Gönderen Konu: Ensenin sol bölgesinde hissizlik ve sağ kısmında aşırı batma hissi  (Okunma sayısı 603 defa)

Mustafa711

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar  ön bölgeye  2 seans saç ekiminden sonra verilen sıvıların lokallerin akacağı söylendi sirt üstü yatmam istenmişti 5.Gun şişlik olduğu için sabah bir beze sarip uzun olmayacak şekilde buz tedavisi yaptım ve yattım.1-2 saat sonra kalktığımda ensenin(ortadan ikiye ayırirsak  sol kısmının uyuştugunu gördüm ve 5-6 saattir geçmedi sizce verilen sıvı mi dağılmıştır yüzeye yoksa boyun tutulması mi olmuştur cunku boynun sol kısmına kadar gidiyor bu ve  akşam baktığımda ensede sol kulak memesinin orda kemiğin altında bir yağ bezesi gibi yumuşak doku var elimle hissediyorum  korkulacak bir durum varmıdır acil doktora gitmem gerekir mi uyuşukluk 5 gün önceki anesteziden mi yoksa bu Sabah tan beri yaşadığım hissizlik bu beze gibi şeyden mi yada bir pıhtılaşma mi teşekkür ederim arkadaşlar

Mustafa711

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
daha önce başına gelen varmı

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hiçbir problem yok serumun hepsi bir yere yığılırsa olacağı o. bırakın aksın gitsin , iki gün yüzde şişkinlik olsa nolur. Doktorluk bir durum yok , siz fazla evhamlısınız

Facebook Twitter Instagram