Gönderen Konu: Ahmet Tosun The Hair Clinic Saç Ekim işlemi  (Okunma sayısı 906 defa)

Chnatk

• Yeni üye
  • *
Ahmet Tosun The Hair Clinic Saç Ekim işlemi
« : 18 Kasım 2022, 21:58:06 »
Saç ekimi yapacaklar için kendi tecrübemi paylaşmak istedim. Yaptırmadan önce forumdan yararlanan biri olarak ben de sizlere yardımcı olmak istiyorum. Öncelikle 4-5 klinik ile yüz yüze ya da whatsap üzerinden görüştüm. Bazı yerler sizi para olarak görüyor bunu hissediyorsunuz. Ahmet Tosun hair clinik için de forumdan çok fazla olumlu yorum olması nedeniyle randevu aldım ve oldukça detaylı bir görüşme yaptım. Ahmet bey hem analizi yaptı hem de gerekli detayları açıkladı. Ahmet beyin bana söylediği sen yürüyen reklamım olacaksın işimi iyi yapmak benim için önemli demesi hoşuma gitti. Bazen aldığınız bilgilerle beraber 6. Hissinize de güvenmeniz gerekiyor. Ben Ahmet beye ısındım ve yaptırmaya karar verdim. Fiyatlar her yerde değişiyor. Ahmet bey bana 4 farklı paket seçeneği sundu. Prp olmasını istediğim için işlem sonrası 6 prp içeren paketi seçtim. Fiyatlar 18-24 bin aralığında. Tabi yeni yıl yaklaşırken yine değişebilir. 9 Kasım tarihinde Ahmet Tosun the hair clinic saç ekim merkezinde işlemim tamamlandı. Sabah 8 de klinikteydim. Kan verip ön çizgimin belirlenmesi için Ahmet bey gerekli incelemeyi yapıp daha sonra saçlarım kesildi ve en son hali teyit edildikten sonra işlerinde çok iyi olan Saadettin bey, Beyza hanım ve Ercan beyin olduğu ekiple işlem başladı. Yapılan anestezi sırasında 1-2 dakikalık iğne acısı çekiyorsunuz. Sonrası için hiç bişey hissetmiyorsunuz. İşlem yapanların sağlıkçı olmaları benim en çok önem verdiğim konuydu. Ve burda çalışanlar sağlıkçı. Cunku anestezi sirasinda hersey olabilir.Ne yazık ki işlemi hiç bilgisi olmayan kişiler yapabiliyor. Bence bu kısıma önem verin. Ahmet beyin merkezinde bu konuda içim rahattı.İşlem esnasında önce yüz üstü yatıyorsunuz donör alandan saçlarınız alınıyor. Yaklaşık 3 saate yakın sürdü bu işlem. Benden toplam 5100 civarında greft alındı. Yarım saatlik öğle yemeği arasından sonra Ahmet bey gelip kanal açılımını yaptı. Bu işlemi Ahmet beyin yapması da beni ayrıca mutlu etti. Sohbet ettiğimizden mi yoksa gerçek zamanımı bu bilmiyorum yarım saat falan sürdü sanırım daha fazlaysada hatırlamıyorum. Sonra ekim için sırt üstü yatıp işleme devam edildi. Ekim sabır isteyen bir iş. Hem siz sabırlı olmalısınız hem de işlemi yapanlar. Ben burdan tekrar ayrı ayrı hepsine teşekkür ediyorum ilgi ve alakaları için. Hepsi hem beni sakin tuttular hem de bana kendimi iyi hissettirdiler. Şuan 8. Gündeyim. İşlem sonrası donör alan sarılarak kapatıldı. Kafamın uyusukluğu 2-3 gün de ancak geçti. Ertesi gün bandaj çıkarılıp ilk yıkamam yapıldı. Eşimle beraber gitmiştim nasıl yıkamam gerektiği detaylıca anlatıldı. Hiç ağrım olmadı. Sadece ilk gün ne olur ne olmaz diye ağrı kesici içtim bir daha içmedim. Verilen diğer ilaçları düzenli kullanmaya çalıştım. YüZüm ilk 3 gün şişti. Açıkçası biraz korktum ama olağan birşey olması nedeniyle bekliyordum. 3. Günden sonra şişlik azaldı ve 5. Gün nerdeyse normale döndüm.1 gün sonra kabuk dökümü olacak ve inşallah bir sorun olmadan sürecin zor kısmını geçmiş olacağım. Kaba taslak olarak süreci anlatmaya çalıştım. Merak ettiklerinizi elimden geldiğince cevaplayacağım. Sizden de yorum bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun The Hair Clinic Saç Ekim işlemi
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2022, 22:09:11 »
Güzel detaylı hazırladığın konu için teşekkürler kardeşim saç ekimin çok güzel olmuş ön çizgi planlama 10 numara olmuş ama açık alan çok fazla bu alan için bir ekim daha gerekir diye düşünüyorum özellikle tepe alanı için kendi saçlarında zayıf duruyor inşallah güzel sonuç alırsın.
Global Moderator

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2022, 22:12:49 »
Hayırlı olsun hocam ekiminizde süper duruyor inşallah sonucunuzda süper olur👍🏼
  • Yaşınız 25

Chnatk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2022, 00:48:11 »
2. Ekim gerekecek mi onu artık ilerleyen zamanlarda göreceğim. Bunlar da 9 günlük süreç içindeki diğer resimler. Ara ara yine sonuçları paylasacagim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2022, 13:49:10 »
ekim planlama sıklık ön çizgi saç alımı olarak başarılı bu ekim iyi sonuç alsada inşallah ikinci ekimi isteyeceğini düşünüyorum çünkü açıklık az değil
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2022, 13:50:21 »
Saç ekimi operasyonu detaylı anlatım için teşekkürler saç ekiminiz gayet başarılı olmuş hocam açık alan fazla iki ekim ihtiyacınız olacağını bende ön görüyorum ama sonu harika olacak diye düşünüyorum inşallah.

sametcl2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2022, 14:56:24 »
hayırlı olsun hocam yaşınız kaç?

Chnatk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2022, 13:58:09 »
Herhalde 1. Yıl sonunda saç tam olarak oturur. 2. Ekim için şuan psikolojik olarak hazır değilim. Ahmet bey ve ekibine güveniyorum insallah güzel bir sonuç alacağım.  Yaşım 35

Chnatk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 23 Kasım 2022, 21:56:15 »
19 Kasım tarihinde 10.gunum doldu. Kabuk dökümü yapıldı. Fotoğrafları ekledim. Hiçbir sorun yok çok şükür. 1 hafta sonra da yeni foto yükleyeceğim. Ahmet Tosun hair clinikte 6 tane de prp yapacağım. İnşallah hersey istediğim gibi gider

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2022, 22:59:17 »
İyi gidiyor yalnız prp fayda edecektir ama çok bir şey bekleme ayrıca tedavine bence minoxilde ekle.

Chnatk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2022, 13:23:09 »
Minoxil konusunda tereddütleri var. İlacı bırakınca normal saçlar dökülüyor diye çok yorum okudum iyice araştırıp duruma göre bakacağım. Yada serumlardan alacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2022, 13:33:00 »
Bu alan bir ekim daha ister hocam
Geriye doğru açıklık çok 1 ekimin de kapatacağı kapasite belli
Umarım güzel olur şu ana kadar saç ekimin sağlıklı ve güzel kabuk sonrası görüntü sağlıklı ve güzel
Global Moderator

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2022, 22:25:18 »
öncelikle hayırlı olsun
açık alana göre 2. seans gerekebilir bence de
ön çizgi planlama  donör alanı gayet başarılı :)
bundan sonrası sabretmek ve bakım
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Chnatk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2022, 23:49:26 »
Saç ekiminden 20 gün sonraki görüntüyü paylaşıyorum. Şuan gayet iyi gibi. Tecrübeli olanlar yorum yaparsa sevinirim.

Chnatk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2023, 23:07:03 »
Şifrem bloke olduğu için uzun zamandır girememiştim. Yaklaşık 6 ay sonraki durumunu paylaşmak istedim. Yorum yaparsanız mutlu olurum.

Facebook Twitter Instagram