylim alakasının olmadigini  :P

jean valjean

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Siteye kayıt tarihi bugün saat  19.40. ilk ve tek mesaj tarihi bugün saat  19.50 . Mesajın uzunluğunu da dikkate alırsak 10 dakikada yazmak. Gayet makul süre. Ama bir dahakine bu kadar uzun olmasın 4 dakikada yazın hocam  :P

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

:)) yaw  yemwz burda kimse bunlari bilinen  firmaymis  Valla ilk defa duydum  3 ayda  saclarinizin  cok guzel  olmasida cabasi yaw He hee

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
o zaman resat Bey yapabildigi kadar müsteri alacak söz verdirse.  Cok kaliteli firma olsaydi ozaman her ekimi yapanin orda iyi olmasi lazim. Sonradan bahane bulmak olmaz cok yogunduk filan Milan yoktu diye..

Facebook Twitter Instagram