Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası yıkamada şampuan önerisi  (Okunma sayısı 2093 defa)

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası yıkamada şampuan önerisi
« : 21 Ekim 2017, 17:25:30 »
Arkadaşlar bugün fotoğraftaki şampuanı kullandım dün katkı maddesi yok diye bebek şampuanı mevcuttu elim de onu kullandım 8. Gündeyim son 2 gün hariç duru su ile yıkadım saçlarımı bu şampuan hakkın da bilgi sahibi olan var mı sizce kullanmaya devam etmeli miyim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç ekimi sonrası yıkamada şampuan önerisi
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2017, 18:51:57 »
Ben saç ekimi yaptırmadım öncelikle belirteyim ama şuan mevcut saçlarım için Revita şampuanı kullanıyorum gayet memnunum. Ancak şampuanın prospektüsünde bazı ciltler için alerjij reaksiyon gösterebilir uyarısı yapılıyor bunu da belirtmek isterim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2017, 20:08:49 »
Fiyatı 120 tl civarı sanırım

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2017, 20:39:52 »
Fiyatı 120 tl civarı sanırım

Evet fiyatı biraz pahalı ama ben çok memnun kaldım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2017, 00:30:56 »
Eyvallah peki nerden temin edebilirim

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2017, 01:19:06 »
Dilerseniz sebamed'te kullanabilirsiniz.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2017, 04:30:00 »
Eyvallah peki nerden temin edebilirim

Ben online Türkiye distribütöründen tedarik ediyorum. Forum sitesi olduğu için reklam olmaması adına site adı yazmıyorum ama google üzerinden revita yazarsanız site olarak firma adı çıkıyor zaten.

Facebook Twitter Instagram