Gönderen Konu: Medeks nasıl bir yer?  (Okunma sayısı 855 defa)

muzymuzymuzy

• Jr. Member
  • **
Medeks nasıl bir yer?
« : 20 Temmuz 2022, 20:32:25 »

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir araştırıyorum bir sürü merkezi. Medeks fiyat açısından en uygunu gibi sonuçları da güzel duruyor özellikle 2021 yılından itibaren. 2021 yılı öncesi çok iç açıcı gibi gelmedi bana. Merak ettiğim bir şey; Medeks'le ilgili herkes sadece Gökhan Abi'yi tanıyor. Burada saç ekimi için doktorlar, uzmanlar var mı? Yoksa sadece saç ekimi yapılan bir yer mi? Tek çekincem bu, çünkü kan testi de yapmıyorlar. Haberlerde birkaç defa saç ekimi sırasında ölen insanlar gördüm biraz çekindim. Bu yüzden bu hafta için bir kan testi yaptırmak ve kalbime baktırmak istiyorum özel hastanede. Tavsiyeleriniz, bilginiz var mı? Çok teşekkürler.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Medeks nasıl bir yer?
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2022, 20:35:52 »
Yaşın küçük gibi profil fotoğrafına bakınca.
Hele şöyle saç durumunu paylaşsaydın dostum bakardık.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

muzymuzymuzy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2022, 20:58:26 »
Merhaba.

Tek öğrenmek istediğim Medeks'te bu işin eğitimini almış uzman ve doktorların çalışıp çalışmadığı aslında  :D

23 yaşındayım, fotoğraf 15-16 yaşlarıma ait google ile hızlıca kayıt oldum foruma  8)

Hair_Beard

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2022, 20:24:32 »
Merhaba Mustafa,

Normalde hangi testlerin yapilmasi gerekiyor ekimden önce ? Ben de sac ektirmeyi dusunuyorum. Medeks secenekler arasinda. Bir doktor kontrolunde yapilmasi iyi olurdu. En iyisi arayip sormak.

muzymuzymuzy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2022, 03:21:02 »
Hocam merhaba.

Ben kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Bunun yanı sıra bir de kardiyoloji bölümüne randevu alıp kalbimde bir problem var mı buna baktıracağım. Şuanda planım bu ikisidir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2022, 20:31:04 »
Resimlerine ekle bakalım konuya öyle bu iyimi diye konu açmak olmaz

Bakalım bu yaşta saç ekimine uygunmusun görelim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram