Gönderen Konu: Beyaz saç ekimi  (Okunma sayısı 336 defa)

Ruby45

• Yeni üye
  • *
Beyaz saç ekimi
« : 31 Aralık 2022, 16:35:10 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 38 saç ekimi için Asuman hanıma 16 ocak randevu aldım.Saclarim %80 90 beyaz resimde görüldüğü gibi. Bu şekilde saç ekimi yaptıran varmı ? beyaz saç ekimi daha zor olurmu boyatsam ekime zararı olur mu bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkür ederim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Beyaz saç ekimi
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2022, 17:21:18 »
Niye rengin zararı olsun ki? Önemli olan saçın rengi değil köklerin alımı. Siz saçlarınızı boyatsanız da 1 numara kesecekler saçınızı bir fark yaratmaz yani :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ruby45

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2022, 20:02:42 »
Hocam geçen yıl İzmir'de bir merkeze gitmiştim.Orda bana beyaz saçı herkes ekemez biz işlem öncesi boyayıp ona göre daha kolay ayırıyoruz kökleri beyazken ayırmak zor demişti
  • Yaşınız 38

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2022, 20:15:16 »
tercih ettiğiniz kliniğe danışın hocam onlar gerekeni söylerler boyatmanıza gerek yok asuman hanım elinden geleni yapar.

Ruby45

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2022, 21:03:13 »
Teşekkür ederim arkadaşlar.Pazartesi görüşcem klinikle bakalım inşallah gerek kalmaz boyaya
  • Yaşınız 38

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2022, 21:07:01 »
Hocam geçen yıl İzmir'de bir merkeze gitmiştim.Orda bana beyaz saçı herkes ekemez biz işlem öncesi boyayıp ona göre daha kolay ayırıyoruz kökleri beyazken ayırmak zor demişti

Demek ki kendileri de ekemiyormuş ki kökleri boyayarak alıyorlarmış :). Alım yaparken saçların rengi bir sorun yaratmaz. Siz beyaz köklerin görünmeyeceğinden endişe ediyorsunuz ama alım yapan yer tecrübeli ise bu sorun oluşturmaz. Kıvırcık saç olsa alımda zorluk olabilir ama beyaz saçta olmaz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ruby45

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2022, 21:32:23 »
Haklısın hocam  :) bana da mantıklı gelmemişti dedikleri aslında.Bakalim klinik ne diyecek
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2023, 16:14:37 »
Saçı bozamanız gerekebilir
Bunu sorun merkeze gerek olmaz derseler böyle girersiniz saç ekimine gerek varsa önceden boyatırsınız
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2023, 16:48:52 »
Saçı kimyasal işleme maruz bırakarak incelmesine sebep olmak bence zamanı değil hocam. Yine de sorun ekim merkezine.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

kelceko

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2023, 17:12:10 »
Donör bölgeyi siyah renge boyuyorlar daha net alım yapabilmek  için dayım o şekilde ektirdi ordan biliyorum yalnız bence son güne bırakmayın kendiniz evde boyayın beyazları kapatabilen saç boyaları var ama tabi öncesinde kliniğe sorun.

Donör bölgenizde bu arada çok kötüymüş güvenli dedikleri alandaki saçların çoğu dökülmüş.

Ruby45

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2023, 17:27:18 »
Teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için yarın görüşcem bakalım nasipse boyamak gerekirse 1 gün önce boyayıp öyle giderim
  • Yaşınız 38

Facebook Twitter Instagram