Gönderen Konu: yardım...saç ekiminden 70 gün sonra oluşan dökülmeler???  (Okunma sayısı 3839 defa)

spider35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar 9 -10 ağustosta 2 günde saç ekimim yapıldı...

son 1-2 haftadır; ellerim hafif nemli yada ıslakken saç ekimi yapılan bölgeye ellerimi hafifçe değdirip çektiğim de  ellerime resim deki saç kılları geliyor...

Bu iyiye işaretmidir? yoksa olmaması mı gerekiyor?
sanıyorum bazı kökler de saçlar -kıllar uzamaya çalışıyor ama sanki sağlıklı ve düzgün bir şekilde uzayamadan dökülüyor gibi geldi ..siz ne düşünüyorsunuz?

spider35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yardım...saç ekiminden 70 gün sonra oluşan dökülmeler???
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2017, 14:53:28 »
Bu arada bazıları iyice nokta şeklinde de olabiliyor...

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2017, 15:03:50 »
Selamlar 9 -10 ağustosta 2 günde saç ekimim yapıldı...

son 1-2 haftadır; ellerim hafif nemli yada ıslakken saç ekimi yapılan bölgeye ellerimi hafifçe değdirip çektiğim de  ellerime resim deki saç kılları geliyor...

Bu iyiye işaretmidir? yoksa olmaması mı gerekiyor?
sanıyorum bazı kökler de saçlar -kıllar uzamaya çalışıyor ama sanki sağlıklı ve düzgün bir şekilde uzayamadan dökülüyor gibi geldi ..siz ne düşünüyorsunuz?

Şok Dökülme Olabilir mi ? Çünkü Kök Falan Yok Sadece Saç Teli. ama yinede diğer yorumları bekle...

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2017, 15:32:02 »
şok dokulme 2_6  hafta arası olur.ekimi diyorduki ekilen saçlar 2.aydan itibaren bebek tuyu şeklinde çıkkar zamanla kalınlaşır  ama siz onları ilk çıktığında goremezsiniz diyor saçının kendi donguleri ile alakalı bir durum ilk 3 gun carrpmadıktan sonra sorun yokdoğal surec bunlar bence
saçları ekmeydi dersin

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2017, 07:50:43 »
Kimsenin aklına gelmedi herhalde. Saç ekiminden önce traş edilir. Bu saç kalıntıları ise deriden iyi bir ovalama ile çıkıyor. Bunlar onlardır kardeşim.

Facebook Twitter Instagram