Gönderen Konu: EFSANE ÜRÜN AGA E TABLET TAKVİYESİNE BAŞLADIM  (Okunma sayısı 6631 defa)

Andrea

• Hero Member
EFSANE ÜRÜN AGA E TABLET TAKVİYESİNE BAŞLADIM
« : 18 Temmuz 2022, 22:19:59 »
DUTASTERİD TEDAVİME EK OLARAK   'AGA E TABLET '  KULLANMAYA BAŞLIYORUM BUNUN DIŞINDA DA MAGNEZYUM KULLANMAYA DA BAŞLAYACAĞIM. GIDA TAKVİYESİ VE İÇERİĞİ RESİMLERDE MEVCUT HİÇBİR ZAMAN KULLANMAYI BIRAKMAYACAĞIM GELİŞMELERİ BURADAN SÜREKLİ OLARAK PAYLAŞACAĞIM.

slade23

• Hero Member
Ynt: EFSANE ÜRÜN AGA E TABLET TAKVİYESİNE BAŞLADIM
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2022, 22:35:10 »
Kardeşim Allah Teala şifa versin bütün tuşları geçtin ilave tuş ekleyerek basıyorsun maşallah :))
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2022, 22:43:47 »
:D Allah razı olsun abicim izinden gidiyoruz :D bakalım güzel gelişmeler olacak inanıyorum şimdilik uzun yıllar olanı korursam ve vertekste güzel bir çıkış yakalarsam bile bana yeter ön tarafları da artık güzel bir ekimle kapatmayı düşünüyorum bakalım ama bu tableti çok çok araştırdım gerçekten hakkını veriyor bence bakalım gelişmeleri yazacağım magnezyumda almaya başlayacağım.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2022, 22:52:29 »
:D Allah razı olsun abicim izinden gidiyoruz :D bakalım güzel gelişmeler olacak inanıyorum şimdilik uzun yıllar olanı korursam ve vertekste güzel bir çıkış yakalarsam bile bana yeter ön tarafları da artık güzel bir ekimle kapatmayı düşünüyorum bakalım ama bu tableti çok çok araştırdım gerçekten hakkını veriyor bence bakalım gelişmeleri yazacağım magnezyumda almaya başlayacağım.

Allah yolunu açık etsin gönlüne göre versin kardeşim dediğine katılıyorum ön çizgi ve şakaklar ekimsiz düzene girmiyor girmeyecek gibi geliyor bana da. Aga e yi takipteyim bakalım nasıl olacak
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2022, 23:09:50 »
takipteyiz, fotoğraf atarsanız başlangıç durumu görürüz... Bu ürünü kim tavsiye etti ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2022, 23:35:33 »
Profilime girerek forumdaki diğer konularımdan fotoğrafara bakabilirsiniz ürünü ben biliyordum zaten uzun yıllardır kendimce hep araştırmalar yaparım bu ürün hakkında internetten pek bir şey bulamadım fakat gerçekten kalitesine inandığım bir ürün bakalım zaman ne gösterecek

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Temmuz 2022, 00:36:05 »
Dostum Allah karaciğerine güç kuvvet versin çok fazla uğraşıyorsun çünkü gerçekten  dikkatli ol kan tahlillerini aksatma

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2022, 00:52:56 »
Dostum Allah karaciğerine güç kuvvet versin çok fazla uğraşıyorsun çünkü gerçekten  dikkatli ol kan tahlillerini aksatma

+1 demekten baska bısı kalmıyor. :)

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2022, 23:21:28 »
Amin teşekkür ederim karaciğerle ilgili herhangi bir problem yok her şey yolunda 0 yan etki ile yoluma devam ediyorum herhangi bir problem olacağını sanmıyorum çok şükür vücudum dinç sağlam psikolojimide mental olarak sürekli iyiye yönlendiriyorum yan etki yok ve sadece fayda göreceğimi düşünüyorum.

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Kelleşen Bodyci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2022, 15:18:02 »
Valla hocam bende aynı senin gibiyim :D Günlük dut, xpecia, min+dut, d vit., magnezyum falan yüklüyorum sonumuz hayrolsun :D
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Günde bir avodart 0.5 mg, sabah ve akşam şakaklara 2 şer fıs minoxil, günde 1 kez D vitamini, günde 1 kez 5000 mg Biotin, Haftada 2 kez dermaroller, Haftada 1 kez ketoral şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2022, 15:40:14 »
Valla hocam bende aynı senin gibiyim :D Günlük dut, xpecia, min+dut, d vit., magnezyum falan yüklüyorum sonumuz hayrolsun :D

ne kadardır kullanıyorsun kardeşim ve spor performansında nasıl bir etkisi oldu sence ?
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kelleşen Bodyci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2022, 16:52:25 »
Güçte düşüş var abi. 2.5 ay falan oldu sanırım ama son 1-2 haftadır günlük 1 avodart alıyorum.
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Günde bir avodart 0.5 mg, sabah ve akşam şakaklara 2 şer fıs minoxil, günde 1 kez D vitamini, günde 1 kez 5000 mg Biotin, Haftada 2 kez dermaroller, Haftada 1 kez ketoral şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2022, 16:56:40 »
Güçte düşüş var abi. 2.5 ay falan oldu sanırım ama son 1-2 haftadır günlük 1 avodart alıyorum.

erkenmiş şimdilik bakalım dht bakılanıp testo yükselince artacak mı daha da mı azalacak iyi takip et ona göre devam et ya da bırak ilacı bence Allah şifa versin kardeşim
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kelleşen Bodyci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2022, 17:06:20 »
Abi amacım saç çıkarabilmek o yüzden bu kadar ağır tedavi uyguluyorum. Bakalım abi. Allah herkese şifa versin.
  • Yaşınız 22

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Temmuz 2022, 17:09:00 »
Abi amacım saç çıkarabilmek o yüzden bu kadar ağır tedavi uyguluyorum. Bakalım abi. Allah herkese şifa versin.

yaşın itibariyle diyorum kardeşim çok düşerse performans bir şeyler ters gidiyor olabilir ve tüm mekanizmanı etkilemesi yaşın itibariyle çok mümkün dht ye yoğun ihtiyacın var 30 lara kadar temkinli git inşallah.

amin kardeşim
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram