Gönderen Konu: eshairclinic erol sevdir Saç ekimi 4200 greft  (Okunma sayısı 805 defa)

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
eshairclinic erol sevdir Saç ekimi 4200 greft
« : 04 Ağustos 2022, 12:38:15 »
Herkese selamlar uzun zamandır gruba üyeyim ekimimi eshairclinic erol sevdir yaptı kadıköy fenerbahçe opal clinic. açık alanım çok geniş olduğundan ekimi 2 seansa böldük ilk etapta 4200 greft saç ekimi gerçekleştirildi bugün 9. Günümdeyim kabuklarım 8. Günden itibaren yavaş yavaş benim de yıkamalarımı bıraz daha sertleştirmemle birlikte dökülmeye başladı fakat benim ekimle alakalı bir kaç problemim var bu sorunları resimlerim incelenip tecrübeli arkadaşların yorumlarıyla birlikten sizlerle paylaşıcam inş.

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
Ynt: 26.07.2022 tarihinde 4200 greft
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2022, 12:41:14 »
Paylaştığım resimler ekimden 1 gün sonra çekilmiş resimler

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2022, 12:44:55 »
9. Gün yıkamam kabuklar yavaş yavaş dökülmeye başladı fakat sorunlar burda başladı gibi

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2022, 12:47:00 »
Sanırım köklü dökülmeler yaşıyorum toplamda 7 8 tane köklü saç döküldü yıkama esnasında lütfen yardımcı olursanız sevinirşm greft mi kaybediyorum

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2022, 13:07:40 »
Ekimden hemen sonrası

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: eshairclinic erol sevdir Saç ekimi 4200 greft
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2022, 18:19:01 »
Paylaştığın greftler kökleri ile çıkmış duruyor kanallardan.
Planlama da iyi durmuyor ön çizgi çok vasat yapılmış sıklık zayıf
Uzun zamandır forumdaysan araştırmışsın neden forumda konularını takip edemediğin bir merkez seçtin?
Global Moderator

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2022, 19:00:00 »
Haklısınız bi arrkadaşım aynı kişide ekim yaptırmıştı açıklığı aynı benimki gibi güzel sonuç aldığı için terciz ettim bu arada erol sevdir 9 ay öncesine kadar fixhairde ekim yapıyodu kendi kliniğini açtı aslında birazda bu etken oldu belki dedim kendi kliniğini zedelemek istemeyeceği için iyi bir sonuç çıkar ama bende memnun kalmadım malesef 2. Bir şansım daha olur mu inanın onu bile bilmiyorum bugünki yıkamamda bir kaç kök daha geldi sanırım resimleri ekliyorum topu ve tek tek resimledim toplamda sanırım 6 7 kök daha kaybettim kabuğun birtanesinde 4 tane falan kök var 😔

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2022, 19:01:40 »
Bu arada bu kökler döküldükten sonra hiç kanama falan olmadı sizce ekim yapılırken tam oturtulmamış olabilir mi

Liberte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2022, 23:17:03 »
Herkes neden bukadar ilgisiz kalmış anlamıyorum bence burda bir sorun var ve arkadaşın piskolojikte olsa desteğe ihtiyacı var bunun içinde buradan yardım istemiş deneyimli ekim yaptıranlardan. Sadece kendinize yakın merkezlerin konularını inceliyorsunuz yorumluyorsunuz bakın burası bir forumsa kümülatif haraket etmek zorundayız.

Ayrıca güzel kardeşim ben sorunlu bir durum var gibi düşünüyorum genellikle izlediğim süreçlerde böyle olmuyor umarım yanılıyorumdur. Donör illaki toparlar başka konuda yazdığın yorumda gördüm o konusa bende endişeliydim hala bile endişem devam ediyor ama genel itibari ile çok çok kötü donörler dahi toplamış kendini.
Tıbbi desteğe ihtiyaç duyabilirsin bunun için araştırma yapmanıı öneririm.
  • Ekim Merkezi ismi Gold city hair

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Eylül 2022, 23:42:34 »
Sanırım köklü dökülmeler yaşıyorum toplamda 7 8 tane köklü saç döküldü yıkama esnasında lütfen yardımcı olursanız sevinirşm greft mi kaybediyorum

7,8 taneden bir şey olmaz ama umarım ekim merkezinin becereksizliğinin ürünü değildir bu ekilenler yoksa ekimin devamıda sıkıntı olabilir.

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Eylül 2022, 02:08:59 »
Şık dökülmem 12. Başladı bugün 51. Günümdeyim hala 10 tel falan dökülmem oluyor şok dökülmede belli başlı bölgelerde dökülme olmadı ama sağ sol kulak üstü donör bölgem biraz sıkıntılı umarım düzelir psikolojim bozuldu resmen resimlerin hepsi flaşlı çekildi sizce toparlar mı

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 15 Eylül 2022, 02:16:13 »
Liberte yorumun ve ilgin için çok teşekkür ederim inan duygularıma tercume olmuşsun sürecime destek gelmediği için kendimi dışlanmış gibi hissetmiştim insan bu süreçte olumlu yada olumsuz yanında birilerinin olmasına psikolik anlamda destek istiyor evet burada yapılan yorumlar sürece iyi yada kötü etki etmeyecek ama insan genede destek arıyo çok saol yorumun için

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #12 : 15 Eylül 2022, 02:40:47 »
Şık dökülmem 12. Başladı bugün 51. Günümdeyim hala 10 tel falan dökülmem oluyor şok dökülmede belli başlı bölgelerde dökülme olmadı ama sağ sol kulak üstü donör bölgem biraz sıkıntılı umarım düzelir psikolojim bozuldu resmen resimlerin hepsi flaşlı çekildi sizce toparlar mı

Şok dökülmeniz hafiflemiş, donörü ise sıkıntı etmeyin zamanla toparlayacaktır. Ayrıca o kökle gelenler greft kaybı. O kadardan birşey olacağını sanmıyorum, ayrıca her saç ekiminde kayıp olur. Gerisi zamana kalan birşey. Ara sıra foruma güncel halini atınız bizde değerlendirelim
  • Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2022, 18:28:33 »
Çok teşekkürler iki gün önce finansderid kullanmaya başladım günlük 1/4 alıyorum umarım toparlar forumu mümkün olduğunca takip ediyorum aslında benim gibi donör sıkıntısı çekenleri ki toparlanmış aslında benimki de toparlayacak biliyorum ama insan istemsiz takıyor kafasına donör bölgesinde değişiklik olmadığı için resim eklemedim tepe bölgem bu şekilde

Kerim Mert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2022, 20:51:19 »
Ekimden bu yana 80 gün geçti şuanki durum bu şekilde

Facebook Twitter Instagram