Gönderen Konu: Kabuk dökme ve saç yıkama  (Okunma sayısı 1288 defa)

Dr433

• Yeni üye
  • *
Kabuk dökme ve saç yıkama
« : 20 Kasım 2022, 23:43:48 »
Ocakta saç ekim işlemim gerçekleşek istanbulda
öğrenciyim çok fazla kalamayacam saç ekimini tamamlayıp 2-3 güne dönmeyi planlıyorum sorum şu yıkama işlemi kolay mı kendiniz mi yapıyorsunuz her gün
Birde kabuk dökme olayı tam olarak nasıl 10.günde kendiliğinden mi dökülüyor yıkama esnasında ve ekim merkezine gitmeden kendimiz yıkayarak dökebilir miyiz kabukları

Dr433

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kabuk dökme ve saç yıkama
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2022, 22:25:41 »
Bu kadar basit soruya neden cevaplar gelmedi :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2022, 00:01:36 »
Kabuk dökümü yapılana kadar kendiniz yapıyorsunuz. Sadece bandajlar alınırken ilk yıkama saç ekim merkezinde yapılıyor. Kabuk dökümü de kolay kendiniz yapabilirsiniz. Kabuk dökümüne kadar hassas yıkamalar yapılıyor saat yönüne doğru hafif masaj şeklinde şampuan kullanıyorsunuz. Kabuk döküm zamanı biraz daha güç uygulayarak öne geriye doğru baskı yaptığınızda kabuklar dökülmüş oluyor. Zaten internette aratırsanız muhtemelen nasıl yapıldığını görürsünüz. Kısaca söylemek gerekirse korkacağınız bir uygulama değil, kendiniz yapabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2022, 15:56:13 »
Merhaba saç ekimi sonrasında ilk yıkama ve kabuk dökmeyi kendiniz yapabilirsiniz. Çok zor bir şey değildir. YouTube'ta bir çok klinik ve saç ekim uzmanlarının videoları bulunmaktadır. Eğer saç ekim uzmanınız operasyon günüilk yıkama ve kabuk dökme işleminizin ne zaman yapılacağı hakkında bilgi verecektir. bu tarihe uygun bir şekilde gerekirse saç ekim uzmanınıza danışarak rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram