Gönderen Konu: D3K2?  (Okunma sayısı 289 defa)

muroreis

• Hero Member
D3K2?
« : 31 Ekim 2022, 15:50:14 »
Tedavimize D3K2 vitaminlerini eklemek ne kadar fayda sağlar arkadaşlar , kullanan kişiler varsa geri dönüş yapabilir misiniz
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

kelveötesi35

• Hero Member
Ynt: D3K2?
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2022, 07:21:27 »
Hayat kaliten için katkı sağlar. Oda saçı etkiler...

bkckk966

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2022, 16:58:39 »
D vitamini vücutta hormon olarak görev yapıyor. Eksikliginin bir sürü zararı var depresyonla bile dolaylı yoldan baglantısı var. Yani vücüt icin hayati önem taşıyor. Depresyon demek stres demek stres demek saç dökülmesi demek. D vitaminin yeterli seviyede olması şart. Bende dün siparis verdim d3k2 lipozamal formda almanı tavsiye ederim biyoyararlanımı en yüksek formudur. Ayrıca magnezyum takviyeside kullan magnezyum eksikligi varsa d vitaminide emilmiyormuş yani istedigin kadar kullan artmaması muhtemelen. Ülkemizde olması gereken değer minimum 30 ken benim 9 larda sürünüyor. Ki uzmanlar 30 un bile baya düşük oldugunu söylüyor.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2022, 21:36:30 »
D vitamini vücutta hormon olarak görev yapıyor. Eksikliginin bir sürü zararı var depresyonla bile dolaylı yoldan baglantısı var. Yani vücüt icin hayati önem taşıyor. Depresyon demek stres demek stres demek saç dökülmesi demek. D vitaminin yeterli seviyede olması şart. Bende dün siparis verdim d3k2 lipozamal formda almanı tavsiye ederim biyoyararlanımı en yüksek formudur. Ayrıca magnezyum takviyeside kullan magnezyum eksikligi varsa d vitaminide emilmiyormuş yani istedigin kadar kullan artmaması muhtemelen. Ülkemizde olması gereken değer minimum 30 ken benim 9 larda sürünüyor. Ki uzmanlar 30 un bile baya düşük oldugunu söylüyor.
Teşekkürler yorumunuz için , venatura d3k2 damla vitamin aldım 1 haftadır kullanıyorum , 2-3 gün önce d vitamini değerim 19 çıkmıştı bakalim
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

bkckk966

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2022, 23:55:42 »
Rica ederim ama magnezyum olayınida kesinlikle degerlendir cunku venaturayi bende kullandim bir sise bitirip hic bi etkisini gorememiştim venaturayı sucladım biraz ama magnezyum eksiigimden kaynaklıda olabilir yani magnezyum glisinat formundan alıp onunla birlikte kullanmani tavsiye ederim

Facebook Twitter Instagram