Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum  (Okunma sayısı 709 defa)

delisin_58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi düşünüyorum
« : 15 Eylül 2022, 19:14:18 »
Merhaba arkadaşlar,

Saç ektirmeye karar verdim. Saçlarım seyrek ve ince. Saç seklim yıllardan beri aynı. Yaklaşık 20 yıl önceki resmim ekte. Kayserideyşm burada yaklaşık 4000 grif çıkar ekeriz dediler. Ama ben iyi bir yerde yaptırmak istiyorum. Ankara Şahin çelik'e gitmeyi düşünüyorum. Sizlerinde görüşlerini almak istiyorum. Yoksa bekleyim 40lı yaşlarda mı ektireyim.

Yaş 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2022, 01:40:51 »
Saç ekimine uygun Ankara şahin çelik için uygun bir açıklık iyi bir seçim saç ektirebilirsiniz seçiminizde iyi bşr saç ekim merkezi
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2022, 13:14:47 »
Saç ekimi yaptıracaksanız ön bölüme yaparlar. İnce olan bölümler için forum da tedavilere bir göz atabilirsiniz. Life Hair iyi bir merkez. Bence beklemek yerine saçlarınızda seyrelme olursa 40'lara doğru 2. bir ekim yaptırırsınız. Hem de bu zamanlarınızı saçlı geçirmiş olursunuz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram