Gönderen Konu: Saçımın Ekim Yapılmaya Uygun Olmaması  (Okunma sayısı 905 defa)

Kelcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçımın Ekim Yapılmaya Uygun Olmaması
« : 04 Eylül 2022, 00:21:54 »
Merhabalar. 30 yaşındayım ve yaklaşık 7 yıldır saç dökülme sorunu ile karşı karşıyayım. Artık psikolojik bir hal aldı en sonunda ekim yaptırmaya karar verdim. Bugün Şahin ÇELİK hocaya fotoğraflarımı attım pek olumlu konuşmadı saçlarımın ince telli ve zayıf olduğunu söyledi ekim yaptırmaya pek uygun değilmiş ama yine de yakından görmek istedi. Bu durum beni çok üzdü çünkü artık takıntı seviyesine geldi. Bu konuda yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Çünkü artık aynaya bakınca mutlu olmak istiyorum.

BARIŞ A.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçımın Ekim Yapılmaya Uygun Olmaması
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2022, 00:38:20 »
Bilgim çok yok ama kendi fikrimi söyleyeceğim.Forumda daha ince saçlı insanlar var ve onlara ekim yapiliyor.Bence bunada yapilir.Hatta güzelde olur.Olan saçlarıda Takviye,kalinlastirma vb. koruma yolları da var.Kendinizi cok kotu hissediyorsaniz bence yaptirin derim.Sonucta psikolojiniizi kotu etkiliyormus bu hayatta her şeyi etkiler.Ben sizin yerinizde olsam zaten kotu hissediyorum daha ne kadar kötü hissederim diyip yaptirirdim.Sizi mutlu edebilme sansi var cunku.Ama karar sizin.

Kelcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2022, 00:56:24 »
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Eksik olmayın.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2022, 01:06:42 »
 medikal tedaviyle ekime gerek kalmadan saçını toplayabilirsin gibime geldi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2022, 01:32:49 »
Hocam, saçlarım senden çok daha ince, düz ve ön kısımları seyrek.
Yaşım 25 ve bendeki ekim az sayıda greft ile ( 3500 ) başarılı bir şekilde gerçekleşti, ön kısımlara yoğunlaşıldı.
Bence önden arkaya doğru sıklıkla bir ekim gerçekleştirebilirsin.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2022, 01:41:36 Gönderen: cod4ever »
  • Ekim Tarihi: 25.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin Gülgör Alfa Tıp
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Aga E Biotin ( Günde 2 ad.)
Arginine Proteinocean 5000 mg   ( Günde 1 ad.)
Kiperin Collagen  ( Günde 1 Ad. )
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )
Natures Supreme Multivitamin For Men
Calsimax 1000 ( Günde 1 Ad. )
Magnorm 365 ( Günde 1 Ad. )
Prozinc Plus Losyon ( Günde 2 kere )
EVOCAPİL PLUS Onarıcı Köpük Şampu

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2022, 02:11:29 »
Bukadar kısa donör ile değerlendirme yapılamaz, saçları uzatmalisin ve öyle değerlendirme yapılır.

Uzat saçları resimleri asmed koray hocaya, ahd hakan hocaya, asuman hanımın a gönder, degerlendirsinler.

Ben ikinci ekim için bir dr a resim gönderdim 1000 greft zor çıkar dedi, koray Erdoğan 8000 dedi...

Hemen Moral bozmak yok.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2022, 09:10:03 »
Hocam bu saça ekim yapılır ön hatta güzel bir çizgi ile saç ön çizgini bir parmak kadar ileri alabilirsin ama saçlarını biraz uzat bu fotolardan yorum yapmak aksamci hocamın dediği gibi sağlıklı olmaz asuman hair'e fotoları gönder bütçene en yakın o olabilir canını sıkacak birşey yok selamlar
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Kelcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2022, 10:09:17 »
Herkese çok teşekkür ederim. Yazdıklarınızı Ayrı ayrı yanıtlayamayı beceremedim o yüzden topluca teşekkür ediyorum. Çok sağolun

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2022, 10:17:28 »
medikal tedaviyle ekime gerek kalmadan saçını toplayabilirsin gibime geldi

Emekli başkanıma katılıyorum ekim bile yaptıracak olsan önce medikal tedavi araştır ve uygula derim ben de
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2022, 14:31:41 »
 Ekimlerini görüyoruz forumda madem sana ekime uygun değilsin dedi bende onun ekim yapmaya uygun biri olduğunu düşünmüyorum

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2022, 22:24:35 »
Konu sakaklarsa şayet medikal tedavi yorar zaten o alanı kapatmakta süpriz olur ekime gelecek olursa nasıl bir kafayla yapılmaz demişler anlamıyorum medeks 6000 greftle senden daha ince ve güçsüz daha açık alanlara neler yapıyor kaldiki doğru tercih ile doğru yerde Ekim yaptırırsan gayette güzel sonuç alınır bu saça bence hiç aldırma araştırmaya devam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2022, 12:26:44 »
Kendi var olan saçını medikal tedavi ile toparlaya bilirsin sonrasında ön bölgeyi geride buluyorsan bir ön çizgi ile forontal bölgeye bir güçlendirme yapabilirsin çok rahatsız ediyorsa güzel bir ön çizgi ile kendi hatlarını bozmadan

Dökülmen devam edecek bunu çn görmüş sahin bey ve donör bölgeninde uzun resmi var mı?
Global Moderator

Bilemedim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2022, 23:35:04 »
Konu sakaklarsa şayet medikal tedavi yorar zaten o alanı kapatmakta süpriz olur ekime gelecek olursa nasıl bir kafayla yapılmaz demişler anlamıyorum medeks 6000 greftle senden daha ince ve güçsüz daha açık alanlara neler yapıyor kaldiki doğru tercih ile doğru yerde Ekim yaptırırsan gayette güzel sonuç alınır bu saça bence hiç aldırma araştırmaya devam.
evet baya bende  Medeks i ciddi bir biriminde araştırmaya başladım çok enteresan bir biçimde geniş açıklıklarda çok iyi sonuçlar alıyorlar sizde öyle zor bir iş Te yok neden böyle demişler ki anlayamadım

Facebook Twitter Instagram