Gönderen Konu: Saç ektireceğim  (Okunma sayısı 454 defa)

keen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektireceğim
« : 02 Aralık 2022, 03:42:05 »
Merhaba arkadaşlar saç ektirmeyi düşünüyorum sizce ekim ile mutlu olacağım sonuç olur mu yaşım 25,5 saçlarımın durumunu atıyorum. Son resimdede saçlarımın yağlı hali saçlarım 1 günde yağlanıyor ve çok şekilsiz oluyor. Bütçem 30 bin lira civarına kadar çıkabilir ekim için önereceğiniz merkezler varsa da çok memnun olurum. Yaklaşık olarak 1,5 senedir böyle arkadaşlar saçlarımın durumu stabil yani

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ynt: Saç ektireceğim
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2022, 10:30:28 »
1,5 senedir herhangi bir saç dökülmesinde ilerleme yoksa ve sadece golf bölgeleri seni gerçekten çok rahatsız ediyorsa saç ekimi yaptırabilirsin ama bunun dışında saç ekimine ihtiyacın yok gibi. İstanbul'da bu işi çok güzel yapan klinikler mevcut. Bunlardan birini tercih edebilirsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2022, 03:55:56 »
dar alanda kısa paslaşmalar

iyi ön çizgi ve sık eken merkezler olabilir

hakan doğanay ekibi
serkan aygın
asuman hair

bu merkezlerin üzerinde durabilirsin

35 kadar çıkıp
Global Moderator

keen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2022, 09:12:57 »
Hintell abi yorumun için teşekkürler, sence bu durumda saç ektirsem iyi bir sonuç çıkar mı benim tek korkum o ya istemediğim gibi giderse filan senin tecrüben var sonuçta, forumdaki çoğu kişinin ekim sonuçlarını görüyorsun bana yakın kişiler istedikleri sonuçları alabiliyorlar mı

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2022, 10:21:20 »
Bu işi bilen biriyle saç ektirirsen tabiiki başarılı bir sonuç alırsın. Ama ucuza kaçıp merdiven altı bi yerde yaptırırsan kötü sonuçlar alabilirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2022, 13:16:47 »
Hintell abi yorumun için teşekkürler, sence bu durumda saç ektirsem iyi bir sonuç çıkar mı benim tek korkum o ya istemediğim gibi giderse filan senin tecrüben var sonuçta, forumdaki çoğu kişinin ekim sonuçlarını görüyorsun bana yakın kişiler istedikleri sonuçları alabiliyorlar mı

düzgün bir saç ekim merkezine  saç ektirsen güzel bir sonuç alırsın ama açma sapan saç ekimi süreçleri ve sonuçları nı takip etmediğin bir yere sırf arkadaşın ektirdi ya da tanıdığın var diye saç ektirirsen o zaman allaha amenet
Global Moderator

BARIŞ A.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2022, 22:54:38 »
Serkan aygın

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2022, 20:35:50 »
2000 greft bence yeterli olur sadece güzel bir ön çizgi dizaynı için geri kalan alanlara bence şu an için ekime gerek yok.

Facebook Twitter Instagram