Gönderen Konu: böyle bir şey gerçek olabilir mi?  (Okunma sayısı 486 defa)

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
böyle bir şey gerçek olabilir mi?
« : 02 Aralık 2022, 21:13:15 »
Arkadaşlar Instagram keşfet kısmında gezerken bir videoya denk geldim, ilgimi çekti ve paylaşan doktorun hesabına girdim. Fotoğrafları ve değişimerl görünce şok oldum, fotoğrafları tek tek inceleyince aynı kişiler olduğunu da farkettim. Böyle bir şey gerçekten işe yarayabilir mi? Çünkü sonuçlarına baktığınızda saçı olmayan birinden bile saç çıkıyor yorumlarda hiç yan etki yaşamadıkları söyleniyor. Bunu paylaşan bir kişi de doktor güvenebilir miyiz? Aşağıya bazı fotoğrafları bırakıyorum, daha sonra kendiniz incelemeniz içinde bırakabilirim. Bu arada reklam falan diyenler olabilir doktoru falan tanımıyorum sadece soruyorum çünkü ileride düşünebilirim sizin görüşleriniz neler?

orientis

• Hero Member
Ynt: böyle bir şey gerçek olabilir mi?
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2022, 01:38:52 »
hepsi dümen bunların.fotoğraf açıları,kalitesi falan belli ediyor zaten

21.yüzyılda finasterid ve minoxidilden başka agayı durduran/yavaşlatan herhangi bir etken yok.diğer ürünlere boş yere para dökeceğinize o parayı yırtın atın daha kârlı olur.en azından zamanınızı harcamamış olursunuz
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2022, 02:04:17 »
hepsi dümen bunların.fotoğraf açıları,kalitesi falan belli ediyor zaten

21.yüzyılda finasterid ve minoxidilden başka agayı durduran/yavaşlatan herhangi bir etken yok.diğer ürünlere boş yere para dökeceğinize o parayı yırtın atın daha kârlı olur.en azından zamanınızı harcamamış olursunuz

saw var %40-50 arasında :) bilgisizlik çok kötü.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2022, 11:23:51 »

kanka sen sadece saw palmetto kullan 6-8 ay sonra before after yaparsın.bakalım işe yarıyor mu
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2022, 17:52:29 »
kanka sen sadece saw palmetto kullan 6-8 ay sonra before after yaparsın.bakalım işe yarıyor mu
fikirlerinde bugün zaten kullandım aldığım verim %55 ekim sonrasında finas ile %65-70 oranında doğal mı tercih edersin yoksa kimyasal mı tabi ki.
Kimyasal, saw palmetto üzerine yapılan araştırmaları scholar üzerinden search yaparak giderebilirsin.
Şimdi gelişimini az tamamlamış ergen kardeşim seni biraz bilgiyle döveyim ki adam ol fikirlerini her yere yazma. Gören zannedecek ki bir şey biliyor aslında saçları döküldüğü için çare arayan 20 yaşında ki birisi :D
Ulan ya gene herkes herşeyi bol keseden biliyor, bilmiyorsan öğreneceksin, okuyacaksın allahuekber dağında okuduğun üniversite veya lisede sana öğretsinler bunu.
A further pilot study on 26 male subjects ages 23 to 64 with AGA showed a
highly positive response to treatment with oral liposterolic extract of Serenoa repens
(LSESr) and beta-sitosterol. The blinded inspection staff assessment report disclosed
that 60% of  study subjects were regarded as improved at the final visit (
The existence of numerous phytosterols including β-sitosterol , stigmasterol,
and campesterol can suggest wherefrom the 5α-reductase inhibitory efficiency of Saw
Palmetto arises . Moreover, the column and HPLC separations of the extract
documented the presence of oleic and lauric acids as pharmacological active
constituents, these components showed an ability to bind to autonomic receptors,
counting α1-adrenergic, muscarinic, and Dihydropyridine receptors.At the same time,
LC/ESI-MS-based enzyme investigations disclosed the effective hindrance of lauric and
oleic acids on 5α-reductase enzyme activity
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2022, 03:37:25 Gönderen: Hintell »

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2022, 12:32:36 »

gördüğüm kadarıyla ıcındekı saw 100 mg  çokta yuksek bır oran degıl.. 

xpeciada 340 mg  saw var gunde 2 kapsul kullanıyorsun ama bu resımlerdekı gıbı sonuç elde eden gormedım xpecia kullanarak.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2022, 19:25:53 »
gördüğüm kadarıyla ıcındekı saw 100 mg  çokta yuksek bır oran degıl.. 

xpeciada 340 mg  saw var gunde 2 kapsul kullanıyorsun ama bu resımlerdekı gıbı sonuç elde eden gormedım xpecia kullanarak.

abi 680 gram saw ile olacak değil ayrıca xpecidia tricho sawlarına inanmıyorum paranız varsa SOLARAY SAW alın yurt dışından getirtin etkisi oldukça fazla hiç bir bilimsel kaynağı yok xpecidia içeriğinin kafasına göre yazmışlar.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2022, 20:18:38 »
abi 680 gram saw ile olacak değil ayrıca xpecidia tricho sawlarına inanmıyorum paranız varsa SOLARAY SAW alın yurt dışından getirtin etkisi oldukça fazla hiç bir bilimsel kaynağı yok xpecidia içeriğinin kafasına göre yazmışlar.

yok onu demek ıstemedım ben.

bu vannerın  tabletınde olan  saw mıktarını soyledım. sen %40-50 saw var demıssın ya ona istinaden söyledım 

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2022, 23:43:27 »
yok onu demek ıstemedım ben.

bu vannerın  tabletınde olan  saw mıktarını soyledım. sen %40-50 saw var demıssın ya ona istinaden söyledım

anladımda hocam almanyada high effect adıyla 3000 mg saw veriyorlar dht baskılamak için 1k şart günde.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 05 Aralık 2022, 10:17:55 »
anladımda hocam almanyada high effect adıyla 3000 mg saw veriyorlar dht baskılamak için 1k şart günde.

bahsettıgın oran yuksek bır oran.. bu oranı aldıgında pekı hıcbır yan etkı yasamıyormusun ? sonuçta temel mekanizma dth'ı düşürmek üzerine olduğu için  onunda yan etkı yapması gerekıyor bu durumda

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 05 Aralık 2022, 10:37:06 »
bencede saw palmettonun etkisi çok sınırlı  bu kadar etki edeceğini sanmıyorum bende 6 ay xpecia kullandım ama tepe bölgemdeki ince zayıf saçlara etkisini gözlemlemedim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2022, 11:29:25 »
bencede saw palmettonun etkisi çok sınırlı  bu kadar etki edeceğini sanmıyorum bende 6 ay xpecia kullandım ama tepe bölgemdeki ince zayıf saçlara etkisini gözlemlemedim

biraz baktım da bu hap + bır serumu da var sanırım  instagramda gordugum kadarıyla ama artık resımlerle o kadar cok oynuyorlar kı ınsan neye ınanacagına şaşırıyor.. 

Facebook Twitter Instagram