Gönderen Konu: Proscar Cinsel İlişki sırasında sertleşme ve ereksiyon problemi  (Okunma sayısı 2185 defa)

Mehmet64

• Full Member
Herkese iyi gunler,
Ekim yapildigi günden beri 1 yıldır proscar kullanıyorum,bı kaç ay önce bı cinsel ilişki sırasında ereksiyon problemi oldu hicbisey yapamadım ama o zaman alkolde vardı ona bağladım ve çok kafaya takmadım,neyse bu olaydan bı kaç hafta sonra tekrar cinsel ilişki durumu oldu bunda bı problem olmadı normalde neyse o zamanda aynıydı bı sıkıntılı durum olmadı.En son olarakta dün yine cinsel ilişki sırasında ereksiyon,sertleşme problemi oldu ve bu sefer kendimi kötü hissettim biraz,zaten 4 gündür kullanmıyordum ilacı dün sipariş vermiştim bugün başlayacaktim ama artık başlamayı düşünmüyorum.

Bu sertleşme, ereksiyon bu gibi problemler ne zaman düzelir yan etkileri ne zaman geçer arkadaşlar bı hafta içinde geçer deniliyor doğru mudur?

Bıraktığimda saç dökülme durumum nasıl olur

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar Cinsel İlişki sırasında sertleşme ve ereksiyon problemi
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2022, 13:37:22 »
Herkese iyi gunler,
Ekim yapildigi günden beri 1 yıldır proscar kullanıyorum,bı kaç ay önce bı cinsel ilişki sırasında ereksiyon problemi oldu hicbisey yapamadım ama o zaman alkolde vardı ona bağladım ve çok kafaya takmadım,neyse bu olaydan bı kaç hafta sonra tekrar cinsel ilişki durumu oldu bunda bı problem olmadı normalde neyse o zamanda aynıydı bı sıkıntılı durum olmadı.En son olarakta dün yine cinsel ilişki sırasında ereksiyon,sertleşme problemi oldu ve bu sefer kendimi kötü hissettim biraz,zaten 4 gündür kullanmıyordum ilacı dün sipariş vermiştim bugün başlayacaktim ama artık başlamayı düşünmüyorum.

Bu sertleşme, ereksiyon bu gibi problemler ne zaman düzelir yan etkileri ne zaman geçer arkadaşlar bı hafta içinde geçer deniliyor doğru mudur?

Bıraktığimda saç dökülme durumum nasıl olur
20 yasinda ekim mi yaptirdin

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2022, 14:56:35 »
22 civarı yaptirdim ön çizgiye 2500 greft
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

ber134

• Full Member
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2022, 00:55:30 »
Vücuduna biraz zaman ver geçer büyük ihtimalle. Geçmezse de gerekli "doğal" takviyelere başvur. Vücut geliştirme yap ağırlık çalış. Testosteron yükselsin. Artı olarak güç artışı ve DHT yi artırmak istersen Kreatin kullanabilirsin. Kick Boks tarzı ağır antrenmanlar yap. Kısacası vücuduna testosteron üretmesini ve DHT ye dönüştürmesine ihtiyacı olduğunu göster. Dediğim gibi yüksek ihtimalle düzelir ve eskisi gibi üretmeye başlar. Tüm bunlara rağmen hala daha aynı ise doktora gidip tedavi alman gerekebilir. Ama ben çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
  • Yaşınız 25

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2022, 08:53:40 »
.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 09:56:35 Gönderen: Pier »

ber134

• Full Member
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2022, 09:03:28 »
Konuyu uzaktan takip ediyordum

Bakalım ber134 konuya ne zaman cevap yazacak diye bekledim ve tahmin ettiğim gibi gelip yazmış

Ama ben tanıyorum insanları harbiden. İnsanları tanıyorum abi. Adam 24 saat Fin yan etki düşünüyor. 24 saat hem de
Sabah, öğlen, akşam, gece durmadan dinlemeden durmadan Fin yan etki düşünüyor

Bu arada fin kullanmadığını ve kel olduğunu söylemesi ve bunu bilmemiz iyi oldu. Yine yan etki konusu açarsa neler yazılacak bekleyin

ne yazmışım kanka adama allah aşkına benimle uğraşmayı bırakın ya ben yoruldum siz yorulmadınız. ne demişim adama fin kullanan kafanı skm mi demişim yeter be arkadaş iyi tavsiye verdik şurda adama orda bile salça oluyosunuz nedir bu karın ağrısı yapmayın etmeyin ya

adam bırakmak istiyorum demiş kendi özgür iradesiyle
  • Yaşınız 25

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2022, 09:40:43 »
İnşallah kalıcı değildir, doktora gidin
  • Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2022, 09:52:52 »
Konuyu uzaktan takip ediyordum

Bakalım ber134 konuya ne zaman cevap yazacak diye bekledim ve tahmin ettiğim gibi gelip yazmış

Ama ben tanıyorum insanları harbiden. İnsanları tanıyorum abi. Adam 24 saat Fin yan etki düşünüyor. 24 saat hem de
Sabah, öğlen, akşam, gece durmadan dinlemeden durmadan Fin yan etki düşünüyor

Bu arada fin kullanmadığını ve kel olduğunu söylemesi ve bunu bilmemiz iyi oldu. Yine yan etki konusu açarsa neler yazılacak bekleyin

Ya 13 yasindasin ya da 13 yaşında bir beyine sahipsin sanane oglum adam isterse fin savunur ister savunmaz hesap mi verecek amk. Begenmiyorsan gormezden gel yorum yapma baska konularda da ayni yorumlari yapiyosun sal su adami gayet bilgilendirici yorumlar yapıyor
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2022, 12:00:19 »
Mehmet Merhaba kardeşim sorunun cevabı aslında içinde saklı bak kendimce şöyle izah edeyim zaman zaman bu şekilde performans kayıpları olabiliyor ilişkide belki kötü bir gün geçirmişsindir belki o an dediğin gibi alkolün etkisi vardır belki yorgunsundur ciddi şekilde söylüyorum bunu sadece finasteride bağlamamız yanlış olur ve bak hem senin bu görüşünden hem de genel olarak internetteki çoğu yorumdan yabancı forum olsun burası olsun literatürdeki makaleler olsun buradan çıkarttığım ortak sonuç herhangi bir performans kaybının bu ilacı kullanan kişilerde direkt bu ilaçla bağdaştırılması dolayısıyla evet bu ilacın prospektüsündeki yan etkiler bunlardır ama sırf belirli zamanlardaki kötü deneyimlerimizi bu ilaca yüklemek veya bu ilaca lanse etmek yanlış bir algı diye düşünüyorum bak senin de dediğin gibi kardeşim ondan sonraki deneyimlerinde bir problem oluşmamış yani şunu da bilin hiç finasterid kullanmamış gayet bu konuda tecrübeli insanlar bile arada sırada buna benzer deneyimler yaşayabiliyorlar bunlar gayet normal şeyler evet ben bir bilim adamı ya da ürolog değilim ama okuduğum şeyler doğrultusunda bu şekilde diyeceklerim belki absürt bir benzetme olacak ama ünlü futbolcular bile bazen şaşırtıcı derecede beklenmedik maç performansları gösterebiliyorlar kaldı ki biz insanız demirden çelikten yapılmadık her zaman mental olarak maximum seviyede değiliiz bunların olagan şeyler oldugunu düşünüyorum yan etki gördüğünü de sadece şu şekilde gözlemleyebilirsin kardeşim genel resime odaklan böyle arada sırada olmadık aksiliklere değil genel olarak hayatında bu anlamda bir aksilik gördüğünü düşünüyorsan o zaman gerçekten bir problem vardır ve senin için bir şeyler iyi gitmiyor demektir ona göre adım at bence benim şahsi görüşüm bu şekilde umarım faydası olur

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2022, 12:21:01 »
Yüzbinde bir kalıcı bu durum .Araştırmalar ve Doktorların söylediğine göre .

ScaevolaS

• Yeni üye
  • *
Öncelikle hormon seviyelerine bak. özellikle dht önemli olan o. testosteron dht ye dönüşmedikçe vücutta çok etkili değil. eğer anormal bir düşüklük varsa ilacı bırakıp doktor kontrolünde proviron kullanabilirsin

Facebook Twitter Instagram