Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezi Önerisi  (Okunma sayısı 266 defa)

mrhustle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekim Merkezi Önerisi
« : 14 Eylül 2022, 14:12:19 »
Merhabalar. Uzun zamandır saç ektirmeyi planlıyorum. Saç ekimi ile ilgili bir çok şeyi öğrendiğim bu siteden deneyimli abilerim ve kardeşlerimin öneri ve tavsiyelerini almadan bir karara varmak istemedim. Önceliklerim doğal durmas ve ikinci ekim gerektirmemesi. Saçlarım ince telli olduğu için ekim sonrası dökülebileceğini düşünüyorum fakat eminim ki bu işin üstesinden gelebilecek doktorlar vardır. Açıklığım ve saç tipime göre bana bir ya da birkaç doktor tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Bütçe: 50-60.000₺

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Merkezi Önerisi
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2022, 16:59:05 »
Donörün güzel ala kendi şu an kafanda kalan saçlarda incelme var dökülme devam ediyor gibi kısaca bu konu önemli sonra ekilenler kalıyor kendi saçların dökülünce
Kişiler ve forum üyeleri revize gerek ya da olmamış bu ekim tarzı yorumlar yapabiliyor bu riski bilerek ekim planlaması yaptırman gerek

Önce ön orta sonra tepe

Donor bölgende kaliteli.

2 ekim kısaca düşünmelisin.

Ve saçlarını güçlendirecek ürünleride biliyorsundur zaten forumı takip ediyorsun
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçları Ekibi.

mrhustle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2022, 06:05:07 »
Yorum için teşekkür ederim. Saçlarım uzun süredir bu şekilde ince. İnce saç genetiğimde var. Tabii sizler daha iyi bilirsiniz fakat komple ektirip, sonrasında dökülürse dökülen yerlere tekrardan ektirme gibi bir şansım var mı? En azından 2. ekim olana kadar kapatıcı ürünler kullanabilirim diye düşünüyorum.

mrhustle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2022, 06:08:26 »
Kafamda 2 isim var fakat siz de açıklığı ve ekilecek miktarı göz önünde bulundurarak  bütçeme göre bir yer önerebilirseniz çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2022, 20:46:45 »
Yorum için teşekkür ederim. Saçlarım uzun süredir bu şekilde ince. İnce saç genetiğimde var. Tabii sizler daha iyi bilirsiniz fakat komple ektirip, sonrasında dökülürse dökülen yerlere tekrardan ektirme gibi bir şansım var mı? En azından 2. ekim olana kadar kapatıcı ürünler kullanabilirim diye düşünüyorum.

İlk ekimi çizdiğim alana kadar yaptırmalısın kople ekilir ama bu doğru olmaz başarı istiyorsan doğru adımlarla ilerlemelisin

Ben işimi şansa bırakmam ve kimsenin işini şansa bırakmayacak önerilerde bulunurum.

Koray erdoğan ekibi
Dr serkan aygın
Asuman hair
Dr Hakan doğanay

Bunları araştıranilirsiniz
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçları Ekibi.

Facebook Twitter Instagram