Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezi Önerisi  (Okunma sayısı 1363 defa)

mrhustle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekim Merkezi Önerisi
« : 14 Eylül 2022, 14:12:19 »
Merhabalar. Uzun zamandır saç ektirmeyi planlıyorum. Saç ekimi ile ilgili bir çok şeyi öğrendiğim bu siteden deneyimli abilerim ve kardeşlerimin öneri ve tavsiyelerini almadan bir karara varmak istemedim. Önceliklerim doğal durmas ve ikinci ekim gerektirmemesi. Saçlarım ince telli olduğu için ekim sonrası dökülebileceğini düşünüyorum fakat eminim ki bu işin üstesinden gelebilecek doktorlar vardır. Açıklığım ve saç tipime göre bana bir ya da birkaç doktor tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Bütçe: 50-60.000₺

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Merkezi Önerisi
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2022, 16:59:05 »
Donörün güzel ala kendi şu an kafanda kalan saçlarda incelme var dökülme devam ediyor gibi kısaca bu konu önemli sonra ekilenler kalıyor kendi saçların dökülünce
Kişiler ve forum üyeleri revize gerek ya da olmamış bu ekim tarzı yorumlar yapabiliyor bu riski bilerek ekim planlaması yaptırman gerek

Önce ön orta sonra tepe

Donor bölgende kaliteli.

2 ekim kısaca düşünmelisin.

Ve saçlarını güçlendirecek ürünleride biliyorsundur zaten forumı takip ediyorsun
Global Moderator

mrhustle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2022, 06:05:07 »
Yorum için teşekkür ederim. Saçlarım uzun süredir bu şekilde ince. İnce saç genetiğimde var. Tabii sizler daha iyi bilirsiniz fakat komple ektirip, sonrasında dökülürse dökülen yerlere tekrardan ektirme gibi bir şansım var mı? En azından 2. ekim olana kadar kapatıcı ürünler kullanabilirim diye düşünüyorum.

mrhustle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2022, 06:08:26 »
Kafamda 2 isim var fakat siz de açıklığı ve ekilecek miktarı göz önünde bulundurarak  bütçeme göre bir yer önerebilirseniz çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2022, 20:46:45 »
Yorum için teşekkür ederim. Saçlarım uzun süredir bu şekilde ince. İnce saç genetiğimde var. Tabii sizler daha iyi bilirsiniz fakat komple ektirip, sonrasında dökülürse dökülen yerlere tekrardan ektirme gibi bir şansım var mı? En azından 2. ekim olana kadar kapatıcı ürünler kullanabilirim diye düşünüyorum.

İlk ekimi çizdiğim alana kadar yaptırmalısın kople ekilir ama bu doğru olmaz başarı istiyorsan doğru adımlarla ilerlemelisin

Ben işimi şansa bırakmam ve kimsenin işini şansa bırakmayacak önerilerde bulunurum.

Koray erdoğan ekibi
Dr serkan aygın
Asuman hair
Dr Hakan doğanay

Bunları araştıranilirsiniz
Global Moderator

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2022, 00:07:15 »
Bu konuda bilirkişi olarak sizi görüyorum telkinleriniz insanlara ekimle alakalı farklı açılardan görüşlerinizi ve defalarca sıkılmadan aynı sorulara verdiğiniz cevapları takip ediyorum. Yaşım 36 oldu ve artık ekim kararı aldım şark görevindeyim ama iyi bir ekim yaptırmak istiyorum şehir farketmeksizin görüşünüz benim için çok değerli
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2022, 00:15:18 Gönderen: behram »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2022, 08:17:51 »
Bu kadar mantıklı yaklaşan herkese yardımcı olurum
Amacımı nedir iyi bir sonuç almak

İyi bir sonuç içinde kişinin keyfi maddi durumu ile alakadar olamayız
Ona en doğru yolu çizeriz ama bu yol kolay bir yol olmaz
Kolay yol her zaman aldatır kolaya kaçanlar ise keşke saçekimisonuçlar forumunu dinleseydim der
Gidersin bir saç ekimciye ya saçmalamışlar kapatırız biz neleri yaptık bu işi ben 10 senedir yapıyorum onlara mı inanacaksın der saçların içine eder sonra gelirsin keşke dinleseydim dersin.

Ya da herkes aynı abi herkes aynı saçı ekmiyor mu neden daha fazla vereyim mantığı
Bu mantık işte en tehlikelisi bu saç konusunda bilgisizlikten kaynaklı.
Ya da instagram sonuçlarına aldanıp saç ekmek.

Siz araştırma yapıyor mantıklı düşünüyorsunuz
Donör bölgeniz iyi ama açıklık fazla
O yüzden bu işlemi adım adım devam edeceğiz
Yukarıda belirttiğim gibi önce ekilecek alanı ve donörü beslemekle başlamamız lazım
Kullanırsanız proscar( nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz) propecia daha phalı
Proscsr altı ay kullanırsın propecia 1 ay
Pahalı olan tercihim ama ikiside aynı işi yapar kullanımı değişir.

Neyse tabi tercihiniz ise araştırın bakın kendi kararınızı verin

Saç ekimi için ise

Bütçenize göre fiyat performans olarak

Asmed
Serkan aygın
Hakan doğanay
Asuman hair

Daha uygun fiyatına göre başarılı yerler
Şahin çelik akl  medeks ahmet tosun

Bu merkezlerin saç ekimlerinş araştırın
Global Moderator

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Kasım 2022, 08:59:10 »
Çok teşekkür ederim ayrıntılı cevabınız için değerli vaktinizi ayırdığınız için birçok insan sayenizde yıllardır tecrübelerle edinilmiş bilgilerin hepsini bir arada burada bulabiliyor saygılar 🙏🏻

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2022, 09:02:25 »
Rica ederim hocam hayırlısı olsun sizin için.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram