Gönderen Konu: Abilerim canlarım bi bakın kafayı yemek üzereyim  (Okunma sayısı 501 defa)

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
17 yaşındayım dayı (50) kel babada (55) sorun yok bende kellik ya da minyatürleşme başlangıcı vb. var mı, saçımı yorumlar mısınız? Fotoğraf ekledim baya her açı her şekilden. Buyurun bakın abilerim yorumlarınız benim için değerli. Daire içine aldığım yerlerde sorun var mı onu da söylerseniz sevinirim ensenin bitimi neden öyle eskiden öyle değildi sanırım ya da ben yeni fark ettim şimdiden teşekkürler.

(Siteye yükleyemiyorum tüm fotoğraflara tek linkle ulaşabilirsiniz.)

Klasöre buradan erişebilirsiniz:
Saç
https://disk.yandex.com.tr/d/k8nEISSLfyip9g

orientis

• Hero Member
Ynt: Abilerim canlarım bi bakın kafayı yemek üzereyim
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2023, 00:54:33 »
işaretlediğin yerlerde sorun yok.
buradaki insanlar nw4-5 harici herkese saçlarında bir şey yok diyorlar.ama bir insan bu siteye geliyorsa mutlaka ters giden bir şeyler var demektir

sana gelecek olursak ergenlikten olgunluğa geçişte bir takım saçlarda gerileme,hafif bir şekilde yoğunlukta azalma olabiliyor.bu herkeste böyle olacak diye bir şey yok.kimisi 50 yaşında iken saçları hala çocukluk yıllarındaki gibi sık bir görüntüye sahip oluyor

genetik dökülme olup olmadığı 18-19 yaşına gelince kendini belli eder.senin 17 yaşındayken masaj ve birkaç vitamin kullanımından başka yapabileceğin bir şey yok.bu siteyi şimdilik bir kenara at.saçlarını da çok kafaya takma yukarıdaki yaşlara gelince yeniden uğrarsın

stres her şeyi daha da berbat eder.stres yapma
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2023, 01:09:06 »
işaretlediğin yerlerde sorun yok.
buradaki insanlar nw4-5 harici herkese saçlarında bir şey yok diyorlar.ama bir insan bu siteye geliyorsa mutlaka ters giden bir şeyler var demektir

sana gelecek olursak ergenlikten olgunluğa geçişte bir takım saçlarda gerileme,hafif bir şekilde yoğunlukta azalma olabiliyor.bu herkeste böyle olacak diye bir şey yok.kimisi 50 yaşında iken saçları hala çocukluk yıllarındaki gibi sık bir görüntüye sahip oluyor

genetik dökülme olup olmadığı 18-19 yaşına gelince kendini belli eder.senin 17 yaşındayken masaj ve birkaç vitamin kullanımından başka yapabileceğin bir şey yok.bu siteyi şimdilik bir kenara at.saçlarını da çok kafaya takma yukarıdaki yaşlara gelince yeniden uğrarsın

stres her şeyi daha da berbat eder.stres yapma

Sağolasın abi, senin profili inceledim biraz da senin de ön kısım hafiften açılmış, baban kel mi dayının saçları ne durumda merak ettim açıkçası.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2023, 01:33:37 »
dayılarımın biri kel diğeri nw2 babam da kel değil ama şakaklar açık ve saçları gür değil.

benim alnim zaten genisti bir de dokulme ile de acilinca kendini belli etmeye basladi.ben su anki goruntuden rahatsiz degilim sadece ilerler diye cekiniyorum.buyuk ihtimal yazın proscara başlarım
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2023, 15:15:03 »
.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 15:22:57 Gönderen: ALP シ »

Facebook Twitter Instagram