Gönderen Konu: HFS Center Sac Simulasyonu  (Okunma sayısı 868 defa)

Cuneytarkin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
HFS Center Sac Simulasyonu
« : 03 Kasım 2022, 20:01:20 »
Esselamu Aleyküm arkadaslar
Ben bu sene 7. ayda istanbul atasehirde hfs center‘de (serkan bozkurt‘un yeri) sac simulasyonu yaptirdim.
Simülasyonu yapan genc bir kadindi. Yanilmiyorsam adi buse idi.

Sunu belirteyim, yasim 40. almanyada yasiyorum. Saclarim tamamen dökülmemisti ama cok sekilsizdi.
Ön cizgi cok arkadaydi. Üst cok seyrekti ve arka tepe bökgesi de iyice azalmis, kellige dönmüstü.

Kalani uzatsam olmuyor, kisaltsam döküken yerler ortaya cikiyordu.
Nerdeyse son 10 senem cap ile gezmekle gecti. Bu durumda olanlar anlar, cap olmadan hicbiryere gidemiyorsun. Disarida hava günesli 35 derece, herkes yüzüyor, sen caple dolasiyorsun.

Kafamin/sacimin sac ekimine uygun olmamasi (ince tel, donör bölgesi az ve seyrek) benim icin yikim olmustu.

Bu senenin mart ayi civari idi. Insta‘da sac simulasyonuna denk geldim. Zaten saclari kisa olan benim icin müthis bir sey gibi geldi. Amerikadan danny pigmentation diye biri var. Fitchburg yaziyor biosunda. Adam bu isin duayeni gibi. Bir arastirin.
Onunla yazistim, birde ingiltereden biri ile. 3 seans sart dediler. Yani gidip oralarda minimum 3 hafta kalacaksin. Bu da hem bütce, hemde zamanlama acisindan cok zor.
Almanyadan birkac yer ile yazistim. 4000 € civari dediler.
Sonra gördüm Türkiye‘de de bu isi yapanlar var. E her sene tatile geliyoruz zaten 4-5 haftaligina.
Fatih serdaroglu ile yazistim. Fatih bütün islemi tek seansta yaptigini söyledi. Bu bana tuhaf geldi. Cünkü danny, ingiteredeki ve almanyadakiler tek seansta katiyen olmaz, 2 ve 3. seansta boya oturur ve rötüslar gerekiyor dediler.
Bu yüzden ondan vaz gectim. His center mi ne onlarla yazistim whatsapp üzeri. 900 tl dediler 1 seansa. Cok uygun geldi. Onlarda karar kilmistim. Sürekli insatad yeni fotolara falan bakiyordum. Aklimi tek kurcalayan 15 sene ömür bicmeleriydi, danny falan deri yapisina göre, asiri terlemeye göre falan degisir ama 3-5 sene arasi demisti. Sonra rötüs gerekir demisti.
Buraya da birkac kez girdim ama olumsuz yorumlar moralimi bozmaya baslamisti. Yaptiran az di, yapmayanlarda iyi gözle bakmiyordu yorumlarda.
Neyse istanbula gidinceye kadar his center vardi aklimda. Besiktas subesi. Randevu almistim. Istanbulda kadiköyde kaliyordum ve randevumdan bir gün önce nasilsa yakin, gidip yerinde göreyim diye atasehirdekihfs centeri aradim. Ertesi günün sabahina randevu verdiler, his centerdeki randevudan 6-7 saat öncesine. Yarim saat falan konustuk, sordum, anlattilar. Konustugum bey de simulasyon yaptirmisti. Onun kafasina falan baktim. Ve cok daha pahali olmasina karsin onlarda yapmaya karar verdim.
Antlasma yaptik, parayi ödedim. Ayni gün hemen foto cektiler anestesi yapildi ve o genc bayan (buse olmali) isleme basladi.
Üstteki saclarim biraz uzundu. Sac cizgimi öne almasini rica ettim. Olur dedi. Lakin olan saclarimi hep kisa tutmam gerektigini yoksa iyi durmayacagini söyledi. (Gercekten de öyle oluyor. Kendi saciniz uzuyor, pigmentasyon yapilan bölgeler uzamadigindan) Kabul ettim ve kalem ile ön sac cizgisini cizdi. Sonrasi da islem basladi. 2 saat falan sürdü sanirim. Islem yapiliyor, yikaniyor ve tekrar ediliyor. Ilk baskarda hic hissetmedim, anast3si etkisi azaldikca en sonlara dogru biraz acidi. Ama tekrar anestesi gerektirecek kadar degil.

Yaklasik 2 hafta araliklara toplamda 3 seans uygulandi. Aradan nerdeyse 5 ay gecmis ve ben cok memnunum. Nasil yüklendigini ögrenirsem foto da atacagim öncesi ve sonrasi olarak.
Bu arada simulasyonu kimse anlamadi. Ön cizgideki farki anlayanlar sac ektirdim sandilar.

Cap takmaktan kurtuldum. Özgüvenim artti. Resmen yasam kalitesi.
(Saci dökülmeyenler yav sonucta kil, fazla takma falan deselerde saci döküleb erkek icin daha kötü bir durum yoktur)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HFS Center Sac Simulasyonu
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2022, 18:15:03 »
Merhaba,

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=234.0 buraya bakabilirsin.

Ekler ve diğer seçeneklere tıklayıp fotoğrafları yükleyebilirsin.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Cuneytarkin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HFS Center Sac Simulasyonu
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2022, 22:48:35 »
Telefondan dogru oluyor mu?
Ekler ve diger secenekler yok galiba mobil sayfada

Facebook Twitter Instagram