Gönderen Konu: 3 yılın sonunda ben saç ekimine karar verdim  (Okunma sayısı 375 defa)

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3 yılın sonunda ben saç ekimine karar verdim
« : 18 Aralık 2022, 14:38:14 »
Merhaba dostlar. Yaklaşık 3 yıldır şiddetle devam eden saç dökülmesi sürecimde minoxidil, ketoral, çeşitli yağlar, vitamin takvileri, dökülme karşıtı şampuanlar gibi (Fin ve xpe kullanmadım) kombinlerle artık pes etme noktasına gelip dün Batman merkezdeki 2 saç ekim merkezine gitim. Birisi Dünya Hastanesi Ömer Uğur saç ekim merkezi, Büşra Can Hair Transplant Kliniği...

Her iki merkezle görüşmemde de kafama takılan tüm soruları ayrıntılarıyla sordum... Kullanılan malzeme kalitesi ve çeşitlerinden, ekim sonrası vitamin takviyeleri, ekim sonrası iletişim sürecine kadar birçok soru... Büşra Can Hair Transplant Kliniğinde saç greftlerimi inceledik ve çokça bulunan 2 ve 3 lü kökler umut vericiydi benim için. Forumda paylaşım yapmış arkadaşımızı Hann orada denk geldim. Prp günüydü. Ve sanırım 14. gün(yanlış hatırlamıyorsam) olmasına rağmen çok iyi görünüyordu. Hann dışında kontrole gelen 2 kişiyle daha görüştüm ve onlar da süreçten gayet memnun ve mutluydular.  Dünya Hastanesi çok kalabalıktı ve 4-5 farklı grup çalışanları vardı sanırım. Eski kanalcıları Sefa çok iyiymiş fakat son zamanlardaki ekim/sonuç/fiyat performansları hakkında çokta olumlu şeyler duymadım. Bunu Ömer Uğur un kendisine de söyledim. Fakat onları karalamaya çalışan birkaç işten çıkan çalışanının yaptığı şeyler olduğunu söyledi. Bu arada Ömer Uğur hocanın kendisi de birkaç yıl önce saç ektirmişti ve donör bölgesini incelediğim hoş olmayan şekilde bir alım çalışmasının yapıldığı gördüm ve baya şaşırdım. Yatay çizgi şeklinde açıklıklar vardı. Belki de ameliyat izidir. Ömer uğurun kendisi işlemlere girmiyor, işletme sahibi kendisi, ordaki doktorlar işlem yapıyor. Doktor veya diğer çalışanlardan hiçbirini tanımıyorum.  Büşra Can Hoca ekim aşamasında neredeyse başından sonuna kadar orada bulunuyormuş. Görüşmemizde Cansu hanım çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Umuyorum randevu konusunda da yardımcı olacak :)
Ekimi yaptırma tarihimi 13-20 ocak arası olarak düşünüyordum ama Büşra Can Hair Transplant Ocak ayından Full doluymuş :( tek umut 18 ocakta kapora yatırmayan arkadaşın iptal etmesi, kendilerinden hayırlı haberler bekliyorum.... saç resimlerimi bırakıyorum

barontutus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3 yılın sonunda ben saç ekimine karar verdim
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2022, 16:12:26 »
Zaten batmanda ekim yaptıracak iki yer var bence ikisi arasında kalman mucize olmuş ;D ;D bende büşra canda ektirdim şuan memnumum ama dikkat edin ekim sonrasında size ulaşamadıkları zaman sinirleniyorlar  :D en son fotoğraf istediklerindr arada kaynamış atmamışım prp de canını yakacaz demişlerdi  :D ;D
  • Ekim Tarihi: 11.01.22
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Hair Transplant Batman
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Biotin , Ense Serumu Prp ve Mezoterapi

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2022, 19:45:57 »
Zaten batmanda ekim yaptıracak iki yer var bence ikisi arasında kalman mucize olmuş ;D ;D bende büşra canda ektirdim şuan memnumum ama dikkat edin ekim sonrasında size ulaşamadıkları zaman sinirleniyorlar  :D en son fotoğraf istediklerindr arada kaynamış atmamışım prp de canını yakacaz demişlerdi  :D ;D

Hayırlı olsun paylaşımını inceledım şuan nasıl en son incelmeden bahsediyordun? Kliinikle irtibat kurdun mu hiç ne dediler. Ben de orda yaptıracağım 18 ocakta

barontutus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2022, 23:18:53 »
Hayırlı olsun paylaşımını inceledım şuan nasıl en son incelmeden bahsediyordun? Kliinikle irtibat kurdun mu hiç ne dediler. Ben de orda yaptıracağım 18 ocakta

Ben Tunceli’de yaşıyorum öğrenciyim burda. kliniğe gidip gelemedim telefonla yönlendirme aldım hep şuan gayet iyi tepemde kapanırsa harika olacak düzenli biyotin saw palmetto kullandım merkez önerdi iksiinide bir sıkıntım yok şuan şok şükür
  • Ekim Tarihi: 11.01.22
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Hair Transplant Batman
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Biotin , Ense Serumu Prp ve Mezoterapi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2022, 23:22:43 »