Gönderen Konu: Hacim veren şampuan  (Okunma sayısı 1380 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Ynt: Hacim veren şampuan
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2022, 14:09:32 »
++
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2022, 15:42:29 »
Merhaba, hacim ve dolgunluk amacıyla bir çok şampuan kullandım pahalı ya da ucuz ancak hiçbiri tam anlamıyla istediğimi vermedi. Hacim ve dolgunluk en iyi şekillendiriciler ile sağlanıyor diye düşünüyorum ben. Ama eğer yine de şampuan önerisi istiyorsanız Vichy neogenic ve L’Oreal serioxyl kullandıklarım arasında en çok hoşuma giden iki şampuan.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2022, 16:44:01 »
Merhaba, hacim ve dolgunluk amacıyla bir çok şampuan kullandım pahalı ya da ucuz ancak hiçbiri tam anlamıyla istediğimi vermedi. Hacim ve dolgunluk en iyi şekillendiriciler ile sağlanıyor diye düşünüyorum ben. Ama eğer yine de şampuan önerisi istiyorsanız Vichy neogenic ve L’Oreal serioxyl kullandıklarım arasında en çok hoşuma giden iki şampuan.
Şekillendirici olarak oneriniz var mı peki ? Saçlarım ince telli ona göre bı ürün bulamadım henüz
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2022, 01:04:09 »
Şekillendirici olarak oneriniz var mı peki ? Saçlarım ince telli ona göre bı ürün bulamadım henüz
Benimde saçlarım ince telli, ben saç pudrası ve köpük kullanıyorum. Bazen sadece köpük bazen sadece pudra bazen de ikisi birden. İnce telli saçları şekillendirmenin püf noktası olabilecek en yüksek tutuculuk ve matlığa ulaşmaktır. Bu kriterlere göre biraz araştırın kendinize uygun ürünleri bulabilirsiniz.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2022, 01:48:18 »
Benimde saçlarım ince telli, ben saç pudrası ve köpük kullanıyorum. Bazen sadece köpük bazen sadece pudra bazen de ikisi birden. İnce telli saçları şekillendirmenin püf noktası olabilecek en yüksek tutuculuk ve matlığa ulaşmaktır. Bu kriterlere göre biraz araştırın kendinize uygun ürünleri bulabilirsiniz.
Aynen öyle matlik çok önemli köpük saçın hacmini düşürür diye önyargı vardı bende
Her gün 1/4 proscar 

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2022, 02:11:39 »
Aynen öyle matlik çok önemli köpük saçın hacmini düşürür diye önyargı vardı bende
Hayır tam tersi köpük hacim veriyo, sabitleştirici şekillendiriciler saçın hacmini düşürür mesela saç spreyi bir sabitleyici saç köpüğü değil

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Ağustos 2022, 11:27:47 »
Ben bittim sabunu kullaniyorum saci sertlestiriyo cok iyi oluyo. Hatta 2hafta once sebamed dokulme karsiti sampuani aldim gunluk kullandim sonra aynaya bi baktim saclar seyreklesmis gibi geldi baya moralim bozuldu. Sonradan aklima geldi sampuani değiştirdigim bittima geri dondum eskisi gibi oldu yine. Revox xtreme kullandim o da bittim gibi saci sertestiriyo arada onu da kullaniyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2022, 18:02:44 »
Ben bittim sabunu kullaniyorum saci sertlestiriyo cok iyi oluyo. Hatta 2hafta once sebamed dokulme karsiti sampuani aldim gunluk kullandim sonra aynaya bi baktim saclar seyreklesmis gibi geldi baya moralim bozuldu. Sonradan aklima geldi sampuani değiştirdigim bittima geri dondum eskisi gibi oldu yine. Revox xtreme kullandim o da bittim gibi saci sertestiriyo arada onu da kullaniyorum.
Valla reis öneriler için teşekkür ederim sabunla isim olmaz tovbeliyim ama revox için dusunucem hatta bugün gratiste aşırı gözüme çarptı
Her gün 1/4 proscar 

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2022, 21:24:12 »
sabun kesinlikle kullanmayin
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Ağustos 2022, 21:28:15 »

Kardeşim Allah razı olsun bugün pudra denedim sayende mükemmel etki sağladı yoğun gösterdi sakinleştirdi benim özgür takılmayı seven saçımı. köpük de deneyeceğim bakalım hangisi daha iyi olacak
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Ağustos 2022, 22:18:49 »
Kardeşim Allah razı olsun bugün pudra denedim sayende mükemmel etki sağladı yoğun gösterdi sakinleştirdi benim özgür takılmayı seven saçımı. köpük de deneyeceğim bakalım hangisi daha iyi olacak
Abi köpüğü bende merak ediyorum ama çok çeşit köpük var hangisi uygun olur ince tellere bilemedkm
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Ağustos 2022, 23:00:12 »
Abi köpüğü bende merak ediyorum ama çok çeşit köpük var hangisi uygun olur ince tellere bilemedkm

Ben de bilemiyorum bu sektörü kardeşim. ortaokulda Hobby jöle ile zirvede bıraktım bu işleri :) kullanan kardeşimiz marka model bilgisi verir sanırım
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Ağustos 2022, 23:09:12 »
güç oranı yüksek olanlardan al zaten üstünde bilgi veriyor düşük güçte olanlar genelde kıvırcık saçlara belirgin bukle verdirmek için oluyo düz ve ince telli saça hacim katmak için yetersiz kalır

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 29 Ağustos 2022, 23:44:59 »
pudra dediğiniz bebek pudrasi mi
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Facebook Twitter Instagram