Gönderen Konu: saç şekli nasil degistirilir  (Okunma sayısı 170 defa)

melih5434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç şekli nasil degistirilir
« : 29 Kasım 2022, 01:17:38 »
evet cok basit bir soru gibi gorunuyor ama ben yaklasik 10 yildir saclarimi sag tarafa dogru atiyorum saçlar o yöne doğru alişti sol tarafa ya da düz bir sekilde fön ceksem bile kisa sürede bozuluyor ve inanilmaz huzursuzluk veriyor böyle bir durumda önce saçi 3 numaraya vurup uzamasini mi beklemek gerekiyor? bu sekilde yapsam saclarin cikis yönü falan reset atmiş gibi olur mu acaba yoksa aylarca boşuna mi tas kafa gezerim?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: saç şekli nasil degistirilir
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2022, 01:28:35 »
Saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlarınızı yumuşatan bir saç bakım kremi kullanın. Bir süre elinizde varsa saç düzleştirici maşa ile düzleştirin saçlarınızı istediğiniz yöne tarayın. Kısa sürede alışır saçlarınız bu rutin ile. Bu arada fön çekerken sabitleyici bir sprey ya da wax kullanırsanızda saçlarınız bozulmaz aslında.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram