Gönderen Konu: Ankara Suat Çiçek 3.100 Greft ekimi 01.07.22 Yaş 32 sigara ve alkol yok  (Okunma sayısı 8130 defa)

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar, dün Suat çiçek eshair da saç ekimimi yaptık. Yaşım 32, sigara alkol kullanmıyorum. Saat 10.00 gibi başladı, 18.00 gibi bitti. Yaşımdan dolayı ve ekilecek yere göre yaklaşık 3.100 greft in yeterli olacağı söylendi.Tek seansin yeterli olacağı söylendi.
Çalışan arkadaşlar gayet özenli ve güzel çalıştılar. Suat çiçek ara ara kontrol etti ve kendisi duruma müdahale ediyor. Kendisi de Ekim yapti.
Acı eşiğim yüksek olduğu için iğnelerin acısı çok rahatsiz etmedi. Normal bir insanda dayanır bence. İlgi alaka güzeldi. Şansıma o gün daha önce Ekim yapılan birisi de  gelmişti, 1.5 sene olmuş ve hiç belli bile değildi. Ona 4.500 Greft ekilmiş yaşı 40 üstü vardır. Resimleri ekliyorum. Düzenli bu başlığı güncelleyecegim. Bazı konular yarım kalmış, sonuçları görememek beni üzmüştü.
Sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum. Hintell gibi üstadlardan.

Sebamed şampuan, balaban krem, Bepanthol krem verildi.

Avil tablet, Prednol tablet, Arveles, Klavunat tablet hap verildi.

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası, ense bölgemin eski halini de ekliyorum. Fotoğraf sınırı olduğu için parça parça yükleniyor. Sizce nasıl olmuş

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Önceki halimden fotolara devam, telefon dan yüklüyorum. Fotoğraflari duzenlyemedim. Kusura bakmayın.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2022, 09:14:16 Gönderen: Kaan uzun »

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Güncel, Sizce nasıl bir Ekim olmuş.

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Her ne kadar açtığımız post ilgi görmese de bir kişiye dahi fikir sahibi olursam ne mutlu bana, çünkü bu sürecin öncesini ve sonrasını yaşayan bilir.

Bugün ilk yikamam. Fotoları ekliyorum. Merkez de yıkandı.

Sizce süreç nasıl gidiyor.

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Güncel, bir tane bile yorum gelmemesi hala ilginç.

The Cebelebettin

• Hero Member
Hayirli olsun  On cizginizi beğendim acikliginiz az yönleri de güzel olursa mutlu eder
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin saç ekimine çok uygun birisin açıklık az donör kaliteli biraz işi bilen kim ekse 10 numara sonuç olması gereken bir vakasın.

Ön çizgi fena değil ama çok yuvarlak şakakları bir tık içeri alsa daha iyi olurdu yuvarlak ve geniş planlamış yaşına o şekilde daha uygun olacağını düşünüyorum

Saç ekilen alanda temiz umarım güzel bir sonuç olur
Global Moderator

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Yorumlarınız için teşekkür ederim, düzenli fotoğraf yükleyeceğim.

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Bugün ekimden sonraki 10.gün. Kabuk döküm işlemine bugun başlayacagım. 10 günlük süreç sizce nasıl olmuş.

suzy_q

• Sr. Member
Hayırlı olsun ekiminiz görüntü gayet güzel, donörünüz gerçekten çok iyi açıklığınız da az, ekiminizin çok iyi olacağını düşünüyorum :)

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Çok teşekkür ederim, dostum inşallah güzel olacak. :)

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Bugün ekim dahil 13. Gün yıkama olarak 10. Yıkama. Kabuk dökümüne bugün itibariyle başladım. Baya bı kabuk döküldü. J şeklinde saçlar gördüm çok az 3-4 tane. Sanırım herşey yolunda gidiyor.

suzy_q

• Sr. Member
Aynen problem yok gayet iyi gidiyor, donörü de paylaşabilirsen fotoğraflarda merak ediyorum hiç ekim yapılmamış gibi olacak bence :)

Kaan uzun

• Yeni üye
  • *
Mesajını yeni gördüm, kusura bakma hemen atiyorum. Kabuk dökümünden sonra yeni tanıştığım kişiler, saçını 3 numaraya vurulmuş sandım. Ekim olduğu belli değil diye çok fazla yorum aldım. Bu beni cookk mutlu ediyor. Bugün ekim dahil 15. Gün. Anlık dönor bolgemi ekliyorum.

Facebook Twitter Instagram