Gönderen Konu: Yaş 25 saç ekimi tavsiyesi ve bilgi almak istiyorum  (Okunma sayısı 311 defa)

Abdulselam Gök

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar forum a yeni üyeyim. Öncelikle Forumu oluşturan yöneticilerin eline sağlık ve tüm üyelerede selam olsun.
  Yaşım 25 saçlarimin ön tarafı şakaklar tam açılmış ön tarafta baya seyrelmiş. Araştirmam ve birkaç ekim merkeziyle görüştüğüm de saçların on kısmını ekecegiz ve ektigimiz yerdede açılan kanallarla saçın arka tarafında besleyip ekimden sonrada düzenli olarak prp yapmamı öneriyorlar.fakat çevredeki arkadaşlarım  ise saçın için şuan erken diyorlar ama saçim şuan seyreklikten dolayı şekilde veremiyorum. Bu konuda bilgi sahibi olup aydınlatırsanız minnettar kalırım şimdiden teşekkürler...

Abdulselam Gök

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yaş 25 saç ekimi tavsiyesi ve bilgi almak istiyorum
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2022, 23:25:13 »
Ön taraf

Abdulselam Gök

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2022, 23:26:07 »
Ense

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2022, 15:53:18 »
Hangi merkezlerle görüştün.?
Ön bölgeye saç ektirebilirsin ama çok dikkatli olmalısın çok iyi bir saç ekim merkezi seçmelisin yoksa saçlarını maf ederlerme düzenli prp hikayelerinede gerek
İlaç ya da bazı vitaminler almalısın bunlarıda araştırmalısın forumda
Global Moderator

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2022, 18:47:13 »
erken değil bence beklersen daha kötü olur dökülmen hızlanır bakma sen bekle diyelere kafa şımşırlak olduktan sonra ekim bile fayda etmez.

Facebook Twitter Instagram