Gönderen Konu: KYK Borcu  (Okunma sayısı 219 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
KYK Borcu
« : 11 Temmuz 2022, 02:23:31 »
Gerçekten artık psikolojim bozuldu abi tamam eyvallah enflasyon oldu para aynı para değil ama siz verirken enflasyonlumu verdiniz %10 enflasyon olsa %1 ini yansitmadiniz 32 bine attığım imza 100 bin olmuş ben bu ülke için canımı veririm ama artık çok zoruma gidiyor biz bu ülkenin neresindeyiz benim atam dedem babam degilmi bu ülkenin sahibi bir Suriyeli bir Afgan bir Arap kadar degilmiyim bu ülke de ama asla pes etmeyeceğim asla yilmayacagim bu ülke bizim kimseye peşkeş çekmeyecez şuan aşırı sinirliyim o kadar ofkeliyim ki ülkenin suanki haline Allah'ım   en kısa sürede bizi aydınlığa kavuşturur inşallah
  • Yaşınız 25

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KYK Borcu
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2022, 03:05:12 »
'Allah fukarayı sevindirmek isterse önce eşeği yitirtir,sonra buldurur' derler.
Şimdi onaylamadılar teklifi ama böylesi kritik bir seçim öncesi bu iş böyle kalmaz diye düşünüyorum.
Siyasetçiler çok sever;önce suni mağduriyetler yaratmayı sonra da yarattığı mağduriyetleri düzeltip 'padişahım çok yaşa' naraları duymayı bayılırlar hatta,beleşe prim kasma yöntemidir hem.
Şahsen ben 2015 mezunuyum,hiç ödemedim 2-3 yıla yapılandırma geldi yapılandırdım gene ödemedim sonra geçen sene(onun da 3 yıl sonrası) bi yapılandırma daha geldi daha bu ay son(6.) taksiti bitirdim ve dosyayı kapattım hem de doğru düzgün faiz bile ödemeden.
Şimdi olsa riski gene alır gene aynısını yaparım,doğru mu olur yanlış mı orasını zaman gösterir tabi,kesin bir durum yok.
Dipnot: dönem dönem işsiz kaldığım zamanlarda çok olduğu için gss prim borcu da ödemiyorum o da birikti maalesef biraz,lakin ona da en geç 1 yıla birşeyler gelir diye bekliyorum.
  • Yaşınız 31

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: KYK Borcu
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2022, 15:15:50 »
Mültecilere, diyanete, özel makam araçlarına vs. ayrılan bütçenin yanında kyk borçları devede tırnak. Buraya 50 satır yazı yazmak isterdim ama kime ne fayda malesef.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Facebook Twitter Instagram