Gönderen Konu: İSTANBUL YAŞ 29 NEREYE GİTMELİYİM SİZCE YENİYİM İNCE TELLİ VE SEYREKLEŞTİ SAÇLAR  (Okunma sayısı 1353 defa)

enverplt1@gmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
MERHABA ARKADAŞLAR
29 Yaşındayım Son 2 Senedir
Saçlarımda Aşırı Derecede dökülme gerçekleşti Nereye Gitmeliyim Karar veremiyorum dökülme Tipine bakarak
Bilgili Olan Arkadaşlarımızın yer Önermesini
İstiyorum İstanbul Genel Olarak Yanlarda biraz Fazla Açılma ortalarda Genel Olarak aynı Derecede döküldü Sıklaştırılması lazım Ön hatı ileri alma gibi bir derdim Yok Detaylı bi Şekilde bana yardımcı olursanız Çok sevinirim
Çok Yağlanıyor Saçlarım Sabah yıkanmış hali

ahmet turan

• Sr. Member
İstanbul için Serkan aygın,asuman hair ,ahmet tosun öncelikli olarak bu ekim merkezlerini araştırmanı  tavsiye ederim ayrıca sana en güzel planlamayı serkan aygın yapar bence ,sıklaştırma ekimlerinde greft dağılımını çok iyi ayarlıyor serkan hoca.
Yaşın gereği ve şu andaki dökülmene bakılırsa dökülmen pek agresif değil yalnız yaptıracağın ekim kendi saçlarına iyide gelebilir tam tersi kötüde gelebilir bunu önceden kestirmek zor Bu yüzden bence ekimden önce ve sonra yaklaşık 6 kadar falan finasterid kullanmak iyi gelebilir aynı şekilde ekimden sonra bir kaç ay minoxil kullanmakta kendi saçlarının bu dönemi hasarsız atlatması adına önemli kardeşim.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
MERHABA ARKADAŞLAR
29 Yaşındayım Son 2 Senedir
Saçlarımda Aşırı Derecede dökülme gerçekleşti Nereye Gitmeliyim Karar veremiyorum dökülme Tipine bakarak
Bilgili Olan Arkadaşlarımızın yer Önermesini
İstiyorum İstanbul Genel Olarak Yanlarda biraz Fazla Açılma ortalarda Genel Olarak aynı Derecede döküldü Sıklaştırılması lazım Ön hatı ileri alma gibi bir derdim Yok Detaylı bi Şekilde bana yardımcı olursanız Çok sevinirim
Çok Yağlanıyor Saçlarım Sabah yıkanmış hali

Dostum saçın aslında ince telli değil genetik olan yerler incelmiş sağlıklı olan donör bolgeni bazal ve arkadaşın tavsiye ettiği yerler başarı yüzdesi yüksek yerler hersey gönlünce olsun 👍

enverplt1@gmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İstanbul için Serkan aygın,asuman hair ,ahmet tosun öncelikli olarak bu ekim merkezlerini araştırmanı  tavsiye ederim ayrıca sana en güzel planlamayı serkan aygın yapar bence ,sıklaştırma ekimlerinde greft dağılımını çok iyi ayarlıyor serkan hoca.
Yaşın gereği ve şu andaki dökülmene bakılırsa dökülmen pek agresif değil yalnız yaptıracağın ekim kendi saçlarına iyide gelebilir tam tersi kötüde gelebilir bunu önceden kestirmek zor Bu yüzden bence ekimden önce ve sonra yaklaşık 6 kadar falan finasterid kullanmak iyi gelebilir aynı şekilde ekimden sonra bir kaç ay minoxil kullanmakta kendi saçlarının bu dönemi hasarsız atlatması adına önemli kardeşim.
Asuman Hanımdan Randevu Talebinde bulundum bakalım Çarşamba Günü bi kontrole gitmeyi düşünüyorum Çok teşekkür ediyorum

enverplt1@gmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

enverplt1@gmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum saçın aslında ince telli değil genetik olan yerler incelmiş sağlıklı olan donör bolgeni bazal ve arkadaşın tavsiye ettiği yerler başarı yüzdesi yüksek yerler hersey gönlünce olsun 👍
Teşekkür ederim Umarım Herkesin Herşey Gönlünce olur Tecrübeli insanların fikirlerini almak istedim Çok sağol dostum

Fury

• Full Member
Hocam mevcut agresif dökülme sona ermeden saç ekimi yapmak pek akıllıca değil . Bu durumda olup ne yazık ki istediği sonucu alamayan pek çok kişi oldu . Yine de ben Ekim istiyorum diyorsan Oncesinde 5 6 aylık ilaç tedavisine başlamanı tavsiye ederim .
  • Ekim Tarihi: 13.05.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Biotin - b12 - d3 - Omega3 - doku yenilenmesi için her gün bir bardak ilikli kemik suyu

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yerinde olsam bu saça ekim yaptırmam dostum Dutasterid, omega 3 , D ve C vitamini kullanırım toparlar zaten.

enverplt1@gmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam mevcut agresif dökülme sona ermeden saç ekimi yapmak pek akıllıca değil . Bu durumda olup ne yazık ki istediği sonucu alamayan pek çok kişi oldu . Yine de ben Ekim istiyorum diyorsan Oncesinde 5 6 aylık ilaç tedavisine başlamanı tavsiye ederim .
Onuda düşünüyorum tabiki beni en çok korkutanda olana zarar vermek aslında öylede olsun istemiyorum böylede içime sinmiyor

enverplt1@gmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yerinde olsam bu saça ekim yaptırmam dostum Dutasterid, omega 3 , D ve C vitamini kullanırım toparlar zaten.
bikaç kişiden finasterid önerisi aldım dutasteridmi finmi mantıklı olan acaba onuda çözemedim

Fury

• Full Member
Onuda düşünüyorum tabiki beni en çok korkutanda olana zarar vermek aslında öylede olsun istemiyorum böylede içime sinmiyor
Pişman olmak istemiyorsan sabredeceksin risk büyük daha da kötü hissedersin en mantıklısı ilaç tedavilerin denemek belki yan etki görmezsin rahat rahat kullanırsın
  • Ekim Tarihi: 13.05.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Biotin - b12 - d3 - Omega3 - doku yenilenmesi için her gün bir bardak ilikli kemik suyu

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dr serkan aygın benim favorim.
Hem ekimleri harika hemde ikinci ekimi adam zorla yapıyor:) yani mutlu olamam kaygısı yok

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dökülmen devam edicek proscar alip saclari guclendirip ekime oyle girmelisin
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
 6 ay finasterid devam et dermoller ve masajda uygula.memnun kalmazsan ektirip finasteride devam edersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Erolkara

• Sr. Member
finasterid sana bir ön çizgi yapmaz kardeşim hatta kafandaki saçlarıda arttırmaz en fazla yapacağı şey var olan dökülmeni azaltmak olur ,forumda çoğu kişi finasteridin gerçek etkilerini ve sonuçlarını bilmiyor malesef bilip bilmeden sanki finasterid mucize bir şeymiş gibi anlatıyorlar ,sanki onlar bir akıllı geri kalanlar aptal,finasterid sizin dediğiniz gibi etkili olsa toplumda kel kalmazdı ,yemişim yan etkilerini çoğu kişi kel kalmamak için kullanırdı emin olun,bir garantisi olmadığı için yan etki riskini almak istemiyor insanlar.
merc in kendisi bile finasterid fayda ettiği kişi oranına yüzde 40 diyor ama burda kraldan kralcı çok malesef.
sen bu saça finasterid kullan 6 ay yada 1 sene sonra gel buraya konu aç öncesi sonrası ile emin ol çoğu kişi pek bir fark yok der.

Facebook Twitter Instagram