Gönderen Konu: Lokal Olarak Sadece Ön Bölgede Protez Kullanmak  (Okunma sayısı 1035 defa)

|Logan|

• Hero Member
Lokal Olarak Sadece Ön Bölgede Protez Kullanmak
« : 22 Eylül 2022, 21:04:16 »
Protezin birçok dezavantajı var biliyoruz ancak sıklık anlamında tatmin ediyor. Benim saç dökülme sorunum ön bölgede var 2 yıldır fin kullanıyorum korumakta yardımcı oldu elbette hatta güçlendirdi de ancak saçımın açık bölgesini kapatmakta çok zorlanıyorum. Sürekli aklım orda oluyor ve üniversite okuyorum. Ekim yaptırırsam da endişelerim daha da artacak biliyorum saç çıkacak mı çıkmayacak mı diye 8 9 aylık bir süre. Bu yüzden lokal olarak sadece ön bölge için protez olur mu bunu soruyorum. Artık saçımın açıklığını kapamakla uğraşmak istemiyorum çok zor ve iyi görünmüyor. Ne düşünüyorsunuz? Bu arada protez saç kullanımı kullanılan bölgedeki kendi saçlarımıza zarar verir mi? İlerde belki ekim olabilir ancak ekime kadar protez nasıl olur?

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Ynt: Lokal Olarak Sadece Ön Bölgede Protez Kullanmak
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2022, 21:20:16 »
Saçlar sağlıklı duruyor ektir kurtul bence. 3-5 ay sık dişini
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2022, 21:41:22 »
Saçlar sağlıklı duruyor ektir kurtul bence. 3-5 ay sık dişini

Yaş 21 hocam fin ile koruyoruz koruyabildiğmiz kadar. Ekim için önceden şahin çeliği düşünüyordum ama bilmiyorum. Şu anda 11binlik bir bütçem var. Ekim yaptırabilirsem seneye yaparım ama seneye fiyatlar uçacaktır büyük ihitimal. Protezi ekim kadar uğraştırıcı olmadığı için kolay çözüm olduğu için düşünüyorum tabii onu da yılda 1-2 kez değiştirmek gerekiyo. Kafam çok karışık üniversiteye böyle açıklığı belli olan saçla gitmek istemiyorum protezi kısa süreli bir çözüm olarak düşünmüştüm. Ama sen böyle diyince bir şüphe ettim. Teşekkür ederim yazı için Hintell başkan da düşüncesini paylaşırsa sevinirim
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2022, 21:49:52 Gönderen: khomur »
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2022, 23:19:59 »
 protez yaptırcağına kesimle tarama ile idare edersin.boğabilir orayı.diğer yerler iyi duruyor.ekim dusun.zaten o kadar kötü değil.sakaldan bir model falan yap ilgiyi oraya cek.doğru bir yerde küçük bir ekim halleder sorunu kafana takma
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2022, 23:30:44 »
protez yaptırcağına kesimle tarama ile idare edersin.boğabilir orayı.diğer yerler iyi duruyor.ekim dusun.zaten o kadar kötü değil.sakaldan bir model falan yap ilgiyi oraya cek.doğru bir yerde küçük bir ekim halleder sorunu kafana takma

Teşekkür ederim yorumun için abi. Boğabilir orayı derken onu anlamadım açıklar mısın. Ekim eni sonu yaptıracağım zaten ama ekime kadar geçici olarak idare etsin diye küçük sadece ön bölge için bir protez alsam mı diye düşünmüştüm. Çünkü şu an açık bölge bu uzunlukta olsa bile belli oluyor kapatamıyorum e doğal olarak üniversitede moral bozuluyor sürekli aklım saçta oluyor gizlemeye çalışıyorum
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2022, 23:40:53 »
 rica ederim.havasız bırakır dolaşımı engelleyebilir zarar verebilir arkadaki saclarına.tabi bir ihtimal.kafayı kazıt ekime kadar.ön bolge .ön protezler belli ediyor bu sefer millet bakcak orası protezmi dicek falan yada sen tedirgin olucan anlaşılcakmı diye.bir arkadas dovme yaptırdı şakaklarına şimdi çıkarttırmaya calısıyor.biraz orda saç olsa topiklerin ekime kadar.kazıt kafayı sakallardan bir şekil yap imaj yaptım dersin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2022, 00:40:13 »
sadece ön bölgeyede yaptırsan saçını üstten kazıman gerekir samdığın kadar kolay değiş öyle bir protez yaptırmak ve üstelik ilk bir hafta hariç sonrası zamanlar protez önden kendini belli etmeye başlıyor pek doğal durmuyor anlayacağın.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2022, 09:12:43 »
rica ederim.havasız bırakır dolaşımı engelleyebilir zarar verebilir arkadaki saclarına.tabi bir ihtimal.kafayı kazıt ekime kadar.ön bolge .ön protezler belli ediyor bu sefer millet bakcak orası protezmi dicek falan yada sen tedirgin olucan anlaşılcakmı diye.bir arkadas dovme yaptırdı şakaklarına şimdi çıkarttırmaya calısıyor.biraz orda saç olsa topiklerin ekime kadar.kazıt kafayı sakallardan bir şekil yap imaj yaptım dersin.

Valla kazıtma fikrine uzağım abi daha önce hiç kazıtmadım. Protez konusunda doğru olabilir seneye ektirebilecem mi orası da kesin değil bakalım
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2022, 09:19:45 »
sadece ön bölgeyede yaptırsan saçını üstten kazıman gerekir samdığın kadar kolay değiş öyle bir protez yaptırmak ve üstelik ilk bir hafta hariç sonrası zamanlar protez önden kendini belli etmeye başlıyor pek doğal durmuyor anlayacağın.

Sadece ön bölgeyi kazımaları yetmiyor mu hocam üst tarafı niye kazıyorlar
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2022, 21:05:37 »
Hintell başkan senin yorumun nedir önemli senin yorumun benim için. Bir de daha önceki konularımı ordaki saçlarımı görmüştün finasterid ile az çok koruyabilmiş miyim sence yazarsan sevinirim.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2022, 21:52:15 »
 senin zaten kaç tane ekiceklerki şakaklara.talebesin sitede paylaşırsın bir merkez soyle guzellik yapıp biraz atsa şakaklara yeter

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #11 : 29 Eylül 2022, 12:24:26 »
Zenginler bile protez kullanmaktan bıkıyorlar hocam, bir süre sonra çoğu atıyor kafadan. Onların imkanı olmasına rağmen böyle, isteseler her gün giderler yeniletirler ancak gerçek hayatta öyle olmuyor tabii. Kendin düzgün yapıştıramazsan 2 haftada bir yerine gitmen gerek, bu da masraf demektir. Kendin evde yaptın diyelim, her zaman bu işin olacak. Renk solmaları olacak zamanla, fark eden çok kişi olacak bu da senin modunu düşürecek. O yüzden saç ekimi, ön taraf tamamen kapalıysa dhi ekilir arkadaki saçları öne doğru kullanırsın kapatırsın gerekirse ya da yaparsın 3 numara 6 ay sonra değişim başlar, sıkarsın dişini.

İyi merkez şart tabii :)
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram