Gönderen Konu: trendhair çorlu saç ekimi sayısı belli değil ne çıktıysa giriş gelişme sonuç.  (Okunma sayısı 621 defa)

lsosol

• Yeni üye
  • *
Selamlar arkadaşlar 2019 8 13   tarihinde medexte ekim yaptırmıştım konu : https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9211.30
buraya açıp paylaşmıştım sizlerle fakat hayatımın en kötü tecrübelerinden biri olmuştu dileyen takip edebilir bir süre duruma küstükten sonra tekrar ektirmeye karar verdim enselerime güveniyordum :) bir süre araştırmadan sonra  bu başlıktaki merkeze gittim izmirden çorluya  bir kaçkere pazarlık yapıp  sonra hevesim kaçtığı için gitmemiştim  en son bir anda düşümeden çıkıp gittim beni arkadaşları gibi karşıladılar çok saolsunlar reklam vesaire değildir zaten yine umutsuzdum ama şu aralar çok şükür ekim yaptıralı 1 sene  3 ay oldu    2021 08 26  tam doğum günü tarihinde kendime hediye almak maksatli ektirmiştim

bunlar medexin ektikten sonraki halleri.

lsosol

• Yeni üye
  • *
bu  2. ekim planlama medexin donör bölgeyi getirği hali görebilirsiniz.

lsosol

• Yeni üye
  • *
ekim sonrası

lsosol

• Yeni üye
  • *
kabuk dökümü

lsosol

• Yeni üye
  • *
ve 1 yıl sonraki hallerim üstten  ortaları boş ortaları ekmemeyi seçtiler  olabilidiğince tepeye ve ön bölgeye ekim yapıldı

lsosol

• Yeni üye
  • *
ve diğerleri güneşte gölgede v.s  son kıvırcık hallerim egzamayaa yakalanmışım 1 aydır saçlarım yüzümü kapatacak şekilde dökülüyordu sıfıra vurdum ozaman fark ettim saç derim kıp kırmızı egzama olmuş cok korkmuştum tekrar dökülüyor diye şuanda derim kendine geldi ve hepsi tekrar çıkyıorlar çok şükür   
ve halimden çok memnunum acele bir paylaşım oldu aklıma gelmişken alelacele paylaşıyım istedim herkese saygıalr sevgiler umarım herkesın istediği gönlünce olur

lsosol

• Yeni üye
  • *
burada son 1 ay okadar çok döküldü ki saçım kalmamıştır sanıyordum her duştan sonra ama yinede var çok şükür artık dökülmüyor sıfıra vurdum egzamadan sonra tekrar normale döndü. tekrar saygılar  herkese

Selcuk41

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben beğendim kardeşim güzel olmuş güle güle tara diyelim darısı bizimde başımıza ☺️

Facebook Twitter Instagram