Gönderen Konu: Saç ekimi Tavsiyesi istiyorum İstanbul  (Okunma sayısı 407 defa)

Sedat67

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi Tavsiyesi istiyorum İstanbul
« : 09 Ekim 2022, 02:48:49 »
Merhaba
32 yaşındayım 25 26 dan beri hafif hafif gidiyor saçlar
Bir ekim yaptırmayı düşünüyorum fakat bana uygun olan teknik ve merkez hakkında bilgili kardeşlerimizden yardım istiyorum beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum.
Bütçe 15 bin civarı

kelceko

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tavsiye istiyorum İstanbul
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2022, 02:53:43 »
açıklığınıza ve bütçenize bakarak medeks yada ahmet tosun size uygun olur derim.

Sedat67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2022, 03:00:40 »
Teşekkürler

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2022, 03:11:14 »
Medikal tedaviye başlayın, bu süre zarfında bütçenizi arttırmaya çalışın ki daha iyi sonuç alabilesiniz. Açıklık konusunda avantajlısınız. fakat saç yapınız ince gibi.

ayrıca miniğe resim defteri kullanmayı öğretin böylelikle duvar boyasına harcayacağınız kısmı ekime aktarabilirsiniz  :)
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Sedat67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2022, 03:37:59 »
Medikal tedaviye başlayın, bu süre zarfında bütçenizi arttırmaya çalışın ki daha iyi sonuç alabilesiniz. Açıklık konusunda avantajlısınız. fakat saç yapınız ince gibi.

ayrıca miniğe resim defteri kullanmayı öğretin böylelikle duvar boyasına harcayacağınız kısmı ekime aktarabilirsiniz  :)

😂😂😂😂 bu iyiydi bunu düşüneceğim

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2022, 13:51:17 »
ekim için düşündüğünüz yerler varmı ? varsa onlar üzerinden gitmek daha doğru olur .
ayrıca güzel bir saç ekimi sonucu için çok elverişli bir açıklığınız ve kaliteli yapıda saç telleriniz var bu avantajı iyi bir ekim yeri seçerek çok iyi kullanmak lazım.

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2022, 18:56:46 »
Ekim içim her şey olumlu yaşnız ön çizgi dizaynı için kötü bir alın yapısı var bence ,dümdüz ve yan şakakları güzelce tasarladıkları takdirde pek estetik durmaz,ekim yeri seçerken bu yüzden çizgi dizaynlarınada mutlaka bakın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi Tavsiyesi istiyorum İstanbul
« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2022, 19:50:45 »
yaklaşık 200 cm' bir alan 4000 greft

mavi alan hem ilaçla güçlendirelecek hem sıklaştıralacak saç ekimi ile

ön bölgede tam senin kafa hattına göre en uygun ön çizgi saç ektireceğin yre bu planlamayı göstemerni tavsiye ederim

ilaç kullanmak senin bleceğin iş ben gerekeni yazarım uygulaması kişinin ve doktorun kararı

saç ekimine uygunsun doğru bir saç ekimi merkezi kararı ile iyi sonuç alırsın
Global Moderator

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2022, 19:54:48 »
abi ben Türkiye 'ye saç ekimine gelince rica etsem merkeze gelip benim ön çizgi tasarımı mı sen yapar mısın?..

yabancı forumlarda bile Türk forumun admini harika saç ekim planlaması yapıyor diye yazıyorlar :) kaç kere denk geldim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2022, 20:27:00 »
abi ben Türkiye 'ye saç ekimine gelince rica etsem merkeze gelip benim ön çizgi tasarımı mı sen yapar mısın?..

yabancı forumlarda bile Türk forumun admini harika saç ekim planlaması yapıyor diye yazıyorlar :) kaç kere denk geldim

:)) odunla kovalasınlar sonra merkezden beni
Global Moderator

Sedat67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2022, 16:01:49 »
ekim için düşündüğünüz yerler varmı ? varsa onlar üzerinden gitmek daha doğru olur .
ayrıca güzel bir saç ekimi sonucu için çok elverişli bir açıklığınız ve kaliteli yapıda saç telleriniz var bu avantajı iyi bir ekim yeri seçerek çok iyi kullanmak lazım.

Yere karar veremiyorum bir türlü karar verebilsem direk start vereceğim ilginize teşekkürler.

Sedat67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Ekim 2022, 16:04:20 »
yaklaşık 200 cm' bir alan 4000 greft

mavi alan hem ilaçla güçlendirelecek hem sıklaştıralacak saç ekimi ile

ön bölgede tam senin kafa hattına göre en uygun ön çizgi saç ektireceğin yre bu planlamayı göstemerni tavsiye ederim

ilaç kullanmak senin bleceğin iş ben gerekeni yazarım uygulaması kişinin ve doktorun kararı

saç ekimine uygunsun doğru bir saç ekimi merkezi kararı ile iyi sonuç alırsın

Hintell usta çalışman için teşekkür ederim bir de bana merkez tavsiyesinde bulunabilirmisin etik bir durumsa 👍🏼
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 18:03:00 Gönderen: Sedat67 »

Sedat67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 10 Ekim 2022, 16:05:18 »
Ekim içim her şey olumlu yaşnız ön çizgi dizaynı için kötü bir alın yapısı var bence ,dümdüz ve yan şakakları güzelce tasarladıkları takdirde pek estetik durmaz,ekim yeri seçerken bu yüzden çizgi dizaynlarınada mutlaka bakın.

Araştıracağım teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram